DYSK Novation Nocturn MIDI Control powierzchni

  • Film 1
329 zł RRP 408 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • 8 Jednym dotknięciem wrażliwych kodery obrotowe z pierścieniem LED.
  • 8 można przypisać użytkownika przyciski oświetlone.
  • crossfader 45 mm.
  • Głośniejsze Universal 2.0 włączone.
  • Po stronie montowane USB port

DYSK Novation Nocturn MIDI Control powierzchni

Nocturn Novation jest na świecie pierwszy mała powierzchnia podstawy inteligentne plug-in kontroler.

Produkt Ref: 11154

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Gościnnie najnowsze oprogramowanie 2.0 Universal pokażą, wyłącznie dla kontrolerów Novation, Nocturn zapewnia automatyczne, błyskawiczne i inteligentne kontroli wszystkich automatable wtyczki w ramach każdego głównych sekwenserze, włączając Cubase, Pro Tools, itp.

Kliknij poniższe łącze, aby dowiedzieć się więcej o Nocturn Novation

Nocturn funkcji osiem dotykowe obrotowe kodery, każdy wyposażone w jasnym pierścień jedenasta LED (idealne dla notebooka klubowych w środowisku klub ciemne). Te posiadają osiem można przypisać użytkownika przyciski świetlne i Krzyża gładkie, profesjonalny 45 mm-fader. Końcowa pompa jest Novation przez unikatowy szybkie wybieranie; dotykowe Enkoder inkrementalny, który natychmiast przejęli kontrolę nad niezależnie od myszy koncentruje się na!

Werdykt przyszłych Music

Rewolucyjny produkt w atrakcyjnej cenie. Prawie wszyscy muzycy na komputerze może zrobić z tym.

Gościnnie nowy rewolucyjny "heads-up przejrzystej kontroli GUI", Universal 2.0 programu umieszcza mapy przezroczystego formantu na ekranie komputera, należy przypomnieć lub ukryte na będzie. Niewielkie lub zerowe ustawienia użytkownika jest wymagany, a dodatek sterowania mo¿na dostosowaæ do rozlokowane tak jak lubisz, nie względu na to, jakie oprogramowanie muzyki za pomocą. Wystarczy uruchomić się dodatek typu plug-in, i ll można zobaczyć w mgnieniu oka jak parametry są automatycznie przypisywani do każdego z formantów s Nocturn. Kliknij przycisk wiadomości błyskawicznych oraz kontroli dowiedzieć się, że funkcja jest również dostępne szybkie ponowne przypisanie kontroli lub tworzenie mapy kontrolera w sekundach. Wiele opcji strony oznacza, że można przypisać potencjalnie nieskończoną liczbę parametrów dla każdego dodatku plug-in.

Universal 2.0 programu categorises także wszystko, co jeśli formant jest mapowany. Proste pozwala instrumentu przeglądania który warto zapoznać się wszystkie otworzyć wtyczki następnie szybko przełączyć się do kontrolowania którejkolwiek z nich. Pokażą Universal 2.0 obsługuje także standardowy protokół MIDI, zapewniające ten sam wyświetlacz heads-up szybkie i proste przypisanie parametrów MIDI. Gwarantuje to, że Nocturn można także sterować urządzeniem zewnętrzny, sprzętowy MIDI, wszelkich innych niż automatable wtyczki lub strony mikser w Twojej sekwenserze. Po utworzeniu mapy MIDI można zapisywać i przypomnieć za pośrednictwem tych samych mapę przeglądanie obiektu portowego. Rosnące biblioteki map będzie dostępny do pobrania bezpłatnie ze strony internetowej firmy Novation.

Nocturn w przestronnych i dotykowych płaszczyzny kontroli, gniazda USB po stronie zamontowane i niezwykle niskim profilu pozwala zasiąść wchodzących w skład z przodu klawiaturze QWERTY. Zlikwidowanie kauczuku duże, rugged przytrzymaj stałej jednocześnie umożliwić protokołu rip z oprogramowaniem ulubionej muzyki.

Połączenie głośniejsze Universal 2.0 heads-up przejrzystej kontroli GUI oraz Nocturn z obszaru dotykowego wybiera usunięcie bólu w wielu instrumentów i efekty, co pozwala od razu przejść od jednego dodatku plug-in do drugiego; WiΩc ty jeste się skupić na sprawach najbardziej - muzyki.

Specyfikacje

Informacje o formantach:

Można przypisać kodery obrotowe: 8 - Infinite rotacji, obszaru dotykowego, LED obramowania reflektorów

Szybkie wybieranie numerów (koder): 1 - Infinite obrotu dotykowe, LED-przestrzennego, naciśnij i obrócić drugiej funkcji

Można przypisać przyciski: 8

Można przypisać Crossfader: 1 x 45 mm

Przyciski systemu:?Dowiedz się więcej?,?Widok?,?Strona ? a?Strona-?

Grupa przycisków: Użytkownika, FX, Inst, mikser

Porty danych sprzęgających: 1 x USB MIDI

Waga i tożsamościami

Rozmiar: W = 239 mm (9.41?), H = 137 mm (5.39?), D = 18-28 mm (0,7? -1,1?)

Waga: 0,5 kg (1,1 kg)

Minimalne wymagania eksploatacyjne:

Mac OSX 10.4.0 lub większą (Leopard również obsługiwane) lub systemu Windows XP z dodatkiem Service Pack 2 lub większą (Vista 32/64 również obsługiwane)

Minimalna komputera specyfikacja: Pentium Mac-G4/1 GHz, zarówno z 256 MB pamięci RAM lub na komputerze PC 3/1 GHz/256 MB pamięci RAM (urządzenia z systemem Vista będzie wymagać wyższych specyfikacji)

Sprzęgających:

Zgodne z USB 1.1 i USB 2.0

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.