Syntezatory

NAMM 2019 syntezatory:-Sprawdź najnowsze syntezatory dopuszczone do 2019 z NAMM show, Moog Sirin, Korg Minilogue XD, Korg VolcaModułowa, Korg Volca bęben, Behringer Vocoder VC340i Behringer pragną.

Wyświetl wszystkie informacje

Najbardziej popularne syntezatory i moduły

Syntezator informacji

Syntezatory można zaliczyć do kilku kategorii. Stacje robocze i aranżery są w stanie umoliwić muzykowi napisanie oryginalnego i skończonego kawałka muzyki. Stacje robocze tworzą ścieżki w sposób liniowy używając sekwensera. Aranżery też potrafią tego dokonać ale dodatkowo używają one intra, fill-ów wariacji i zakończeń aby stworzyć dodatkowe inne partie utworu. Stacje robocze cechują funkcje arpeggios i loop, podczas gdy aranżery posiadają funkcję stylu. Ten ostatni typ pro keyboard-u jest preferowany przez wielu muzyków do grania żywo, ale niekoniecznie oznacza, że jest zawsze najlepszą opcją.

Stacje robocze są często postrzegane jako najlepszy sprzęt na występy ze względu na szeroką paletą tworzenia dźwięków, łatwość w programowaniu i możliwość stosowania MIDI. Przygotowane wcześniej pliki MIDI pozwalają pojedyńczemu muzykowi na tworzenie efektu jakby grał cały zespół.

Natomiast aranżery są postrzegane jako wysoko profesjonalne instrumenty. Niektórzy uważają je za odpowiednik 'zespołu muzycznego w pudełku'. Funkcja stylu pomaga tym co mają problemy z ograniczeniem czasowym w celu uzyskania szybko rezultatów jednocześnie zachowując wrażenie grania na żywo. Aranżery mogą też słyżyć za sprzęt do uczenia, pokazując i udostępniając rózne gatunki muzyczne.