PŁYTY Steinberg Cubase artysta 7.5 UG1 z elementów podstawowych 4/5, 6/7

 • Film 1
775 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Cubase artysta Upgrade z elementow podstawowych 4/5, 6/7 do 7.5.
 • Idealny dla producentow, inżynierow i kompozytorow.
 • Nowe LoopMash Audio Mangler.
 • Zawiera rowek Agent SE 4 bębna Sampler.
 • Nowej generacji HALion, Sonic SE 2

PŁYTY Steinberg Cubase artysta 7.5 UG1 z elementów podstawowych 4/5, 6/7

Cubase artysta 7.5 oferuje szeroki wybor sprawdzonych edycji i sekwencjonowania narzędzi w oparciu o te same podstawowe technologie stosowane przez muzykow na całym świecie. Artysta Cubase jest niezrownany w przedziale cenowym, przyjazny interfejs użytkownika, wydajność i inspirujące instrumentow. Artysta Cubase 7.5 jest idealnym wyborem dla solowych artystow, zespołow lub projekt studio właścicieli.Produkt Ref: 42220

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Dowiedz się więcej w nasze ekskluzywne pokazy wideo

Artysta Cubase 7.5

Cubase artysta 7.5 został wyprodukowany do muzyków, producentów i inżynierów narzędzia potrzebne aby dostać pracę na najwyższym poziomie. Nowe funkcje zostały dodane do usprawnienia procesu tworzenia muzyki. Nie tylko to proces łatwiejsze, ale również szybciej. Steinberg stworzyły nowe funkcje, które pozwalają zarządzać utworów i pomysły w sposób bardziej intuicyjny.

Funkcji, takich jak tryb widoczności utwór pozwalają wybrać utwory, co chcesz zobaczyć. Dużych projektów można uzyskać mylące, jeśli masz dużą liczbę utworów. Utwór widoczność można usprawnić Rozmieść okna i pozwalają skupić się na pozostałych utworów. To może być, że chcą ukryć wszystkie swoje utwory MIDI, lub ostateczne wersje, które zostały nagrane audio. Aby to zrobić, wchodzę w zakładkę widoczność utwór i usuń zaznaczenie pola wyboru biały przycisk każdy utwór, który chcesz ukryć.

Stojak instrumentu (t) 2.0 w Cubase artysta 7.5 zaktualizował sposób, które wtyczki są otwarte. Po dodaniu VST do szafy VST, odpowiedni utwór jest również dodawane do okna projektu i na odwrót. Instrument utwory już wiele wyjść dla każdego instrumentu, który można łatwo wybrać.

TstojakVersions

TstojakVersions został zaprojektowany do pracy na różnych wersji tego utworu, zachowując te same ustawienia. Teraz jesteś w stanie tworzyć, zmienić nazwę i zarządzać równolegle rozwijanego wersje od wewnątrz kanału. Oznacza to, można na przykład nagrać wiele linie basu na tym samym kanale i korzystać z spadać w dół, aby wybrać najlepszy. Lub może pracujesz na różnych utworów wokalnych i trzeba składać różne wersje. TstojakVersion miejsca alternatywne wersje nagrań pod ręką, gdzie ich potrzebujesz. Proces ten pozwala na przyspieszenie pracy i pracuje z dźwiękiem, utwory MIDI, instrumenty, akord, tempo i podpis.

Agent rowek SE 4

Cubase artysta 7.5 zawiera teraz nowy rowek Agent SE 4, kontynuacja bijącej Groove Agent jednego. Wielkie rzeczy na temat Groove Agent jest łatwość użycia. On został zaprojektowany, aby przypominać MPC i mapy na doskonałą integrację. To pozwala rozpocząć Dokonywanie bije szybko w sposób naturalny, a nie o poczuć się jak zostały utrudnione przez skomplikowane menu i procesów. Automat perkusyjny jest tylko tak dobry jak jego odgłosy i dźwięki te zostały zaprojektowane i rejestrowane przez niektórych z najbardziej utalentowanych inżynierów. Oznacza to, można przejść od ustanawiania tłuszczu bije Hip Hop, a następnie przejść do groovy funk Beats z łatwością.

HALion Sonic SE 2

Sonic HALion SE 2 jest nowe i zaktualizowane sampler dla Cubase artysta 7.5. Został zaprojektowany, aby umożliwić dostęp do duży wybór instrumentów i jest idealnym miejscem dla kompozytorów, którzy potrzebują dużej palecie dźwięku. Interfejs został set-up dać użytkownikowi szybki dostęp do instrumentów jej zintegrowanej przeglądarki. HALion Sonic SE 2 oferuje obecnie 8 efekt nowych typów, które obejmują: taśma Nasycenie, Wah Wah, Auto filtr, krok Flanger, Ring Modulator, Octaver, zespół Vintage, koperta Shaper i klasyczne ale poprawy efektu Rotary

LoopMash FX

LoopMash przybył do mangle i mash utwory się jak nigdy dotąd. Ten nowy małe urządzenie sonic tortur został stworzony, aby dodać że dodatkowe trochę randomizacji do muzyki. Te FXs może pomóc dodać zainteresowania bije, melodie i nawet mistrz kanałów. Do minut style FX są idealne dla Dubstep i electronica, dodawanie podziałów, taśmy zatrzymuje się i zacina. LoopMash został zaprojektowany do użytku w studiu, ale naprawdę budzi się do życia w środowisku żyć. Wszystkie parametry mogą być mapowane do każdego kontrolera MIDI i wykonywane w czasie rzeczywistym.

Objawienia Reverb

Stworzony, aby odtworzyć dźwięk klasycznych jednostek FX, objawienie Reverb doda blasku każdej ścieżki. Steinberg pracowali z profesjonalnych inżynierów i film miksery do produkcji algorytmów, które brzmią tak wspaniałe, jak oryginały, naśladując ich. Pogłosy są używane do nadania dźwięk scena przestrzeni. Mogą być stosowane na wszystko, począwszy od śpiew, struny na perkusji, aby dodać ciepłą atmosferę gładkie

Magneto 2

Magneto nie zostały okolice od czasów Cubase SX, ale teraz Steinberg postanowił wskrzesić i aktualizacji tej jednostki. Co mamy teraz jest nowe i błyszczący 2 Magneto. Oprócz po faceliftingu, Magneto 2 został zaktualizowany do produkcji bardziej realistyczne i naturalne nasycenie taśmy. Niektórzy krytycy twierdzą, że cyfrowy jest zimno i martwe, ale już nie, bo ta mała wtyczka będzie dodać ciepło tylko analogowej taśmy może produkować. Magneto 2 ma przepustowego ustawienie, które pozwala na wybranie zakresu częstotliwości efekt, który chcesz zastosować. Istnieje również tryb podwójny, który symuluje, za pomocą dwóch taśm maszyny w sekwencji.

Dodatkowe funkcje

 • 32-bitowych zmiennoprzecinkowych Steinberg silnik audio
 • 64 audio, 128 instrumentów i utwory MIDI
 • Nowy MixConsole stanowi ostateczny mieszania doświadczenie
 • Kompleksowy zestaw 8 instrumentów wybitnych, 2400 dźwięki
 • Kompletny zestaw 50 high-end audio i MIDI VST 18 efekt procesory
 • Akord utwór
 • Tysiące MIDI pętle budowlane
 • 5 godzin wideo HD Online Poradniki
 • Wymagania systemowe

  Obsługiwane systemy operacyjne

  • Mac OS X w wersji 10.8/10.9
  • PC Windows 7 / Windows 8.x

  Minimalne wymagania systemowe

  • AMD lub Intel podwójny rdzeń CPU
  • RAM 2 GB / 8 GB wolnego miejsca na dysku
  • USB Port USB-eLicencer (zarządzanie licencjami)
  • Audio zgodny OS elementy konstrukcyjne
  • DVD-ROM Dual-Layer jazdy
  Połączenie z Internetem wymagane do aktywacji, zakładania konta i osobisty / Rejestracja produktu