Miksery audio

Steruj wieloma sygnałami audio. Miksery audio znajdują się w samym sercu studia, są niezbędne kiedy chcesz zmienić jakość i poziom sygnałów audio jednocześnie. Miksery studyjne pozwalają na kontrolę poziomów, panoramowanie, posiadają EQ, a czasem również wbudowane efekty takie jak efekt kompresji. Kupuj w Gear4music już dzisiaj i otrzymaj 2-letnią gwarancję na zakupione produkty.

Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze miksery studyjne

O mikserach audio

Posiadamy w magazynie szeroką gamę mikserów audio, w tym miksery analogowe, które całkowicie zachowują rzeczywistą ścieżkę sygnału analogowego. Wiele z nich wyposażonych jest w łącze USB i Firewire, aby zapewnić elastyczność nagrywania.

Cyfrowe miksery przetwarzają dźwięk na dane, często posiadają wysokiej jakości efekty i EQ, aby uzyskać odpowiedni dźwięk.

W przypadku wielu konfiguracji domowych preferowany może być wielo-wejściowy interfejs audio lub karta dźwiękowa, ponieważ powierzchnia użytkowa jest znacznie mniejsza. Jednakże, ogólnie rzecz biorąc, mikser z reguły posiada lepszą jakość konwerterów niż karta dźwiękowa i bardziej szczegółowe, fizyczne kontrole. W rezultacie, mikser audio pozwoli ci łatwiej odtworzyć w rzeczywistości dźwięk, który stworzyłeś sobie w głowie.