DISC syntezator Yamaha MX49 produkcji + bezpłatnego bagażu

 • Film 1
 • Film 2
1 608 zł RRP 2 648 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Zawiera Cubase i Steinberg analogowych syntezatorów.
 • z gratisGear4music torby klawiatury!.
 • Syntezator Yamaha MX49 produkcji.
 • Pełny zakres motyw dźwięki dynamiczne.
 • Przenośne i przyjazny dla użytkownika.

DISC syntezator Yamaha MX49 produkcji + bezpłatnego bagażu

Przeznaczone dla nowoczesnych muzyk, Yamaha MX przynosi uznaniem dźwięki z Yamaha MOTIF XS do Ciebie w przystępnej cenie, portable i potężny syntezator. Ta imponująca paleta sonic jest zapakowany w eleganckie ciała 49 Uwaga do dzisiejszego stylu życia u ten iść. Inspirujące dźwięki i mnostwo kreatywnych funkcji MX49 jest idealny do Stadium, domu, studio lub sali lekcyjnej. Dostarczany jest tutaj z gratisklawiatury torba na bezpieczeństwo na drodze.Produkt Ref: 36108

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

MX49 integruje niezawodność sprzętu kontrolera elastyczność daje najlepsze z obu światow na poziomie podziału gruntu przystępności. Yamaha MX49 łączy silnik syntezatora zbudowany wokoł głosy z zakresu motyw szczyt kończyć stacje robocze, kontroler klawiatury USB i USB audio, integracja komputera z MIDI, zaawansowane funkcje kontroler DAW i VST i pakiet oprogramowania do produkcji muzyki razem w jednej paczce wygodne i niedrogie. Poważnie lekkie i przenośne, MX49 daje Ci wszystkie narzędzia i inspiracji, trzeba szybko przekształcić swoje muzyczne pomysły w rzeczywistość.

Mix dźwięki dynamiczne i inspirujące z MOTYWEM legendarnego i akcję klawiatury wielki, jakich można oczekiwać od Yamaha zrobić ten syntezator przyjemność z użytkowania. Interfejs przyjazny dla użytkownika i i muzyki pełnej zdolności produkcyjnych oznacza może obsłużyć niemal każdego zadania z zaawansowaną integrację Dokonywanie Yamaha MX idealnym klawiatury dla użytkownikow Cubase. Na domiar wszystkiego MX49 jest rownież przenośne z łatwo przeprowadzić projekt dla osob w podroży.

Yamaha MX49 jest rownież przystosowany do odtwarzania audio i MIDI bezpośrednio z pamięci USB, odtwarzacz przenośny muzyki przez AUX IN, lub strumienia audio z telefonu podłączonego DAW poprzez wbudowany interfejs USB więc do takich produktow, ty będziesz być zagłuszania wzdłuż bije lub podszewek w mgnieniu.

Yamaha MX49 oferuje ponad 1000 brzmi motyw serii i VCM efekty

Serii MX49 zawiera ponad 1000 głosow uzyskanych bezpośrednio od świat sławny Yamaha MOTIF XS serii. Z realistyczne akustycznym brzmi jak fortepian, pianino elektryczne, struny i bębny kompleks 8-elementu synthow MX49 ma najlepsze prawo Motif XS głosy na wystrunynięcie ręki. Wyboru głosu jest łatwe przy użyciu MX49 uproszczonemu interfejsowi i wyboru kategorii nowo zaprojektowane. Nawet można edytować i przechowywać swoje własne dźwięki na pokładzie.

Syntezator MX49 przyjechał wyposażony rezygnować VCM skutkami symulacji rocznika mechanizmy robocze na circuit level. Dźwięki z lat 70 jest przywrocony do życia, poprzez symulowanie trudnych do znalezienia rocznika dźwięki korektor, flanger, fazer i wah efektow wprowadzonego do klawiatury legends epoki.

Łatwy podział /Layer wydajność tryb natychmiastowy inspirację

Tryb wydajności na motywach ma zawsze miejsce, aby znaleźć natychmiastowy inspirację i MX49 jest nie inaczej. Możesz łatwo połączyć dwa głosy, aby grać na klawiaturze za pomocą dedykowanych Split i warstwy przyciskow każdego z ich własny arpeggiator inteligentny i dedykowane części ścieżki, bęben stworzyć sugestywne występy, ktore czują się jak gra całego zespołu. 128 Występy na MX49 wszystkich użytkownikow można edytować, ale są zaprogramowane z najnowszych klub przyjazny bije.

Polifonia 16-częściowy Multi barwami dźwięku i 128-Uwaga

Każdym wydajność zawiera nie tylko trzy dźwięki opisane powyżej, ale wszystkie ustawienia ustalania pełny 16-częściowy multi grać. Można przełączać się pomiędzy 16 części bez dźwięku odcięcie. Z 128 notatki polifonia jest mnostwo notatek zagrac nawet najgęstsze sekwencje od twoj DAW. Te cechy czynią MX49 doskonały dźwięk generatora rozwiązanie na żywo i żywo odtwarzanie utworow DAW MIDI.

Bi kierunkowy USB Audio/połowy relacje

MX49 nie tylko kontrola oprogramowania DAW i VSTs; jest to interfejs audio, jak rownież. Wystarczy podłączyć kabel USB do komputera i możesz monitorować wszystkie dźwięki z komputera poprzez wyjście słuchawkowe z MX49 lub słuchać utworow DAW łącząc MX49 monitory studyjne zewnętrznych lub PA biegu. Konwertery audio na MX49 są wykonane dla zastosowań profesjonalnych muzyki, więc wszystko na komputerze - nawet gry - brzmi lepiej, gdy za pomocą MX49 jako dane wyjściowe. Interfejs MX49 jest dwukierunkowy, więc można nagrać jego wewnętrznych dźwiękow bezpośrednio do komputera, nigdy nie będzie do analogowych domeny, o najwyższej jakości.

Szerokie praktyczne kontroli for VSTs i DAW i kompletny analogowy i cyfrowy łšczliwo ć

Yamaha MX oferuje rownież gałki solidne i trwałe przyciski kontroli wewnętrznej dźwięki, parametrow DAW i instrumenty VST. Zwodniczo prosty interfejs jest połączona z Edytor szablonu zdalnego na komputerze, więc wszelkie VST posiadasz lub wszelkie nowe VSTs kupić można łatwo Instalatora, aby być kontrolowane przez MX. Tam są zaawansowane integracji szablony za pomocą rożnych DAW. Gdy używana z Cubase, istnieje nawet pokrętło AI tak każdy parametr może być kontrolowany przez duże selsynow po prostu najeżdżając nad nim. To nigdy nie było szybciej przejąć pełną kontrolę nad Cubase.

Oprocz portu audio/MIDI USB MX ma USB do gniazda, więc można podłączyć urządzenia USB do przechowywania danych MX do pamięci zewnętrznej i nawet odtwarzanie pliki bezpośrednio z pamięci USB. Jeśli chcesz dodać tabletki lub odtwarzacza MP3 do swojego systemu po prostu połączyć się za pomocą kabla mini stereo AUX i jesteś gotowy wobec iść.

Kompletny zestaw oprogramowania do produkcji muzyki włączone

Serii MX jest tylko sprzęt synth w przedziale cenowym do wyposażone są w kompletny zestaw narzędzi oprogramowania produkcji muzyki. Włączone Steinberg Cubase AI dysponuje 48 ścieżek audio i MIDI utworow 64, notacji, wbudowane efekty VST, więc tylko MX i AI można zakończyć produkcje. To nawet przyjechał wiązany rezygnować Steinberg prologu i emulator organyy Yamaha YC-3B, więc masz kilka istotnych VSTs zacząć. Plus istnieje zdalnego szablon edytory konfiguracji kontroli VSTs. Wreszcie Yamaha pracował z niektorych tworcow stron trzecich, aby zapewnić, że będzie pełni funkcjonalny platformy edytory dostępne w wersji.

Aby przeczytać więcej o Produkcji syntezator Yamaha MX49 Pobierz PDF poniżej.

Funkcje/dane techniczne:

 • Ponad 1000 dźwięki z serii motyw
 • Wyposażony w VCM efekty
 • Łatwy podział /Layer wydajność tryb natychmiastowy inspirację
 • 16-Częściowy Multi barwami dźwięku i 128-Uwaga polifonia
 • Szerokie praktyczne kontroli dla programu VSTs i DAW
 • Bi kierunkowy USB interfejs Audio/MID
 • Lekka konstrukcja z klawiaturą Yamaha jakości
 • Kompletne połączenie analogowe i cyfrowe
 • 999 arpeggio wzory
 • 166MB wewnętrzny fala ROM
 • Wejście pomocnicze i odtwarzanie plikow WAV/MIDI
 • Edytor zaawansowany syntezator
 • Kompletny zestaw oprogramowania do produkcji muzyki włączone (Cubase AI, YC-3B narządow emulator, Steinberg prologu synth analogowy)

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.