Behringer

Gear4music.com

Firma Behringer została założona w 1989 roku i stała się jedną z firm pro audio odnoszących największe sukcesy na świecie. Wyświetl wszystkie informacje

Behringer NAMM 2019 syntezatory

Wyświetlono pierwszych 5 produktów

Behringer clickonphoto

Wyświetlono pierwszych 22 produktów

O Behringer

Behringer gwałtownie wzrosła z spółka prowadzi jednoosobowe kuchnia się jednym z najbardziej rozpoznawalne muzyki i pro dźwięku firm na świecie z szeroki wybór produktów w zakresie wymagań dźwięku.

Filozofii Behringer na zawsze było starają się zapewnić najnowszego sprzętu audio po przystępnych cenach. Interfejs UCA222 USB Behringer firmy jest doskonałym przykładem, umożliwiając użytkownikom połączyć swoje instrumenty, etc mieszarki ze swojego komputera, umożliwiając nagrywania i odtwarzania.

Zakres Behringer na prawdę studyjny odniesienia monitorów są wysoce obwołał przez niektóre z najważniejszych uszy na planecie oferujących uczciwy monitorowania, idealnym rozwiązaniem dla małych środowiskach mieszania.

Łącznie wszystko od gitara amperów do sygnału procesorów, behringer mieć duży wybór produktów i w Gear4music.com.com nam zapasów ogromny wybór Behringers zakres i zaoferować im na najniższych cen w trybie online.