Instrumenty marki Vox

Gear4Music.com

Po dzień dzisiejszy wzmacniacze Vox są tak samo istotne jak za czasów kiedy gitarzyści z zespołu Radiohead Thom Yorke, Jonny Greenwood i Ed O'Brien używali ich legendarnego modelu AC30. Gear4music.com ściśle współpracujemy z Vox celem zooferowania wam ich jak najlepszych produktów. Ich asortyment sięga od małych ale jakże doskonale się sprawujących wzmacniaczy Pathfinder, które są idealne do ćwiczenia i nagrywania, po potężne pedały do efektów specjalnych Tonelab do innowacyjnych amPlug Vox. Jesteśmy pewni, że na Gear4music.com znajdziesz odpowiedni dla siebie produkt po odpwiedniej cenie. View All Information

Najpopularniejsze

Pierwszy 9 produkty Wyświetlono

O Vox

Vox kicked jego linii wzmacniaczach wstecz w 1957 roku. Zajęło tylko kilka lat stają się błyskawiczne legendy, definiowanie dźwięku Brytyjska inwazja w Wielkiej Brytanii i na świecie, AC15 i AC30. Innitially używany przez zespoły, które zdefiniowano 60 firmy takie jak The Who, The Kinks i The Yardbirds, Vox produkty zostały później używane przez mózgu maja, Rory Gallagher, The Edge i wiele bardziej wpływowym gitarzystów.

Vox są większość szczególnie znany ze swoich wzmacniacze. AC30 i AC15 zyskał ogromną popularność w połowie lat sześćdziesiątych kiedy stał się bardzo popularny w obrębie sceny brytyjskiego z zespołami takimi jak The Rolling Stones i The Beatles, przemawia za obwody "Top Boost", zdefiniowanego przepływu dźwięku. Do dnia dzisiejszego Vox amperów pozostają istotne z niedawno rozpoczętą produktów takich jak Vox Valvetronix prowadzące drogę do Vox w epoce cyfrowej.