DYSKU macierzystego instrumentów Maschine MK2 z interfejsu UR22

 • Film 1
 • Film 2
2 840 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Nowa i ulepszona wersja ślimakowej.
 • Zapchane Poprawa przepływu pracy.
 • Zawiera Komplete wybierz.
 • Zawiera stojak i Steinberg UR22 USB interfejs Audio.
 • Zawiera Sennheiser HD 25 słuchawki

DYSKU macierzystego instrumentów Maschine MK2 z interfejsu UR22

Native Instruments mają remontowane ich legendarnego Maschine do budynku Maschine Mk2. już dobrze ugruntowane reputację systemu ostateczny zintegrowanego sprzętu lub oprogramowania do tworzenia utworów i bije profesjonalnie. Maschine MkII teraz oferuje wybór sprzętu czarny lub biały i bardzo wrażliwe Raznotsvetnyi pads i przeprojektowany wyświetlacze LCD. Ten pakiet zawiera również Steinberg UR22 USB interfejs audio i para słuchawek Sennheiser HD25.

Produkt Ref: 50445

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Pakiet zawiera

Native Instruments Maschine MK2

Utrwalania dotykowe praktyczne zalety tradycyjnego sprzętu grooveboxes z ogromną elastycznością i intuicyjne przepływu pracy oprogramowania premii Native Instruments, MASCHINE otwiera nowe horyzonty w rowek produkcji. Elegancka a jednocześnie wytrzymałe sprzętu kontrolera jest idealnym miejscem na scenie lub studio, natomiast ogromnej biblioteki zestawów, instrumentów i efektów są inspiracją dla żywy, dynamiczny rowki.

Wykonać w kolorze

Nowy kolor kodowanie pozwala "widzieć" swoje dźwięki i to będzie turbo-Charge za przepływ pracy. Po prostu przypisać kolory do grup, dźwięki, wzory i sceny i zobacz pads i Grupa przycisków na sprzęcie zapala się w tych samych kolorach. Zrobić swoje bębny kick czerwony, na przykład, i będziesz zawsze wiedzieć, co pads grać na kicki. Dodać trochę kolorów do swojej występy!

Zwiększenie czułości nowe pads, masz również nowy poziom precyzji na wystrunynięcie ręki.

Pełni ogromne

Z Maschine MkII dostaniesz pełną wersję legendy nowoczesne MASSIVE - syntezator, która urodziła ziemnych niskich tonów i niepokojące głośnik potencjalnych klientów, które mają określony gatunek muzyczny gitara basowa. Ten potwór synth zawiera 1300 dźwięki ready-to-go, wszystko błyskawicznie przeglądać zawartość za pośrednictwem MASCHINE sprzętu.

Osiem pokręteł sterowania maszyny oferują bezpośredni dostęp do MASSIVE osiem makro kontroli, dla perfekcyjnej synergii sprzętu i syntezator i błyskawiczne przepływu pracy.

Nową sekcję Master

Mistrz sekcji również została przebudowana. Control wielkości, tempo i huśtawka z nowego kodera wielofunkcyjne wzorca push - wybierz tryby z nowe przyciski przełączania i dokładnie klikać wartości bez konieczności spojrzeć na ekran lub wyświetlić.

Nawigacja i szorowanie są znacznie łatwiejsze, a Uwaga zmienną tonacją i szczegółowej szczypanie staje się wyjątkowo precyzyjne dzięki enkodera wspaniały reakcji fizycznej.

Teraz z 47 (zwykle Białej), podświetlany kliknij przyciski i kolorowe transportu kontroli, Mk2 sprzętu zapewnia bogactwo podniecenie fizyczne i wizualne podejmowania intuicyjny beat.

Odcinek czasu i Pitch Shift

1.8 MASCHINE oprogramowania obejmuje czas napinać i pitch shift zdolności. Rozstrunyają się płynnie z jednego BPM do innego, realizowany przez automatyczne wykrywanie BPM. Lub odcinek audio do określonej długości - do jednej próbki do tej samej długości, jak inne, np.

Co więcej zrobić twój bije pasują harmonijnie, przez tuning próbek z funkcją zmiany skoku.

Nowe efekty

Najnowsze darmowe oprogramowanie uaktualnić zawiera nowe efekty, specjalnie wybrane dla produkcji pokonać. PRZEMIJAJĄCE MASTER, NI jest niezwykle popularny dynamiki i mieszanie efekt, ma teraz zostały w pełni zintegrowane w oprogramowaniu MASCHINE 1.8.

Idealny do pozycjonowania perkusja i instrumenty perkusyjne, pozwala mieszać od przodu do tyłu, dając każdej próbki dokładnie odpowiednią ilość miejsca. Nowe rury, taśma Saturator i rury saturatora efekty przynieść tajemnice analogowemu ciepłu i naturalny, harmoniczne kompresji MASCHINE, dla jeszcze większego potencjału zabarwienie dźwięku.

Nowy stylowy wygląd i uczucie

Nowe Maschine MkII jest estetycznym skok do przodu w użyteczność i niezawodność. Odwrócony wyświetlacze zapewniają wyższy kontrast i lepsze kąt dla wydajności lub studio i ostrzejszy wygląd w ciemnym otoczeniu.

W samej jednostce jest nieco cięższy niż przed, kontroler również działa lepiej w warunkach studyjnych i na etapie ze względu na układ ponownie pracował złącze USB od kontrolera i MIDI i/o - mniej ryzyka przypadkowego odłączenie. Plus nowe gumowe nóżki oznacza lepszą chwytność na pulpicie, mocno utrzymanie sprzętu w miejscu podczas nawet najbardziej agresywne treści procedur.

Konfigurowalny elementy konstrukcyjne

Możliwość dopasowania sprzętu do swojego indywidualnego stylu lub wystrój jest teraz także dostępny z Maschine MkII - za pomocą płytki wymienne twarz. Black edition pochodzi z płyty Black Face i i czarne gałki natomiast dostępne są również inne wersje.

Poprawa przepływu pracy:

Doświadczonych i nowych MASCHINE producentów zarówno z pewnością docenią poczynić od tych Poprawa przepływu pracy w darmowa aktualizacja oprogramowania MASCHINE 1.8:

 • Kontrola transportu host: Kolejny z BEZOBSŁUGOWYM oprogramowania jako plug-in w DAW, użyj przycisków transportu MASCHINE sprzętu do kontroli transportu w oprogramowanie hosta. Ważne: Wymaga najnowszej wersji NI kontroler edytora
 • Tryb podglądu próbki nowej przeglądarki: Łatwo zwitek przez ten lista przeglądarki i wcześniej usłyszeć próbki bez ładowania ich
 • Wybierz ekran Revised: Teraz zawiera indywidualne Uwaga długość i prędkość edycji
 • Auto zapisu Przypinanie: Przypnij przycisk Auto-zapisu do nagrywania poprawę automatyki? uszczypnąć dwiema rękami!
 • Nowe skróty sprzętu: Wybierz i wymazać wydarzeń, szybko i łatwo
 • Przycisk paniki: Od razu odcina wszystkie dźwięki z MASCHINE
 • Lepsze brakuje obsługi próbki: Teraz lokalizuje pliki na projekt - wskaż lokalizację dla jednego pliku brakuje oprogramowania MASCHINE, i automatycznie rozpoznaje innych pokrewnych brakujące pliki
 • Sampler grać wskaźnik położenia: Zobacz znacznika grać w wyświetlacz fali sampler - również pokazywane na wyświetlaczu sprzętu
 • Grupa Zapisz próbki: Teraz masz możliwość zapisywania grupy z próbek

  Komplete wybierz

  Teraz z kontrolera Native Instruments jest Komplete wybierz. Ten pakiet umożliwia tworzenie muzyki prosto z pudełka i daje dostęp do szerokiej gamy wysokiej jakości Native dźwięki. Wśród instrumentów uwzględniane są NI? próbą nowego s najlepiej sprzedających ogromne syntezator, fortepian instrument z GENTLEMAN, prawdziwy wobec życie analogowych emulacji MONARK synth i laboratorium akustyczna/elektryczna bębna DRUMLAB, dostarczanie gotowego systemu po wyjęciu z pudełka.

  Komplete wybierz funkcje

  • Komplete Select zawiera: masywne, Monark, pryzmat reaktora, Retro maszyny, z Gentleman, Vintage narządów, Scrabee MK1, Afryka Zachodnia, Drum Lab i solidny autobus komp
  • Warte ponad 1000 Jeśli zakupione osobno
  • Komplete wybierz właścicieli uzyskać aktualizacji oferty kierunku Komplete 10 i Komplete Ultimate
  • Zarejestrowanych właścicieli Maschine 2 i Komplete Kontrol S-Seria klawiatury zostanie wyświetlony wybierz Komplete za darmo
 • Steinberg UR22 USB interfejs Audio

  UR22 wyposażony w dwa przedwzmacniacze D-PRE, punktem kulminacyjnym lat rozwoju przez firmę Yamaha. Pozwalają one łatwo uchwycić dowolnego źródła dźwięku, czy akustycznych instrumentów, śpiew, gitara elektryczna lub tekstury otoczenia. Najwyższej klasy przetworniki AD/DA zapewniają najwyższą wierność sonic, z maksymalnej częstotliwości próbkowania 192kHz i rozdzielczość 24 bity, zapewniając, że nie stracisz nic z oryginalnego źródła.

  Interfejs audio ma dwa Neutrik XLR/TRS kombi analogowe z Peak LED i przełączane + zasilanie phantom 48V. Hi-Z przełącznika na wejście 2 pozwala na bezpośrednie nagrywanie gitary lub basu bez potrzeby dodatkowego pola DI.

  Opóźnienia bez sprzętu monitorowania oznacza, że co grasz to, co od razu słychać. Pokrętło Mix pozwala bezproblemowo połączenie między sygnałem i sygnału wyjściowego, a niezależne słuchawki i głównego wyjścia kontroli oznacza, że można dostosować indywidualnie na poziomie monitora i telefony.

  Interfejs jest dostarczany z Cubase AI, odchudzoną wersją popularnego DAW Steinberg. To oferuje wszechstronne funkcje do komponowania, nagrywania, edycji i miksowania oraz zapewnia, że UR22 jest jeden zatykać roztwór do nagrywania studyjnej jakości.

  Sennheiser HD 25 zamknięta słuchawki

  Z wysokiego ciśnienia akustycznego maksymalny poziom 120 DB te słuchawki wykonać wyjątkowo dobrze w środowiskach wysoki poziom szumów. Mogą one obsługiwać cokolwiek rzucać w nich, dzięki ich solidnej konstrukcji, w tym trudne, odłączany przewód stali.

  Uwaga: Interfejsy audio Steinberg USB teraz są niezgodne z systemem OS X 10.11.1. Od czasu wydania 10.11.1 Steinberg odkryli problem z audio zakłóceń, które mogą się różnić zależnie od systemu. Steinberg przeprasza za wszelkie niedogodności, które może powodować ten problem i pracują obecnie nad rozwiązywania tego problemu.

  Aby uzyskać pełną listę produktów Steinberg, które są zgodne z OS X 10.11.1, kliknij tu .