Otwór w płycie Hagstrom Deluxe F gitara - CSB

2 013 zł RRP 2 476 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • WOLNA Stand gitara

Otwór w płycie Hagstrom Deluxe F gitara - CSB

Unikatowe. -Ciepłą i sformatowanego ton zakres z posmakiem galore, nawet mimo to t zważyć wiele i jest breeze do odtwarzania. Elegancki pojedynczego F-otworu i ogon trapeze zapewniają Dotyk akustyczna elegancji! Hagstrom gitara est. 1958.

Wyłączne oferty Gear4music: Zamów teraz ten element, a uzyskasz, gitara gratisStand

Produkt Ref: 19748

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Gitara Hagstrom są legendarny wśród gitarzystów ze względu na ich atrakcyjność zespołowych, piękna i trwałości. Tej nowej rodziny Hagstrom gitara opiera się na tej renomy przy użyciu kilka unikatowych innowacje w materiałach i technik produkcji, które w wyniku wprowadzenia Hagstrom śmiało XXI wieku.

W 1958 opartych na szwedzki Hagstrom rozpoczął gitara elektryczna produkcji.Nowa seria wybierz Hagstrom, Vintage i Ultralux ponowne przechwycić wiele cech oryginalnych Hagstrom, są zbudowane z takimi samymi standardami jakości rygorystyczne i wiele z tych samych unikatowe dźwięki, wprowadzonych Hagstrom Legenda, który jest funkcją.

Wszystkie modele opierają się na unikatowe zaopatrzenia i koncepcji produkcji. Surowce i części tej nowej serii pochodzą z pierwszego kursu dostawców i są montowane do utworzenia prawdziwego Hagstrom gitara, z tonu i jakości jest najwyższy priorytet.

Wszystkie wzory są zatwierdzone przez Karl Erik Hagstrom, drewno pochodzi z Ameryki Północnej i sprzęt została zakupiona od najlepszych dostawców Stanów Zjednoczonych i koreański, podczas gdy pickups są opracowywane w Korei zgodnie z dokładnymi specyfikacjami s K. E. Hagstrom

On t musi być skomplikowane do zabawy! Wykończenie potężne sygnału, szybkie, zabawny i łatwa gra, doskonale różnych"

H-rozwijania:

Gitara elektryczna Hagstrom obejmują przedsiębiorstwo s opatentowane H-rozwijania kratownicowy pręta. Dostarczanie napięcie na koniec i uruchamianie całej długości szyi, sztywne jeszcze lekkie stopu kratownicowy pręt pozwala bardzo niskie działania i cienkie szyi, dwa czynniki, które były instrumentalne uzyskawszy Hagstrom jego reputację jako s świata najszybciej odtwarzanie gitara

Głowice komputera:

Zapewnienia, dokładne dostrojenie, Hagstrom s wyłączne 18: 1 przełożenie maszyny głów znajdują się również na wszystkie modele elektrycznych.

Gryf:

Resinator drewno jest drewna materiał kompozytowy, jednolitych w swoim charakterze i jest bardziej stabilna niż standardowe produktu drewna. Jest materiał doskonałe fingerboard w tym eliminuje Wilk dźwięki lub aktywne. Posiada articulate dźwięku, takich jak wysokiej jakości Ebony bez problemów związanych z hebanu.

Materiały:

Hagstrom używa tylko lasy najznakomitszych wybierz sygnał i figured drewna zapasów do wzmocnienia dźwięku i piękna każdym akcie. North American Hard Rock Maple, jak najelegantszych szyi drewna i używane przez najlepszych luthiers świecie, dalsze zwiększa atrakcyjność zespołowych, trwałość i jasny sygnał articulate.

Funkcje/specyfikacji:

Organ:

 • Organ: 45 mm Mahogany z Wycięty trójkąt po stronie basowa, 10 mm Carved Maple Top, (* fornir klon Flamed)
 • Bridge: Duży skok Tune-O-Matic z Hagstrom Trapeze ogona Piece
 • Kolor: Wiśnia Sunburst

Szyja:

 • Szyi: Mahogany, ustawianie
 • Fingerboard: Resinator drewna z Hagstrom 6 mm Dot położenie znaków
 • Truss Rod: H-Ekspander
 • Dostrajania klucze: Hagstrom 18: 1 Die Cast
 • Skala długość: 24,75 / 628 mm

przetworniki & sprzętu:

 • przetworniki: 2 x Hagstrom niestandardowy 60
 • Poczty selektora: 3-Way przełącznik przełącznik
 • Informacje o formantach: 1 x objętość / 1 x Tone, przełącz Mini Cewka kranu przełącznika