Muzyka Stacje robocze

Keyboard stacji roboczej dostarczyć wszystko w jednym rozwiązań dla muzyków. Stacja robocza działa jak studio w polu, dając olbrzymie odmiany syntezator i pobierane dźwięki w zasięgu ręki, umożliwiając łatwe rozmieszczanie i edycji kawałków pełne muzyki.

Wyświetl wszystkie informacje

Stacje robocze

Wyświetlono pierwszych 36 produktów

O stacjach roboczych

Stacja robocza lub klawiatura "Arranger" idzie o krok dalej niż pianino synthesizer cyfrowe. Jest to zasadniczo kompaktowe, samodzielne studio, zbudowane wokół klawiatury. Większość z nich oferuje bezpośrednią integrację z najpopularniejszym oprogramowaniem DAW i posiada interfejs USB oraz interfejs MIDI w statywardzie. Roland Fantom i Yamaha Tyros to przykłady renomowanych stacji roboczych. Oprócz tego, że są to potężne narzędzia studyjne, stacje robocze mogą być równie wydajne. Niektóre będą wyposażone w klawisze ważone, takie jak Korg M3 88-Key, który naśladuje wrażenie akustycznego fortepianu.

Gear4music asortyment wiodących producentów, takich jak Roland, Korg i Yamaha, z asortymentem dostosowanym zarówno do potrzeb początkujących, jak i profesjonalistów.