Gitary Elektryczne

Gitary elektryczne i sprzęt gitarowy – szukasz czegoś nowego? Zakup swój nowy zestaw gitarowy już teraz online lub w naszym sklepie. Wybieraj spośród gitar typu solid body, semi acoustic lub hollow body i znajdź swój wymarzony instrument. W naszej ofercie znajdują się gitary od znanych producentów takich jak Fender, Gibson i Ibanez.

Wyświetl wszystkie informacje

Najbardziej popularne zestawy

Gitary elektryczne - rzeczy do rozważenia

Co to jest gitara elektryczna?

Gitara jest instrumentem strunowym, który używa przetworniki magnetyczne, aby dźwięk. Kręcąc z drgania struny na sygnał, dźwięk instrumentu może zostać wzmocnione i zmienione. Odbywa się to poprzez Wzmacniacz gitarowy i gitara pedały.

Nie wszystkie gitary brzmią tak samo. Rodzaju przetworniki, ciągi, drewno i nadwozia dyktować dźwięk, który sprawia, że jest git. Jedną z najważniejszych decyzji, gitarzysta może zrobić to, czy uzyskać obiekt bryłowy, pół-pusty, lub hollow body gitara. Obiekt bryłowy ma sygnał cięcia z dużą ilością sustain, natomiast hollow body ma cieplej, bardziej zaokrąglone dźwięk.

Kompromis jest półzamknięte, który jest hollow body z wielki kloc drewna, uruchomiona przez środek. Oferują one więcej kory obiektu bryłowego, jednocześnie zapewniając jedne z rezonansu Znalezione w wydrążonych bryłach.

Poznaj naszą gamę typów gitara elektryczna.


Co to jest Najlepsza gitara elektryczna Starter?

Najlepsza gitara elektryczna starter jest jednym lub osobę, kupujesz, chcesz podnieść i grać codziennie. Należy rozważyć, jaki rodzaj muzyki gracz lubi i są prawdopodobne, aby grać. Zrobić rozeznanie w jaki rodzaj muzyki potencjalnych garnitur gitara i amp najlepsze.

Praktyczne porady dla pobrania będzie gitara, znaleźć taki, który jest odpowiedni rozmiar dla gracza. Oferujemy szeroką gamę różnych rozmiarach dla wszystkich. Poza tym, to aż do Twojego budżetu i nie zapomnij, potrzebny będzie wzmacniacz!

Przeglądaj Pakiety startowe gitara gitara tradycyjnych marek lub sprawdź Gear4music's starter gitary.


Co to jest różnica między elektryczne i akustyczne?

Zasadnicza różnica między gitara elektryczna i akustyczna jest, jak oni dźwięku. Elektryka, użyj przystawki i Akustyka polegać na 'soundboard' wydrążone się ciało oraz otwór dźwięku do wzmacniają wibracje strun. Najważniejsza różnica jest jednak to, co chcesz brzmieć i co wolisz. Gitara, że chcesz podnieść i grać zawsze będzie jeden, który sprawia, że można ćwiczyć więcej – co jest jedynym sposobem, aby lepiej na gitarze!

Dowiedz się więcej o gitary akustycznej.