Artysta dysku Steinberg Cubase 7.5 i CMC-QC szybki kontroler Bundle

1 292 zł RRP 1 572 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • USB-zasilany Rotary Encoder kontrolera.
 • 8 Selsynow oświetlony.
 • 13 Podświetlane przyciski.
 • 8 Klawiszy funkcyjnych można przypisać użytkownika.
 • Zawiera uaktualnienia do Cubase artysta 7,5 eLicenser klucz

Artysta dysku Steinberg Cubase 7.5 i CMC-QC szybki kontroler Bundle

USB-zasilany CMC szybki kontroler domy 13 podświetlane przyciski obok ośmiu selsynow zapewniające precyzyjną kontrolę dotykowe praktycznie dowolnego parametru efekt, EQ i wydajności w Cubase. Tutaj w pakiecie z uaktualnieniem Cubase artysta 7.5, masz wszystkie narzędzia edycji i sequencing, czego potrzebujesz, aby rozpocząć nagrywanie.Produkt Ref: 39642

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Pakiet zawiera

 • Cubase CMC-QC kontrolera (łącznie z Cubase AI)
 • Steinberg Cubase artysta 7.5 (aktualizacja z Cubase AI)
 • ELicenser ochrony przed kopiowaniem USB Steinberg Key

Steinberg CMC-QC szybki kontroler

Mały rozmiar, ale duże wartości, USB-zasilany CMC szybki kontroler zapewnia precyzyjne sterowanie dotykowe dowolnego parametru efekt, EQ i wydajności w Cubase. Z ten intuicyjny mikro kontroler można wyciąć i zwiększenie częstotliwości z najwyższą precyzją, dostosować wiele parametry efektow naraz zdalnego sterowania ulubione funkcje i po prostu ustawić sobie wolne od unmusical duet myszy i klawiatury.

Jednostki CMC QC domy 13 podświetlane przyciski i osiem selsynow z zielonej diody LED, ktore zmieniają ich intensywność oświetlenia w zależności od pozycji zestaw. Aby zapewnić maksymalną elastyczność, kontroler jest wyposażony w trzy tryby pracy dedykowane - EQ, szybkie Control i MIDI. Raz w trybie EQ, Enkodery obrotowe lustro kontroli EQ kanału Cubase daje dokładną kontrolę poziomu częstotliwości, zysk i przepustowości. Jest idealnym wyborem dla maniakow uszczypnąć i entuzjastow kontroli, tryb QC przynosi potężne Cubase szybkie sterowanie na wystrunynięcie ręki, w tym ich potencjał do tworzenia efektow off-bite tstojak i precyzyjne automatyzacji danych. Przypisanie jest tak szybko, jak robi: Wybierz parametr w Cubase, nacisnąć przycisk Learn f/Q i włączyć żądaną koder - to jest to. Ponadto wszechstronny tryb MIDI zamienia CMC QC dowolnie konfigurowalne kontroler MIDI do kreatywnych zapas addtitional.

Najlepszy ze wszystkich, za pomocą dołączonego oprogramowania Edytor CMC-QC można wygodnie edytować MIDI kontroli zmienić parametry przez slick interfejsu graficznego. Wartości parametrow są wyświetlane pod spodem odpowiednie kodery i mogą być wprowadzane ręcznie.

Tak czy szukasz kontrolera elegancki dodatek do mistrza klawiatury, narzędzie uniwersalne żywo lub towarzysza studio oszczędność czasu, CMC-QC jest zawsze właściwym wyborem.

Artysta Cubase 7.5

Cubase artysta 7.5 został wyprodukowany do muzykow, producentow i inżynierow narzędzia potrzebne aby dostać pracę na najwyższym poziomie. Nowe funkcje zostały dodane do usprawnienia procesu tworzenia muzyki. Nie tylko to proces łatwiejsze, ale rownież szybciej. Steinberg stworzyły nowe funkcje, ktore pozwalają zarządzać utworow i pomysły w sposob bardziej intuicyjny.

Funkcji, takich jak tryb widoczności utwor pozwalają wybrać utwory, co chcesz zobaczyć. Dużych projektow można uzyskać mylące, jeśli masz dużą liczbę utworow. Utwor widoczność można usprawnić Rozmieść okna i pozwalają skupić się na pozostałych utworow. To może być, że chcą ukryć wszystkie swoje utwory MIDI, lub ostateczne wersje, ktore zostały nagrane audio. Aby to zrobić, wchodzę w zakładkę widoczność utwor i usuń zaznaczenie pola wyboru biały przycisk każdy utwor, ktory chcesz ukryć.

Stojak instrumentu (t) 2.0 w Cubase artysta 7.5 zaktualizował sposob, ktore wtyczki są otwarte. Po dodaniu VST do szafy VST, odpowiedni utwor jest rownież dodawane do okna projektu i na odwrot. Instrument utwory już wiele wyjść dla każdego instrumentu, ktory można łatwo wybrać.

TstojakVersions

TstojakVersions został zaprojektowany do pracy na rożnych wersji tego utworu, zachowując te same ustawienia. Teraz jesteś w stanie tworzyć, zmienić nazwę i zarządzać rownoległe wersje od wewnątrz listy rozwijanej kanału. Oznacza to, można na przykład nagrać wiele linie basu na tym samym kanale i korzystać z spadać w doł, aby wybrać najlepszy. Lub może pracujesz na rożnych utworow wokalnych i trzeba składać rożne wersje. TstojakVersion miejsca alternatywne wersje nagrań pod ręką, gdzie ich potrzebujesz. Proces ten pozwala na przyspieszenie pracy i pracuje z dźwiękiem, utwory MIDI, instrumenty, akord, tempo i podpis.

Agent rowek SE 4

Cubase artysta 7.5 zawiera teraz nowy rowek Agent SE 4, kontynuacja bijącej Groove Agent jednego. Wielkie rzeczy na temat Groove Agent jest łatwość użycia. On został zaprojektowany, aby przypominać MPC i mapy na doskonałą integrację. To pozwala rozpocząć Dokonywanie bije szybko w sposob naturalny, a nie o poczuć się jak zostały utrudnione przez skomplikowane menu i procesow. Automat perkusyjny jest tylko tak dobry jak jego odgłosy i dźwięki te zostały zaprojektowane i rejestrowane przez niektorych z najbardziej utalentowanych inżynierow. Oznacza to, można przejść od ustanawiania tłuszczu bije Hip Hop, a następnie przejść do groovy funk Beats z łatwością.

HALion Sonic SE 2

Sonic HALion SE 2 jest nowe i zaktualizowane sampler dla Cubase artysta 7.5. Został zaprojektowany, aby umożliwić dostęp do duży wybor instrumentow i jest idealnym miejscem dla kompozytorow, ktorzy potrzebują dużej palecie dźwięku. Interfejs został set-up dać użytkownikowi szybki dostęp do instrumentow jej zintegrowanej przeglądarki. HALion Sonic SE 2 oferuje obecnie 8 efekt nowych typow, ktore obejmują: taśma Nasycenie, Wah Wah, Auto filtr, krok Flanger, Ring Modulator, Octaver, zespoł Vintage, koperta Shaper i klasyczne ale poprawy efektu Rotary

LoopMash FX

LoopMash przybył do mangle i mash utwory się jak nigdy dotąd. Ten nowy małe urządzenie sonic tortur został stworzony, aby dodać że dodatkowe trochę randomizacji do muzyki. Te FXs może pomoc dodać zainteresowania bije, melodie i nawet mistrz kanałow. Do minut style FX są idealne dla Dubstep i electronica, dodawanie podziałow, taśmy zatrzymuje się i zacina. LoopMash został zaprojektowany do użytku w studiu, ale naprawdę budzi się do życia w środowisku żyć. Wszystkie parametry mogą być mapowane do każdego kontrolera MIDI i wykonywane w czasie rzeczywistym.

Objawienia Reverb

Stworzony, aby odtworzyć dźwięk klasycznych jednostek FX, objawienie Reverb doda blasku każdej ścieżki. Steinberg pracowali z profesjonalnych inżynierow i film miksery do produkcji algorytmow, ktore brzmią tak wspaniałe, jak oryginały, naśladując ich. Pogłosy są używane do nadania dźwięk scena przestrzeni. Mogą być stosowane na wszystko, począwszy od śpiew, struny na perkusji, aby dodać ciepłą atmosferę gładkie

Magneto 2

Magneto nie zostały okolice od czasow Cubase SX, ale teraz Steinberg postanowił wskrzesić i aktualizacji tej jednostki. Co mamy teraz jest nowe i błyszczący 2 Magneto. Oprocz po faceliftingu, Magneto 2 został zaktualizowany do produkcji bardziej realistyczne i naturalne nasycenie taśmy. Niektorzy krytycy twierdzą, że cyfrowy jest zimno i martwe, ale już nie, bo ta mała wtyczka będzie dodać ciepło tylko analogowej taśmy może produkować. Magneto 2 ma przepustowego ustawienie, ktore pozwala na wybranie zakresu częstotliwości efekt, ktory chcesz zastosować. Istnieje rownież tryb podwojny, ktory symuluje, za pomocą dwoch taśm maszyny w sekwencji.

Funkcje/dane techniczne:

Steinberg CMC-QC szybki kontroler:

 • Kontroler USB-zasilany enkoder obrotowy
 • Szybkie Control trybu przypisywania 8 oświetlony selsynow parametrow oprogramowania
 • Tryb EQ pozwala 8 selsynow podkręcić parametry EQ kanału
 • Tryb MIDI do przypisywania liczbą kontroli MIDI do 8 selsynow przez CMC-QC redaktor oprogramowanie
 • 8 klawiszy funkcyjnych użytkownika możliwa do przypisania

Minimalne wymagania systemowe:

 • Mac OS X
  • Mac OS X w wersji 10.7/10.8*
  • Intel podwojny rdzeń CPU
  • CoreAudio zgodny sprzęt audio
 • Windows
  • Windows 7/Windows 8 *
  • AMD lub Intel podwojny rdzeń CPU
  • Windows zgodny audio sprzęt **
 • 2 GB PAMIĘCI RAM
 • 8 GB wolnego miejsca, HD
 • Rozdzielczość 1280 x 800 zalecane wyświetlacza
 • Dwuwarstwowy DVD-ROM.
 • USB port USB-eLicenser
 • Połączenie z Internetem dla aktywacji licencji

* Macierzystym 32-kąsek i 64-bitowych Nuendo wersji zawarte.

** ASIO zgodny sprzęt audio zalecane dla niskiej latencji wydajności

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.