Gramofony i odtwarzacze

Konsole DJ często wyposażone są w silniki o wysokim momencie obrotowym i tłumiki skoku - co pozwala na bezproblemowe miksowanie płyt winylowych podczas występów na żywo. Jeśli jednak potrafisz rozkręcić imprezę z pomocą przenośnego gramofonu Numark PT01 Scratch Portable Turntable oraz słuchawek Sennheiser HD 25 to jest to również jak najbardziej w porządku! Wszystkie konsole opatrzone są 2-letnią gwarancją, a kupującemu przysługuje również 30-dniowe prawo zwrotu pieniędzy.

Niezależnie od tego czy wolisz grać na konsolach CD, klasycznych winylowych gramofonach czy też odtwarzaczach MP3, znajdzie się tutaj produkt dla ciebie. Nasze konsole DJ oraz odtwarzacze reprezentują asortyment od wiodących marek w branży - PioneerNumarkGemini i nie tylko.

Dla jeszcze wyższej jakości, zapoznaj się z naszym asortymentem Zestawów Konsoli DJ oferujących konsole w parze lub konsole wraz z akcesoriami.

Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze gramofony i odtwarzacze

O gramofonach i odtwarzaczach

Platformy DJ-skie obejmują sprzęt od tradycyjnych gramofonów aż po zaawansowane kontrolery. Cokolwiek wybierzesz, posiadamy bezkonkurencyjną ofertę sprzętu DJ-skiego od producentów takich jak Pioneer, Native Instruments, Numark oraz Novation.

Wiele dzisiejszych platform DJ-skich to hybrydy działające jak interfejsy audio, zintegrowane z oprogramowaniem komputerowym - Numark NDX800 zawiera wszystkie trzy media.

Kontrolery USB/MIDI, np. Numark NS7, są także używane w połączeniu z wirtualnym oprogramowaniem DJ-skim jak Traktor firmy Native Instruments, dając użytkownikowi niezrównane oprogramowanie i namacalność tradycyjnego odtwarzacza.

Nasz bogaty asortyment sprzętu DJ-skiego na Gear4music.com zawiera najnowsze odtwarzacze CD, sprzęt Digital DJ, słuchawki, miksery, odtwarzacze MP3, oprogramowanie, gramofony, sprzęt nagłaśniający i oświetlenie.