Zwroty towaru i pieniędzy

W Gear4music możesz dokonać zakupu z pełnym przekonaniem i spokojem ducha. Standardem naszej firmy jest możliwość reklamacji towaru lub zwrotu pieniędzy do 30 dni. Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji za opłatą, do 120 dni.

Jest to uzupełnienie gwarancji naszych produktów, w celu zapewnienia ochrony zakupionego produktu przed uszkodzeniem lub wadami od 2 do 6 lat.

Nasza gwarancja zwrotu pieniędzy jest dodatkiem do Twoich praw ustawowych i różni się znacząco od oferowanych przez wielu innych sprzedawców.Oferujemy bezpłatny zwrot towaru w ciągu 30 dni od zakupu.

Jeśli chcesz dokonać zwrotu na podstawie naszego systemu gwarancji,upewnij się, że produkt:

Wyświetl wszystkie informacje

Powrót-do-Ram Czasowych Zwrotu

Wielka Brytania i Europa UE Gear4music standard Gear4music opcjonalnie
Okres zwrotu pieniędzy 14 dni 30 dni do 180 dni
Zwrot opłat dostawy Tak Tak Zwrot w ciągu 30 dni
Darmowy odbiór Nie 30 dni 30 dni

Niektóre produkty kwalifikują się do zwrotu pieniędzy, jeśli zostaną one zwrócone nieużywane i zamknięte, w oryginalnym opakowaniu, a w przypadku jakiegokolwiek oprogramowania, niezarejestrowane. Produkty te obejmują:
 
 • Oprogramowanie
 • Płyty CD i DVD
 • Słuchawki nauszne i douszne
 • Zatyczki do uszu i słuchawki chroniące słuch
 • Ustniki, stroiki itp. do instrumentów dętych drewnianych i blaszanych
 • Produkty do ochrony ust i warg

Jeśli chciałbyś zwrócić produkt z jakiegokolwiek powodu zgodnie z wyżej wymienionymi ramami czasowymi, prosimy o skontaktowanie się e-mailowo z działem ds. zwrotów returns@gear4music.com w celu uzgodnienia szczegółów.

Zwroty towaru w ciągu 30 dni

Jeśli zdecydujesz, że zakupiony produkt nie jest dal Ciebie odpowiedni, możesz go do nas zwrócić w ciągu 30 dni od daty dostawy, w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy.

Odbierzemy od Ciebie towar bezpłatnie i wymienimy na nowy, lub zwrócimy pieniądze, w tym wszystkie koszty standardowej dostawy (wyłączając przesyłkę ekspresową) dokonane przy zamówieniu.

Wnioski o odbiór produktu złożone po upływie 7 dni, będą skutkowały naliczeniem dodatkowej opłaty, której wartość zależna jest od rozmiaru oraz wagi zwracanego produktu.

Rozszerzona gwarancja zwrotu – nawet do 120 dni

Wiele naszych produktów posiada dodatkową, opcjonalną ochronę dostępną jako część pakietu gwarancji rozszerzonej. Zamiast 30 dni, zyskujemy aż 120 dni gwarancji (dokładna liczba dni znajduje się na stronie produktu). Podlega to poniższym warunkom:


Żądanie zwrotu w ciągu 30 dni od dostawy:
Odbierzemy produkty bezpłatnie, a wszystkie poniesione standardowe koszty dostawy zostaną zwrócone.


Żądanie zwrotu po upływie 30 dni od dostawy:
W przypadku zażądania zwrotu po upływie 30 dni od dostawy(ale w ciągu 120 dni od daty dostawy), produkt należy odesłać do nas, lub alternatywnie będziemy mogli odebrać produkt za opłatą, uwarunkowaną rozmiarem i wagą towaru. Pierwotne koszty dostawy zostaną zwrócone pod warunkiem, że jest to 30 dni od dostawy. Koszty rozszerzonej gwarancji nie zostaną zwrócone.


Opakowanie zwracanego produktu

Przed rozpakowaniem prosimy, upewnij się, że chcesz zatrzymać zakupiony towar. Jeżeli chcesz zwrócić towar bez oryginalnego opakowania, zostanie naliczona dodatkowa opłata

Jeżeli zdecydujesz się zwrócić towar, ale nie posiadasz oryginalnego opakowania, zapakuj wszystkie produkty w porządny karton i usztywnij zawartość, aby uniknąć jakichkolwiek zarysowań czy uszkodzeń. Gear4music nie ponosi odpowiedzialności za towar uszkodzony ze względu na niewystarczająco stabilne opakowanie, a zwrot może zostać niezaakceptowany.

Schemat przedłużonej gwarancji wyklucza produkty uszkodzone w transporcie - zobacz poniżej.


Towary uszkodzone podczas transportu

W mało prawdopodobnym przypadku, gdy Twój towar zostanie uszkodzony podczas transportu, prosimy o poinformowanie nas o tym jak najszybciej, nie później niż w ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki. Uszkodzony towar zostanie wymieniony lub, w zależności od Twojej prośby, zwrócimy Ci pieniądze. Oczywiście odbierzemy od Ciebie uszkodzony produkt za darmo.


Wadliwy towar

Standardowa gwarancja :

Jeżeli towar okaże się wadliwy w ciągu pierwszych sześciu miesięcy od daty dostawy, odbierzemy i dostarczymy go ponownie za darmo. Po sześciu miesiącach własności koszt odebrania towaru i dostarczenia nowego będzie pokryty przez kupującego. Dotyczy to zarówno zamówień w Wielkiej Brytanii, jak i międzynarodowych.

Przedłużona gwarancja :

W przypadku zamówień dostarczonych poza terytorium Wielkiej Brytanii rozszerzone warunki gwarancyjne wadliwych towarów mogą różnić się co do ram czasowych, w zależności od kraju, co będzie jasno określone. Jeśli towary staną się wadliwe w ciągu pierwszych 2 lat Państwa własności, będziemy odbierać towar i dostarczać nowy lub naprawiony produkt bezpłatnie. Po upływie dwóch lat własności, w przypadku zwrotu zostaną naliczone niewielkie koszty odebrania wadliwego produktu i dostarczenia nowego lub naprawionego produktu.

Niektóre produkty podlegają dodatkowym warunkom

Niektóre produkty kwalifikują się tylko do zwrotu pieniędzy, jeśli zostaną zwrócone do nas nieużywane i zamknięte, w oryginalnym opakowaniu, a w przypadku oprogramowania - niezarejestrowane. Towary te obejmują:

 • Oprogramowanie
 • Płyty CD i DVD
 • Słuchawki nauszne i douszne
 • Zatyczki do uszu i do ochrony słuchu
 • Ustniki, stroiki itp., dla instrumentów dętych drewnianych i instrumentów dętych blaszanych
 • Produkty do ochrony twarzy i ust

Nie jesteśmy w stanie przyjąć zwrotu jakichkolwiek produktów zrobionych na zamówienie, zaprojektowanych jako unikatowy zestaw, takich jak system komputerowy zbudowany na specjalne życzenie klienta.

Anulowanie zamówienia

Masz do 30 dni od daty zakupu, aby anulować zamówienie.
Jeśli chcesz anulować zamówienie, czuj się swobodnie aby skopiować i wypełnić poniżej przygotowany szkic, po czym wysłać go na adresinfo@gear4music.com.


******************

Gear4music Limited Kettlestring Lane, York, Wielka Brytania, YO30 4XF:

Ja/my niniejszym wyrażam chęć anulowania zawartej umowy sprzedaży następujących towarów wypisz produkty z zamówienia wpisz numer zamówienia tutaj,

Zamówione dnia Data zamówienia / OtrzymaneData dostawy,

Imię i nazwisko,

Twój adres,

Data

******************


Co robimy, gdy towar zostanie zwrócony

Po otrzymaniu zwróconego towaru, w ciągu 10 dni roboczych przechodzi on kontrolę. Upewniamy się, że w Twoim posiadaniu używany on był zgodnie z instrukcją obsługi, a wszystkie elementy załączone zostały zwrócone.

Prosimy zauważyć, że jeżeli towar nie będzie zwrócony w nienagannym stanie i we właściwym opakowaniu, zastrzegamy sobie prawo do obciążenia klienta opłatą. Nasz pełny regulamin .

Zwroty pieniędzy przetwarzane są zazwyczaj w przeciągu 10 dni roboczych od daty otrzymania zwróconego produktu.

W przypadku wymiany produktu, będzie on wysyłany możliwie jak najszybciej (w zależności od stanu magazynowego).