Syntezatory

Potężne narzędzie dla Twojej muzyki. Syntezatory produkują każdy rodzaj dźwięków od elektronicznych aż po te niewyobrażalne, a nawet naśladują tradycyjne instrumenty. Każdy syntezator jest unikalny i oferuje ekskluzywne parametry takie jak niestandardowe presety oraz kontrolery manipulujące dźwiękiem. Ponadto, kupując w Gear4music otrzymasz 2-letnią gwarancję na każdy zakupiony produkt.

Syntezatory analogowe są rozpoznawalne ze względu na ich ciepły dźwięk w stylu vintage. Syntezatory cyfrowe jak na przykład Novation Peak oferują wbudowane presety oraz efekty. Syntezatory programowe oferują takie same możliwości jak faktycznie syntezatory za ułamek ceny. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór syntezatorów od marek takich jak Sequential oraz Moog, a także oferta sprzętu Syntezatorów modułowych.

Wyświetl wszystkie informacje

Najbardziej popularne syntezatory i moduły

Informacje o syntezatorach

Syntezatory można zaliczyć do kilku kategorii. Stacje robocze i aranżery są w stanie umoliwić muzykowi napisanie oryginalnego i skończonego kawałka muzyki. Stacje robocze tworzą ścieżki w sposób liniowy używając sekwensera. Aranżery też potrafią tego dokonać ale dodatkowo używają one intra, fill-ów wariacji i zakończeń aby stworzyć dodatkowe inne partie utworu. Stacje robocze cechują funkcje arpeggios i loop, podczas gdy aranżery posiadają funkcję stylu. Ten ostatni typ pro keyboard-u jest preferowany przez wielu muzyków do grania żywo, ale niekoniecznie oznacza, że jest zawsze najlepszą opcją.

Stacje robocze są często postrzegane jako najlepszy sprzęt na występy ze względu na szeroką paletą tworzenia dźwięków, łatwość w programowaniu i możliwość stosowania MIDI. Przygotowane wcześniej pliki MIDI pozwalają pojedyńczemu muzykowi na tworzenie efektu jakby grał cały zespół.

Natomiast aranżery są postrzegane jako wysoko profesjonalne instrumenty. Niektórzy uważają je za odpowiednik 'zespołu muzycznego w pudełku'. Funkcja stylu pomaga tym co mają problemy z ograniczeniem czasowym w celu uzyskania szybko rezultatów jednocześnie zachowując wrażenie grania na żywo. Aranżery mogą też słyżyć za sprzęt do uczenia, pokazując i udostępniając rózne gatunki muzyczne.