Steinberger Gitary elektryczne

Gear4music.com

Steinberger Guitars to wyraźnie zaprojektowane gitary, które pochodzą z końca lat 80-tych. Steinberger dąży do zaoferowania ostatecznej kompaktowej, ergonomicznie zaprojektowanej gitary, która może być używana w każdej sytuacji lub stylu. Gitary są zbudowane przede wszystkim z włókna węglowego i grafitu, co daje w rezultacie światło niezniszczalne instrument. Wyświetl wszystkie informacje

Steinberger Gitary elektryczne

Wyświetlono pierwszych 4 produktów

O gitarach elektrycznych Steinbergera.

Steinberger filozofia jest do projektowania i produkcji najbardziej stan art gitara możliwe, przy użyciu unikalnych funkcji projektowych, takich jak usunięcie główki i materiałów, takich jak włókna węglowego i grafitu. Pierwotnie zaprojektowany przez prezesa Neda Steinbergera w 1979 roku kształt i dźwięk gitary był bardzo popularny we wczesnych i późnych latach 80-tych. Jedną z popularnych cech był system TransTrem, który pozwalał na emisję dive bombs i uciszanie dźwięków przy zachowaniu tuning stabilności.

Steinberger jest własnością firmy Gibson Corporation, która poprawiła wskaźniki produkcji i zbudowała jakość dzisiejszych gitar Steinbergera.

Oferujemy również asortyment gitar basowych Steinberger Bass Guitars.