Wireless gitara systemów

Wireless gitara systemów umożliwić ruch gitarzysta swobodnie na scenie bez potrzeby kabla, utrzymanie tonu i sygnał stały w obrębie obszaru stołu montażowego. Za pomocą wireless gitara jednostki jest tak łatwe i można naprawdę korzyści wydajności.

View All Information

Wireless systemów cyfrowych gitara

Wyświetlono pierwszych 13 produktów

Wireless systemy UHF gitara

Wyświetlono pierwszych 21 produktów

O systemach bezprzewodowych gitara

Końcowe kabli może być uciążliwości, przeprowadzając - niektóre miłości gitarzystów nic więcej niż jest wolne od okablowania i dla tych gitarzystów, istnieją systemy bezprzewodowego gitara.

Składający się z nadajnika i odbiornika, systemach bezprzewodowych gitarzysta zazwyczaj Podłącz za pośrednictwem kabla małe, która prowadzi do nadajnika pakiet pasa. Większość systemach bezprzewodowych używa technologii airwave UHF, więc dlaczego są często nazywane „systemy radiowe". Jednakże cyfrowych systemach bezprzewodowych stają się coraz bardziej rozpowszechnione, cyfrowych technologii bezprzewodowej staje się głównym nurcie.

Z wielu wiodących producentów w zapasach, takie jak linia 6, Sennheiser, AKG i Audio Technica Gear4music.com.com jest idealnym miejscem do sklepu gitara bezprzewodowych systemów.