DISC TC Electronic G-Natural gitara akustyczna procesor

  • Film 1
3 049 zł RRP 3 693 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

DISC TC Electronic G-Natural gitara akustyczna procesor

Na świecie pierwszego multi-effects przetwórcę odtwarzacz poważne gitara akustyczna.

Z G-naturalnych ma już wprowadzania gitara akustyczna dźwięku w rękach inżynier dźwięku lub wystawionych z efektami przeznaczony dla gitary elektryczne do zwiększenia wydajności. Jest oczywiste, że wpływ na instrumenty elektryczne nie uwzględniają budowa ciała pusty gitara akustyczna pod uwagę.

Produkt Ref: 13701

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Funkcje

  • Oparte na podłodze wiele efektów procesora
  • 10 skutki TC wysokiej jakości
  • Dostrojony do gitara akustyczna
  • MIC mikrofonowy wokal i gitara
  • Wbudowane tunera, a także wzmocnić
  • Wyświetlacze i przenośne

Kliknij poniższe łącze, aby oglądać wideo wprowadzenie TC Electronic G-naturalnych akustyczna gitara przetwórcy

Efekty wysokiej jakości dla gitara akustyczna

G-naturalnych domy zestawu efektów wysokiej jakości dopracowywane na gitara akustyczna. Wszystkie można będzie coraz należy przeciąć odbiorcom prezentacji: kompresja, EQ, Boost, modulacji (chór, Detune, Thicken, kołnierz, Panner, itp.), pogłosu i opóźnienia.

Wszechstronność

Mikrofonowy wbudowanego mikrofonu i produkcji przyrządu wzorcowego można wybrać za pomocą systemu piezoelektryczne lub pobrania lub miking gitara z mic pojemnościowya. Lub dlaczego nie jedno i drugie, wymieszać sygnałów wewnątrz G-naturalne pobrać best of both worlds?

G-naturalnych jest dostarczany z 30 ustawienia fabryczne zoptymalizowana ze względu na szeroki zakres gatunków muzycznych i technik gry. 30 Predefiniowane usercustomizable umożliwiają dodanie tego zasadnicze wyjątkowością do dźwięku.

G naturalnego mic Zaległe można również vocal Performance. Umieść G-naturalnych w trybie piosenki i zostanie automatycznie uzyskiwały bloku EQ i sprężarki oddzielnych wokalna gazy.

Nadmiarów listy już spakowany funkcji wbudowanych tunera, porty cyfrowe, wyrażenie pedałów wprowadzania i MIDI marki G-naturalnych numer jeden roztwór multi-effects dla odtwarzacza poważne gitara akustyczna - wystarczy jest świeże zestaw strunyów, obciążenie killer melodie i można zaczynać przejść.

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.