DISC Native Instruments biały Maschine MK2, z Komplete 10

3 244 zł RRP 4 036 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Nowy projekt stylowe i wytrzymałe.
 • Podświetlane kolorowymi klocki.
 • Ponownie przeznaazony LCD wyświetla

DISC Native Instruments biały Maschine MK2, z Komplete 10

Native Instruments mają remontowane ich legendarnego Maschine do budynku Maschine Mk2. już dobrze ugruntowane reputację systemu ostateczny zintegrowanego sprzętu lub oprogramowania do tworzenia utworów i bije profesjonalnie. Maschine MkII teraz oferuje wybór sprzętu czarny lub biały i bardzo wrażliwe Raznotsvetnyi pads i przeprojektowany wyświetlacze LCD. Ten pakiet zawiera również rodzimych instrumentów Komplete 10 wirtualnych instrumentów kolekcja.

Uwaga: ten pakiet zawiera crossgrade. To oprogramowanie jest identyczne do pełnej wersji oprogramowania, jednak aby uaktywnić to musi najpierw zarejestrować sprzętu w tym pakiecie. Po zarejestrowaniu sprzętu, będziesz mógł aktywować swoje oprogramowanie. Przez wiązanie Native Instruments crossgrades z kwalifikujących się sprzętu, jesteśmy w stanie zaoferować dostęp do pełnej wersji oprogramowania po znacznie niższej cenie bez kompromisów na funkcjonalności.

Produkt Ref: 51168

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Maschine MK2

Utrwalania dotykowe praktyczne zalety tradycyjnego sprzętu grooveboxes z ogromną elastycznością i intuicyjne przepływu pracy oprogramowania premii Native Instruments, MASCHINE otwiera nowe horyzonty w rowek produkcji. Elegancka a jednocześnie wytrzymałe sprzętu kontrolera jest idealnym miejscem na scenie lub studio, natomiast ogromnej biblioteki zestawów, instrumentów i efektów są inspiracją dla żywy, dynamiczny rowki.

Wykonać w kolorze

Nowy kolor kodowanie pozwala "widzieć" swoje dźwięki i to będzie turbo-Charge za przepływ pracy. Po prostu przypisać kolory do grup, dźwięki, wzory i sceny i zobacz pads i Grupa przycisków na sprzęcie zapala się w tych samych kolorach. Zrobić swoje bębny kick czerwony, na przykład, i będziesz zawsze wiedzieć, co pads grać na kicki. Dodać trochę kolorów do swojej występy!

Zwiększenie czułości nowe pads, masz również nowy poziom precyzji na wystrunynięcie ręki.

Pełni ogromne

Z Maschine MkII dostaniesz pełną wersję legendy nowoczesne MASSIVE - syntezator, która urodziła ziemnych niskich tonów i niepokojące głośnik potencjalnych klientów, które mają określony gatunek muzyczny gitara basowa. Ten potwór synth zawiera 1300 dźwięki ready-to-go, wszystko błyskawicznie przeglądać zawartość za pośrednictwem MASCHINE sprzętu.

Osiem pokręteł sterowania maszyny oferują bezpośredni dostęp do MASSIVE osiem makro kontroli, dla perfekcyjnej synergii sprzętu i syntezator i błyskawiczne przepływu pracy.

Nową sekcję Master

Mistrz sekcji również została przebudowana. Control wielkości, tempo i huśtawka z nowego kodera wielofunkcyjne wzorca push - wybierz tryby z nowe przyciski przełączania i dokładnie klikać wartości bez konieczności spojrzeć na ekran lub wyświetlić.

Nawigacja i szorowanie są znacznie łatwiejsze, a Uwaga zmienną tonacją i szczegółowej szczypanie staje się wyjątkowo precyzyjne dzięki enkodera wspaniały reakcji fizycznej.

Teraz z 47 (zwykle Białej), podświetlany kliknij przyciski i kolorowe transportu kontroli, Mk2 sprzętu zapewnia bogactwo podniecenie fizyczne i wizualne podejmowania intuicyjny beat.

Odcinek czasu i Pitch Shift

1.8 MASCHINE oprogramowania obejmuje czas napinać i pitch shift zdolności. Rozstrunyają się płynnie z jednego BPM do innego, realizowany przez automatyczne wykrywanie BPM. Lub odcinek audio do określonej długości - do jednej próbki do tej samej długości, jak inne, np.

Co więcej zrobić twój bije pasują harmonijnie, przez tuning próbek z funkcją zmiany skoku.

Nowe efekty

Najnowsze darmowe oprogramowanie uaktualnić zawiera nowe efekty, specjalnie wybrane dla produkcji pokonać. PRZEMIJAJĄCE MASTER, NI jest niezwykle popularny dynamiki i mieszanie efekt, ma teraz zostały w pełni zintegrowane w oprogramowaniu MASCHINE 1.8.

Idealny do pozycjonowania perkusja i instrumenty perkusyjne, pozwala mieszać od przodu do tyłu, dając każdej próbki dokładnie odpowiednią ilość miejsca. Nowe rury, taśma Saturator i rury saturatora efekty przynieść tajemnice analogowemu ciepłu i naturalny, harmoniczne kompresji MASCHINE, dla jeszcze większego potencjału zabarwienie dźwięku.

Nowy stylowy wygląd i uczucie

Nowe Maschine MkII jest estetycznym skok do przodu w użyteczność i niezawodność. Odwrócony wyświetlacze zapewniają wyższy kontrast i lepsze kąt dla wydajności lub studio i ostrzejszy wygląd w ciemnym otoczeniu.

W samej jednostce jest nieco cięższy niż przed, kontroler również działa lepiej w warunkach studyjnych i na etapie ze względu na układ ponownie pracował złącze USB od kontrolera i MIDI i/o - mniej ryzyka przypadkowego odłączenie. Plus nowe gumowe nóżki oznacza lepszą chwytność na pulpicie, mocno utrzymanie sprzętu w miejscu podczas nawet najbardziej agresywne treści procedur.

Komplete 10

Komplete 10 daje 39 Komplete instrumentów i efektów - kwintesencja zbiór instrumentów, narzędzia i dźwięków dla produkcji, wydajności i dźwięku. Co daje ponad 90 oszczędności w porównaniu do zakupu pojedynczego produktów, Komplete 10 oferuje najwyższej jakości w niewiarygodnie niskiej cenie.

Komplete 10 jest nowej generacji najbardziej udany instrument oprogramowania i skutki pakietu. Jego niesamowity zakres cięcia krawędzi dźwięki są przeznaczone dla natychmiastowy wyniki w szeroki zakres stylów muzycznych. Ogromny wybór gotowych do użycia ustawień obejmują szeroki muzyczne spektrum. Komplete 10 wysoki-różnice jakościowe rewizja silniki dają doskonały dźwięk dostawy i wszystkie instrumenty również uruchomić stoisko, sam, który jest idealnym miejscem na żywo.

Komplete 10 daje nieograniczone możliwości tworzenia nowych dźwięków i intuicyjny interfejs sprawia, że przepływ pracy szybko i sprawnie. Komplete 10 obsługuje wszystkie główne szpunt ins i przykładowe formaty i jest gotowy do Pro Tools, logika, Cubase, Live i wszystkich innych głównych DAW. Oprogramowanie posiada również bezproblemową integrację z Native Instrument MASCHINE podczas przeglądania i szczypanie dźwięki.

Komplete 10 dysponuje 39 produktów, ponad 12,000 dźwięki i ponad 130 GB instrumentów i efektów. Obejmuje wszystkie nowe rund, KONTOUR, POLYPLEX i ostateczne pobranie fortepian i jest zoptymalizowany do stosowania z klawiatury S KONTROL KOMPLETE daje natychmiastowy, intuicyjny i fizycznej kontroli.

Komplete 10 daje szeroką gamę instrumentów i efektów za wszystko z efektów dźwiękowych, pisanie i produkcji do mieszania, opanowanie i gra na żywo.

Maschine MK2 funkcje/dane techniczne

Interfejs

 • Wyświetlacz: 2 wyświetla z 64 x 256 pikseli (odwrócony)
 • Klocki: 16 wielokolorowe, wysokiej jakości, oświetlone pads z prędkości i aftertouch
 • Sterowanie: 8 niekończące się obrotowy potencjometry, 1 enkoder nieograniczone (30 stopni)
 • Przyciski: 47 podświetlane przyciski
 • Security: Blokada Kensington

Łączność

 • MIDI: MIDI I/O
 • USB: USB 2.0 Port, 11 GB wolnego miejsca na dysku dla pełnej instalacji

Wymiary

 • Szerokość: 320 mm
 • Długość: 295 mm
 • Wysokość: 65 mm
 • Waga: 1,8 kg

Wymagania systemowe

 • Windows: Windows 7 (najnowszy dodatek Service pakiet, 32/64 Bit), Intel Core Duo lub AMD Athlon 64 X 2, 2 GB pamięci RAM
 • Mac: Mac OS X 10.6 lub 10.7 (najnowsza aktualizacja), Intel Core Duo 2 GB pamięci RAM

Komplete 10 funkcji

 • Pakiet standard branżowy dla profesjonalistów, muzyka
 • 39 produktów w sumie z ponad 130 GB próbek
 • Ponad 12.000 dźwięki obejmujące pełen zakres stylów z konstrukcji elektronicznych do kinowy dźwięk
 • Obejmuje wyraziste nowego syntezatora rund i sampler perkusyjny hybrydowy DRUMLAB
 • Szeroki zakres KOMPLETE instrumentów, cechujący KONTOUR i sesji rogi
 • Wybitny kolekcja KOMPLETE, włącznie z przepływu i sterownik
 • Całkowicie ponownego przewidywał akustyczne pianino Apartament - ostateczne pobranie fortepian
 • Zoptymalizowany do stosowania z KOMPLETE KONTROL S-Series
 • Bezproblemowa integracja z MASCHINE
 • Gotowy na wszelkie DAW w tym Pro Tools, logika, Cubase i Live
 • £22 voucher możesz zarejestrować swój produkt