Król 2102 legenda 2B puzon - prawie nowe

7 031 zł RRP 12 583 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Mosiądzu i niklu srebrny ciała z przezroczystego lakieru.
 • Idealny dla muzyków jazzowych.
 • Jeden z najlepszych na świecie sprzedaży puzon jazzowy.
 • Mały dzwonek i podwójny otwór.
 • Prawie nowy puzon

Król 2102 legenda 2B puzon - prawie nowe

King 2B puzon jest idealnym rozwiązaniem dla wszelkich wymagających wykonawca jazzowy. To jest mały dzwonek i podwójny.481/.491 "otwór sprawiają, że tak bez wysiłku, aby grać w górnym rejestrze instrument. Za pomocą ponad 100 lat doświadczenia, aby instrument ten King 2B jest jednym z najbardziej popularnych puzony jazzowy wokół.Ten przedmiot został zwrócony niechcianych z klientem. Oryginalny boks jest scuffed. W przeciwnym razie jednostka sama wygląda i działa jak nowy i została tylko używane kilka razy.

Jest to świetna okazja, aby kupić funkcjonujący produkt w obniżonej cenie, dostarczane z roczną gwarancją.

Produkt Ref: 41500

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Klasyczny projekt jazzowy

King 2B puzon jest bardzo podobny do swojego odpowiednika, 3B, który jest rejestrowany jako typowy puzon jazzowy. To mniejsze 12,2 mm otwór oferuje gracz puzon jasny i dokładny dźwięk, który sprzyja łatwe odtwarzanie wyższego rejestru. Mniejsze niż normalnie 18.7cm róża mosiężny dzwonek daje sygnał ciepłe, ale jasne, co czyni go bardzo wszechstronny. Jasne Lakierowane wykończenie pomaga osiągnąć ciepły dźwięk tego instrumentu. Ogólnie rzecz biorąc w porównaniu do 3B, ten puzon oferuje wyraźniejszy dźwięk, które mogą przeniknąć przez zespół nieco łatwiej. To jest marzenie gracza puzon jazzowy.

Profesjonalnych slajdów

Nawet z powrotem w tworzeniu King instrumentów w 1894 roku, instrument został okrzyknięty jego działania gładki i lekki slajdów. Od tego momentu nowe umiejętności i technologii tylko dokonał puzony lepiej. Chromowany srebro rury sprawia, że lekkie slajdów, odtwarzacz oferuje ogromne wszechstronność technicznych na szybsze fragmenty muzyki.

Akcesoria w zestawie

Jak również puzon, zawarte w tym pakiecie jest luksusowy czarny twardy case, przeznaczony dla King puzon, aby zmieścić się w bezpieczny sposób. To sprawia, że przewóz instrumentu na koncerty i próby bardzo łatwe. Także zawarty jest King ustnik 12 C, który jest produkowany w specyfikacji puzon. Gra swobodnie i łatwo w rejestrze wyższe i daje piękny i bogaty dźwięk.

Prawie nowy produkt

Pozycja ta została zwrócona niechciane przez poprzedniego klienta pod nasza 14 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. A polu zostały lekko scuffed, instrumentu i są w idealnym stanie i zawiera wszystkie akcesoria w tym ustnik.

Jest to świetna okazja, aby kupić fantastyczny instrument, który jest w nowy stan, ale w niższej cenie

Funkcje/dane techniczne

 • Rozmiar otworu: 1.22 cm (0.481")
 • Wymiary dzwonu: 20.3 cm (7 3/8")
 • Dzwon materiał:Róża mosiężna
 • Materiałów slajdów:Srebro
 • Wykończenie:Wykończenie lakier

Akcesoria w zestawie

 • Przypadku:Trudne sprawy powłoce drewniane
 • Ustnik: King 12 C puzon ustnik