Wireless Systemy gitarowe

Bezprzewodowe systemy gitarowe pozwalają na swobodne poruszanie się po scenie bez konieczności stosowania kabla. Nadają się one do wszystkich gitar elektrycznych i basów i są naprawdę łatwe w ustawianiu i użytkowaniu.

Wyświetl wszystkie informacje

Wireless Systemy gitary cyfrowej

Wyświetlono pierwszych 33 produktów

Wireless Systemy gitarowe UHF

Wyświetlono pierwszych 44 produktów

O Wireless systemach gitarowych

Trailing kabli może być uciążliwe podczas wykonywania - niektórzy gitarzyści kochają nic więcej niż bycie wolnym od okablowania i dla tych gitarzystów, są systemy wireless gitarowe.

Składające się z nadajnika i odbiornika, systemy gitarzystów wireless zazwyczaj podłączają się za pomocą małego kabla, który prowadzi do nadajnika z paskiem. Większość wireless systemów wykorzystuje technologię fal radiowych UHF, dlatego też często określa się je mianem "systemów radiowych". wireless Systemy cyfrowe stają się jednak coraz bardziej rozpowszechnione w miarę jak technologia cyfrowa wireless staje się głównym nurtem działalności.

Z wieloma wiodącymi producentami w magazynie, takimi jak Line 6 Sennheiser, AKG i Audio Technica, Gear4music.com to idealne miejsce na zakupy systemów wireless gitarowych.