GEAR4 Xorb bez drutu mówca

291 zł RRP 339 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • 30 Watów mocy.
  • Bluetooth pozwala na bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe.
  • Opłaty urządzenie muzyczne.
  • Bas Control Dial.
  • Niezwykłą jakość dźwięku, nawet w dużych pomieszczeniach

GEAR4 Xorb bez drutu mówca

Xorb bez drutu mówca jest opakowanie 30 watów mocy i najnowszą technologię Bluetooth 2.1 głośników stereo. Strumień utworów z dowolnego urządzenia z obsługą funkcji Bluetooth i wypełnić pokój z dźwiękiem muzyki w dłoni. Cieszyć się twój muzyka, filmy lub gry z odtwarzaczem MP3, TV lub laptopa.Produkt Ref: 41085

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Dwa neodymowe i jeden subwoofer produkować wspaniałe audio do wypełnienia nawet duże pokoje. Można użyć Xorb z wszelki muzyka gracz za pośrednictwem portu w linii. Pokrętło regulacji basu pomaga osiągnąć zrównoważone brzmienia odpowiedzi na całą kolekcję muzyki. Podkręć bas dla niższych tonów i spakuj muzykę z punch na wysokie poziomy głośności. Średni poziom basów zapewnia nawet basów i tonów wysokich częstotliwości dla słuchacza muzyki dookoła. Jeśli wolisz, słysząc warstwę szczegółowych instrumentów, zmniejszyć bas ustawienia, aby zapewnić przejrzystego brzmienia boiska.

W dalszym strunyu surfowanie w sieci lub korzystać z innych aplikacji, podczas gdy strumień muzyki bezprzewodowo i używać 2.1a USB do ładowania wszelkich smartfonu lub tabletu natomiast muzyka nadal grać. Ten gładki mianować Xorb wygląda dobrze w każdym pomieszczeniu. Jego zwarta budowa sprawia, że idealny, regał, stolik lub Rozrywka stoisko.

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.