Perkusyjny

Drum maszyny zostały centralnej dźwięku hip-hopowa i muzyki Dance od dziesięcioleci. Artyści jak Timbalanda, The Orb i New Order dokonały Rolanda klasyki oryginalnego TR-909 i TR-808 muzycznego projektu.

Wyświetl wszystkie informacje

Najbardziej popularnych automatów perkusyjnych

O perkusyjny

Maszyny bębnowe wykorzystać próbki lub syntezy w kolejności sekwencji lub rekord elementów perkusyjnych, za pomocą pads lub przycisków. W wielu pokojach sekwencer krokowy, aby umożliwić użytkownikom sekwencjonowania krok po kroku beat. Takich automatów perkusyjnych są niezwykle uniwersalne, oferuje możliwość tworzenia sekwencje melodyczne perkusyjnych, oprócz konwencjonalnych bębna dźwięki. Wykorzystanie próbek i rozciąganie w czasie jeszcze bardziej zwiększa możliwości automatów perkusyjnych można zapewnić, pozwalają na zupełnie nowe dźwięki z oryginalnej próbki.

Zazwyczaj pozwalają również na-fly próbkowania i nagrywania w czasie rzeczywistym. Jak również jest popularny w muzyce elektronicznej, one można również zamiast perkusista, gdzie nie są dostępne lub pożądane.

Coraz częściej zawierają studia oprogramowanie bębna maszyny jednostek, które oferują możliwości pobierania próbek rozległy. Korzystanie z kontrolerów MIDI można dać czuć i interakcji z elementy konstrukcyjne automat perkusyjny w pakiet oprogramowania.