DYSK Novation uruchamianie Control i wprowadzić na rynek oprogramowanie S kontroler

 • Film 1
903 zł RRP 1 121 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Idealne na żywo.
 • Się Control z wielu instrumentow i efektow.
 • Pełni MIDI klasą.
 • Używać rezygnować prawie wszelki oprogramowanie.
 • Zawiera Ableton Live startera i bas stacji.

DYSK Novation uruchamianie Control i wprowadzić na rynek oprogramowanie S kontroler

Nowy S Launchpad jest zaktualizowana wersja bestsellerowej kontrolera dla Ableton Live i teraz inne oprogramowanie zbyt. Posiada diody LED znacznie jaśniejsze, znacznie szybsze tempo odświeżania, jest teraz plug and play z innych programow takich jak FL Studio i nawet działa z iPad. Używany wraz z Novation Launchpad, lub jako samodzielny kontroler oprogramowania, uruchamianie Control ma występy na nowy poziom ekspresji.Produkt Ref: 42454

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Uruchamianie Control

Silna i kompaktowy, Control, ma 16 cesji gałki, osiem uruchamianie pads i czterech funkcji klawiszy. Pokrętła umożliwiają hydrauliki poziomow, filtry i efekty, jednocześnie uruchomić trzy kolor pads niema, włączyć efekty i nawet uruchomić pliki lub sceny.

Uruchamianie Control pochodzi z Ableton Live Lite i działa z każdym oprogramowaniem muzyki poważnej. Jest to nawet zgodne z iPad, wystarczy użyć wydajnych aplikacji startera z Novation.

Idealnie pasuje do startera

Uruchamianie Control rozszerza możliwości kontrolera Launchpad, dodając 16 gałek, przyciskow i 8 więcej pads. Chnage sposob produkcji i wykonać, użyj je razem Blura praktyczne mikser, instrumentow i efektow.

Więcej kontroli, niż na pierwszy rzut oka

Kontroli nie zatrzymują się tam, jak wprowadzić na rynek Control ma kilka sztuczek w zanadrzu. Fabryka osiem i osiem szablonow użytkownika pozwala na przejęcie kontroli nad wiele instrumentow i efektow od razu, bez, manipulowanie nomatter jakiego oprogramowania używasz!

Uruchamianie Control i aplikacja Launchpad

Novationz Launchpad aplikacja pozwala produkować i wykonywać muzykę od razu, tak szybko, jak można połączyć uruchomienie Control do iPad. Zasilanie, może wywołać probek, efekty i co to jest więcej, Novation pracują na aktualizacje, ktore pozwala na importowanie własnych probek i dzielić się swoimi dziełami, więc dostać się do starcia z podstawy teraz i Uwolnij swoje wspaniałe występy w przyszłości!

Działa z każdym oprogramowaniem muzyki poważnej

Pełni klasy uległy, uruchomienie Control mogą być używane z wszystkich głownych muzyki oprogramowanie na komputerze Mac lub PC, Cubase, Pro Tools, w tym Reason, logika i FL Studio. Wersję Ableton Live Lite, V-Station i stacji bas miękkie syntezatory i obszerną bibliotekę Loopmasters są wliczone.

Program Launchpad S

Czy jesteś DJ, muzyk lub studio producent, Launchpad daje wszystko ty potrzebować wobec używać oprogramowanie prosto z pudełka. Siatki 64-przycisk umożliwia uruchomienie i manipulować klipy, uruchomienia pętli, wystrzelić efekty, kontrolować swoj mikser – i znacznie więcej. Ono przyjechał rezygnować Ableton Live muzyki oprogramowania (program Launchpad Edition), używane przez niektore z najlepszych DJ-ow i producentow. Launchpad S wyzwala także pętle i efekty w nowym Novation Launchpad aplikacji dla iPad.

Program Launchpad S - nowej generacji Launchpad

Program Launchpad jest całkowicie przenośny. Podłączyć do komputera - lub iPad - USB, to w pełni autobus zasilany (nie ma potrzeby do gniazdka), i jest lekki i łatwy do przeprowadzenia wszędzie. Launchpad S jest zgodny z klasy MIDI, tak to działa z MIDI oprogramowanie na komputerze Mac lub Windows PC i działa na iPad za pośrednictwem Camera Connection Kit (nie dołączone): Launchpad S zamienia iPada do systemu na podstawie muzyki - nie dodatkowego zasilania wymagane, wystarczy podłączyć i grać.

Novation Launchpad iPad ® app

Novation stworzył program Launchpad aplikacji dla iPad, ktory jest całkowicie samodzielne muzyki produkcji i wydajności doświadczenia. Nie jest to oprogramowanie kontroli aplikacji, to gospodarze własnych dźwiękow i pozwala wywołać pętle z Launchpad S sprzętu. Istnieje rownież szereg skutkow, ktore mogą być wywoływane za pomocą startera z przyciskow, w tym filtry, zacina sie i bębna rolki w stylu efektow. One mogą być wywołane w połączeniu stworzyć kilka niezwykle potężny występow.

Program Launchpad S i FL Studio

Program Launchpad S integruje się z FL Studio Tryb wydajności, więc może wywołać klipy i uzyskać praktyczne kontrolę nad FL Studio wydajny nowe funkcje strefy. Użyj przyciskow, aby naszkicować bije z bębna stojaki i przypisać je do dodatkowych funkcji. Można sterować prawie każdej muzyki oprogramowanie z Novationz nagrodami oprogramowania do kontroli "AutoMapa" - i Launchpad S jest pełni MIDI zgodny z klasy tak to będę jazdy dowolnej aplikacji MIDI.

Funkcje / dane techniczne

Wymagania systemowe:

 • Mac: OS X 10,8 Mountain Lion i 10.7 Lion
 • Systemu Windows: Windows 8 i Windows 7 (32 i 64 bit)
 • iPad: iPad2 lub poźniej jest zalecane. iOS 5 i powyżej wymagane jest
 • Połączenia: Klasa zgodny z USB
 • Bezpieczeństwa: Gniazdo Kensington Lock
 • Waga (g): 470
 • Wymiary (mm): 240 x 118 x 23

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.