PŁYTY ADA APP-1 gitara przedwzmacniacz pedał

1 595 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

PŁYTY ADA APP-1 gitara przedwzmacniacz pedał

Nowe PreampTM pedał ADA APP-1 jest zaprojektowany przez David Tarnowski i jest doskonała 2 kanału niski hałasu mikrofonowy wszystkie analogowe i pierwszy produkt do używania jego nowej patentowym "D-TORSYJNA" Core technologii do osiągnięcia większej dynamiki, struny wrażliwości i szerszego zakresu tonów gitara.

Produkt Ref: 27436

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Można przejść z krystalicznie czysty do harówki ponad-top bez dotykania pojedyncze pokrętło na gitarze, pedały lub wzmacniacz. Ma więcej kwitną niż najbardziej zwinny wzmacniacz combo rury klasy i może pierścień na jedno coil harmonicznych przerażające poziomy wszystko zrobione z subtelnością jak ciężko trafić struny. Użytkownik może również telefonowania więcej "wycisnąć" niż klasyczny German diody zniekształcenia pudełko.

APP-1 oferuje trzy urządzenia w jednym: czysty do wysokiego zysku 2-kanałowy przedwzmacniacz, podwójny buforu dla efektów i końcowy sygnał zwyżka solo lub pasków wzmacniacza mocy. Przedwzmacniacz ma na celu służyć jako bufor wejściowy dla wszystkich efektów i tunerem, więc Podłącz efektów gitara to po pierwsze. Jego wysoka Impedancja wejścia nie będzie kolor lub załadować w dół twój odbiór? s sygnału.

Jako przedwzmacniacz gitarowy prawda dodaliśmy Wyślij efekty i skutki powrotu gniazda na tylnym panelu? Podobnie jak wzmacniacz wzmacniacz głowy lub kombi. Twój łańcuch efektów? sygnał s mogą być dostosowane tak, aby zrekompensować straty ani nierównowagi i następnie wysyłane do naszego obwodu BOOST, który można dodać do 20dB więcej zyskać z gałką BOOST. Gniazda wyjściowe aplikacji-1 zapewnia integralność wysokiego sygnału do podłączenia wzmacniacza (lub wprowadzania kanału głowy lub kombi) dysk stały niski Impedancja. Stosy dwa dźwięk i DŹWIĘCZNOŚCI Korektorem filtry są bierne, nie jest aktywny, więc naturalnie kształt sygnału gitary bez przesunięcie fazowe nadmiernego lub impuls dzwonka.

Stos sygnał a / Preamp pedał DA ma dokładną odpowiedź jako Fender stos sześćdziesiątych ton i gitarzystów, którzy są przyzwyczajeni do Fender stożek będzie niezwłocznie zapoznać się ze jak uzyskać dźwięk, chcą z APP-1. DŹWIĘCZNOŚCI jest pre EQ przełącznik, który wybiera zakres częstotliwości, który jest dość układu generacji zakłóceń od gitary. To może znacznie zmienić czuć, atak, szczelność i gęstość pojedynczych nut i akordów, lub nacisk harmonicznych oprócz wybrania więcej brytyjskim lub amerykańskim ton i odpowiedzi. Jednostka posiada przełącznik TRUE BYPASS, więc może być całkowicie z drogę sygnału lub używane jako kierowca tylko impuls. Jeśli chcesz używać go jak pętla efektów Dual buforu i BOOST, następnie wybierz pozycji buforu i zwiększyć tylko na przełączniku środkowym górnym.

ADA pedał przedwzmacniacz jest wykonane w Kalifornii i jest pierwszy nowy produkt dla gitarzystów z David Tarnowski w ponad 15 lat. On jest znany jego Preamp MIDI MP-1, kontroler MIDI MC-1, przez mikrofon gabinetu Emulator, Flanger i wiele więcej creations. Podobnie jak w futerał wielu z jego przeszłości produktów, nowych aplikacji-1 może na zawsze zmienić gitarzystów sposób gry i używać ich wyposażenia, zwłaszcza przesterowany i zniekształcenia. Z całym świecie patentów oczekiwanie, to? s nowe narzędzie i nową erę dla gitarzystów. Po wszystkich, David wouldn? t wróci jeśli on zrobił? t mieć coś wielkiego do zaoferowania.

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.