DISC Alto Kick 15 400W Instrument Amp

 • Film 1
1 207 zł RRP 1 552 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • 400 Wyjścia (szczyt).
 • Pod kątem Cabinet.
 • XLR & 1/4 "Jack nakłady

DISC Alto Kick 15 400W Instrument Amp

Kick15 reprezentuje projektowania nowych i bardziej wydajne wzmacniacz keyboardists i perkusistów wymagające osobistych PA. Otrzymasz 400 Watts moc w projekcie bi-amped prawda dostrojony niestandardowe krzyżowania elektronicznych, zintegrowane mikser czterokanałowym i wbudowanych efektów Alesis.Produkt Ref: 25095

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Podobnie jak przemysł wiodący Alto profesjonalne głośniki TRUESONIC Kick15 jest precyzyjnie maszyna wydajność głodny. Każdy komponent został zoptymalizowany dla maksymalnej wydajności, daje wzmacniacz, ktory brzmi niesamowicie, jest lekki i ma wszystko co trzeba, bez wypełniaczy.

Wyobraź sobie wzmacniacz klawiatury, ktory został zaprojektowany z samej pasji, dbałość o szczegoły i entuzjazm oraz dzisiaj wiodącym gitara basowa wzmacniacze. To jest Kick15.

RAW Power

Jeśli chodzi o moc surowego, Kick15 nie brudząc wokoło. W przeciwieństwie do zmęczony amp projekty, ktore sam przestarzałej technologii recyklingu Kick15 zawiera nowoczesne układy daje 400 watow mocy szczytowej w zadziwiająco lekkie obudowy. Został zaprojektowany i dostrojony przez namiętny audio-entuzjastow daje najlepszą jakość dźwięku i moc w swojej klasie. Z Kick15 nic z tego ogromne uprawnienia pobiera zmarnowane. Nawet przegrodę głośnik został zaprojektowany, aby bezpośredni dźwięk z precyzją, gospodarstwa głośnik niskotonowy i głośnik wysokotonowy pod niewielkim kątem w gorę aby osiągnąć najlepszy rzut.

Dwa wzmacniacze są lepsze niż jeden

W jego sercu Kick15 jest wielofunkcyjne. Jej mnostwo wejść i wyjść, pokładzie 4 kanałowy mikser i wbudowane efekty pozwalają używać go jako klawiatura amp, monitora bęben, perkusja elektroniczna wzmacniacz lub nawet jako PA system dla małych i średnich koncertow. Z tym tyle wszechstronność, potrzebujesz wzmacniacza, ktora będzie działać sprawnie i brzmi wspaniale, noc po nocy. Kick15 ma prawdziwy projekt bi ampingu, dając jej 15 "LF głośnik niskotonowy i 1" HF sterownik własne dedykowane wzmacniacz. Nie dostaje przepracowany i nie pobiera zaniedbane. Usłyszysz każdy częstotliwości, czyste i krystalicznie czyste.

Częstotliwość fanatyk

Ktoś może rzucać razem wzmacniacz z wyłączania--shelf-składniki i nazywają go dziennie. W Alto Professional budujemy taki bieg, ktory chcemy wykorzystać, i nie chcemy, byle crossover rąbanie się drogę sygnału. Kick15 zatrudnia starannie dobrany, dostrojone crossover, ktory dzieli sygnał z ostrymi jak brzytwa precyzji i nie wchodzić w drogę. Nie wzloty przepracowaniem głośnika niskotonowego, a nie niskich gubię się w głośnik wysokotonowy. Po prostu czysty i wyraźny dźwięk na każdy koncert.

Wbudowany DSP Alesis

Doświadczenie premii efekty bez puch. Kick15 jest zapakowany z 16 prawdziwy Alesis skutkow, w tym opoźnienia, flanger, chor i wielu pogłosy. Każdy skutek ma 16 rożnych odmian, co daje w sumie 256 presetow efekt do wyboru. Footswitch wejście pozwala przyśpieszyć albo obwodnica kanał efektow od razu podczas wykonywania (footswitch nie zawarty). FX poziom kontroli znajdują się na wszystkich czterech kanałow, dzięki czemu można wybrać w tylko odpowiednią ilość efekt na każdym kanale.

Kick15 z Alto Professional to reimagining co klawiatury należy amp, zbudowany od podstaw. Potężna moc, podstawowe funkcje i precyzyjnie zaprojektowane elementy spotykają się ci wzmacniacz, ktory brzmi i wykonuje lepiej.

Funkcje/dane techniczne:

 • 4 Kanałowy wzmacniacz z 400 watow mocy szczytowej

 • 15 "niskiej częstotliwości przetwornik, 1" Sterownik kompresji

 • Dostrojone elektroniczna zwrotnica zapewnia wspaniałe pasmo

 • Prawdziwy projekt bi ampingu zapewnia moc dedykowany kierowcom, wysokie i niskie

 • 4 Kanałowy mikser z wejścia stereo line na każdym kanale i wejście XLR na kanał 1

 • Wbudowany procesor efektow cyfrowych Alesis reverb, delay, chor i

 • 256 efekt ustawień: 16 efekty z 16 odmian

 • Poziom, efekty i wysokie i niskie kontroli EQ na wszystkich czterech kanałow

 • Wejście stereo RCA do podłączenia odtwarzaczy MP3 i innych urządzeń audio

 • Footswitch wejście pozwala na natychmiastowy aktywacja lub pomijanie skutkow

 • 1/4 "wyjście słuchawkowe z dedykowanym głośności

 • Kątowe głośniki przegrodę na zoptymalizowane rzut

 • Podwojny XLR i 1/4 "Mix wyjść

 • Przełącznik Lift ziemi

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.