Instrumenty Muzyczne Yamaha

Gear4music.com

Reputacja zbudowana na niezawodności. Możesz mieć pewność, że instrumenty marki Yamaha będą działać bez zarzutu każdego dnia. Główny element asortymentu Yamaha stanowią keyboardy, zestawy perkusji elektronicznych oraz gitary akustyczne. Jeśli zdecydujesz się zakupić na stronie Gear4music, otrzymasz dodatkowo w standardzie naszą 2-letnią gwarancję na zakupione produkty.

To nie wszystko. Reputacja Yamaha przekłada się na wszystkie oferowane przez markę produkty. Obok głównego asortymentu, znajdziesz również wysokiej jakości domowy sprzęt audio oraz akcesoria. Wyświetl wszystkie informacje

Najpopularniejsze

Wyświetlono pierwszych 28 produktów

O marce Yamaha

Korzenie marki Yamaha sięgają roku 1887, kiedy to Torakusu Yamaha został poproszony o naprawienie organ w lokalnej szkole. Wtedy to zdecydował on o zbudowaniu samodzielnie swoich własnych i tak narodziła się legendarna marka Yamaha. Obecnie dzięki strunyłym innowacją i przywództwu technologicznemu, Yamaha stała się największym i najbardziej popularnym twórcą instrumentów muzycznych na świecie.

Pianina, instrument dęte blaszane I drewniane marki Yamaha są instrumentami, na których gra wielu, największych światowych muzyków koncertowych. A ich osprzęt do tworzenia muzyki można znaleźć w czołowych studiach nagrań. Od inauguracji ich kolekcji keyboard-ów w 1980 roku zostały one najlepiej sprzedawanymi się instrumentami muzycznymi w historii. A dzisiejsze Keyboard-y takie jak PSR kontynują z tradycją.

Wejście na rynek perkusji elektronicznych Yamah-y przyczyniło się do tego, że zestaw perkusyjny DTXplorer stał się bardzo popularny wśród naszych klientów oferując wysokiej jakości dźwięki z bardzo prostą i kompaktową konstrukcją. Jesteśmy pewni, że wśród szerokiego wachlarza instrument marki Yamaha jaki oferujemy znajdziesz coś dla siebie.