DISC Fret King Super-Matic gitara elektryczna, oryginalnej serii Classic

5 320 zł RRP 5 804 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Dostraja gitara elektryczna.
  • Dwuczęściowy, które Centrum amerykański Body Alder.
  • Maple szyi

DISC Fret King Super-Matic gitara elektryczna, oryginalnej serii Classic

Ewentualnie tylko w "innych" gitara kiedykolwiek trzeba! Fret-King Super-matic samodzielnego strojenia gitary jest pierwszym kiedykolwiek gitara do funkcji naprawdę wyjątkowy i innowacyjny Wilkinson ATD HT440 dostrajania twardy ogon gitara most.

Produkt Ref: 26979

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Zbudowany z wszystkich charakterystyczna Fret-King ® styl i atrybuty, Super-Matic & # 8482; jest fajne beast wyglądających, wycięte z dopasowane, dwóch części centrum połączona amerykański Alder, przy użyciu dziedzictwa stylizacji podpowiedzi do tworzenia subtelnie niuanse podwójnego classic Wytnij ciała, z kosmetyków redolent z wspólnej historii z którym jesteśmy wszystkich tak znanych.

1/5 25 "Skaluj długości, 24 fret, Hard Rock Maple szyi, z jego profil klasyczną"Shallow C", dopasowane do premii, zamknij fingerboard Indian Rosewood ziarna z gotowego wyłączyć za pomocą zadania immaculate fret 10" promień, przy użyciu pojedynczego Wytnij, strony koronowany na średnim jumbo nowe srebro frets gwarantuje dokładności, komfort i zapewnia możliwości odtwarzania tylko można opisać jako luksusowych.

Super-matic & # 8482; funkcje Hum singel Hum konfiguracji poczty, z Wilkinson WHHBZ33 przesunięcia Biegun fragmentem "Zebra" humbuckers, przytwierdzania do bardzo autentyczne przepis i Wilkinson WHSM "vintage Spółgłoska" pojedynczy Cewka środkowy pickup.

Połączenie starannie Spółgłoska i zrównoważone pickups i podpis formantu Wilkinson "Vári coil", (który umożliwia albo z humbuckers do być stopniowo zmniejszać się do pojedynczego coil), tworzy instrument z wyjątkowo wszechstronny palety dźwięki zdolne do dosłownie każdy styl muzyczny.

Dostępne z prostokątnych hardshell futerał, ATD załadowany Fret-King ® Super-matic ustawia zupełnie nowy wzorzec odniesienia i otwiera hosta nowe możliwości muzycznych, aby rozwinąć horyzonty wydajność każdego gracza i kreatywności.

Wilkinson ATD & # 8482; dostrajania Most, który został przez Trev i jego zespół na "Automatycznego dostrajania rozwoju" przez wiele lat, jest super Niski profil, czasie rzeczywistym elektro mechaniczne urządzenie wykorzystujących ultra technologicznie biegów mikroprzedsiębiorstw, zaprojektowane do nowszych wersji go dyskretnie do standardowych rout bridge ® uruchomic vibrato (lub podobnych) z mikroprzedsiębiorstw pickup szesnastkowe, formanty wystarczająco małe, aby nie zauważyć i przycisk intuicyjny jednym dotknięciem kontrolowania wszystkich opcji i funkcji tego naprawdę niesamowite urządzenia.

Sposób niewidoczny zawierające obwody sterowania mikroprocesor, ATD & # 8482; Most pozwala graczowi, z tylko jednym naciśnięciem przycisku Funkcja dostraja automatycznie Super-Matic & # 8482; do standardowego E-strojenia.

Dostrajanie stan jest potwierdzone na wyświetlaczu widoczności, zaprojektowane do oglądania przy jednoczesnym odtwarzania i ogólnej strojenia jest zapewniona zbudowany w tuner chromatyczne.

Ponownie naciśnij przycisk funkcji, strum i niech ATD & # 8482; zmienić na gitarze dostrajania od standardowego e do G, Otwórz lub Zmień na DADGAD, następnie otworzyć D - wszystkie w przestrzeni zaledwie kilka sekund lub dokonać ponownej kalibracji do pięciu dostrajania predefiniowane ustawienia dodatkowe "użytkownik utworzone" w zaledwie kilka sekund więcej.