Behringer

Gear4music.com

Firma Behringer została założona w 1989 roku i stała się jedną z firm pro audio odnoszących największe sukcesy na świecie. Wyświetl wszystkie informacje

Bestsellery Behringer

Wyświetlono pierwszych 22 produktów

O Behringer

Marka Behringer gwałtownie się rozwinęła przeistaczając się z 'jednoosobowej podwórkowej firmy' w jedną z najbardziej rozpoznawalnych i profesjonalnych firm muzycznych na świecie, która oferuje szeroki asortyment produktów spełniających najróżniejsze wymagania dźwiękowe.

Od samego początku filozofią marki Behringer było oferowanie klientom najnowszego sprzętu audio w przystępnych cenach. Interfejs Behringer UCA222 USB jest tego idealnym przykładem, pozwalając użytkownikom na podłączenie ich instrumentów, mikserów itp. do komputera pozwalając na opcję nagrywania oraz playbacku.

Asortyment studyjnych monitorów referencyjnych marki Behringer jest wysoko ceniony przez nawet największych branżowych krytyków na świecie, oferując wierne monitorowanie, które idealnie sprawdzi się w mniejszych środowiskach miksowania.

Począwszy od wzmacniaczy gitarowych aż po procesory sygnałowe, Behringer oferuje obszerną gamę sprzętu muzycznego, a Gear4music posiada ogromny wybór produktów tej marki i oferuje je w najbardziej konkurencyjnych cenach online.