OFFLINE Roland Atelier AT - 350C fortepian organyowej kombi

15 789 zł RRP 21 327 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Roland Atelier AT-350 C fortepian organyy kombi

OFFLINE Roland Atelier AT - 350C fortepian organyowej kombi

Stylish, organyy kombi podróży-Friendly - nowe kombi ATELIER AT-350 C domy "greatest hits" skład funkcje i dźwięki, w tym autentyczne organyy archiwalne, w instrumencie przyjazne dla podróży na stole montażowym. Doświadczenie magii SuperNATURAL dźwięki i technologii wirtualnego Tone koła pod kontrolą czasie rzeczywistym klawiaturę podwójne Podręcznik i expressive kontrolerów.

Produkt Ref: 19544

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Harmoniczne pręty zapewniają tradycyjne narządów doświadczenie, natomiast kontrolera niewidzialne wiązki D zabierze Cię w przyszłości. Dodać pełny podkład do swojego koncertu z wbudowaną bibliotekę stylów muzycznych, lub odtwarzania plików MIDI i audio, wyposażone w interaktywną kontrolę. Gitara basowa mogą być odtwarzane przez stóp z opcjonalnym lirą. Tego instrumentu granicy łamanie wyznacza nowy statyward w wydajności na żywo wszechstronność i bez granic ekspresję muzyczną dla wszystkich grup wiekowych i preferencje muzyczne.

Ułatwia Transport

Mimo, że kombi ATELIER jest ładowany z funkcji wagi ciężkiej, został zaprojektowany do wygodnego transportu. Każdego składnika, w tym jednostki podwójne Podręcznik klawiatury, mogą być umieszczone w statywardowym rozmiarze samochód - samochód nie wymaga. Na ostateczny takielunek stały jeszcze przenośne dodać Rolanda KS-G8 lub składane stoisko klawiatury KS-12. (Sprzedawane oddzielnie).

Bary harmonicznych

ATELIER kombi świeci się na scenie z jego autentyczne rocznika organy dźwięki, zasilany przez Rolanda znanych technologii wirtualny dźwięk koła. Fizyczne harmoniczne barów zapewnić praktyczne kontrolę górnej, dolnej, Solo, i bas. Dostać w swoje ręce na tych kontroli ekspresji i utworzyć dynamiczny, profesjonalny narządów występy!

Podstawowych dźwięków i stylów

Oprócz jego autentyczne zabytkowych organyów ATELIER Combo jest zapakowany w światowej klasy line-up dźwięków i stylów podkład. Olśniewaj niezwykle wyraziste nadprzyrodzone gitara trąbka, skrzypce i flamenco, lub wspaniały fortepian i gitara, aby wymienić tylko kilka. Wszystkie te dźwięki Wielki wracają do życia pod ręką, jak instrumenty solowe lub jako elementy interaktywne stylów muzycznych. Wybierz z biblioteki profesjonalnie zaprogramowanych stylów play wzdłuż, które obejmują szereg popularnych gatunków.

Wyraziste Dodatki

ATELIER Combo jest dostępny w trzech konfiguracjach ustawienia odpowiadają różne wydajności style i gatunki muzyczne. Zakup go jako platformę klawiatury nie lirą, z 20-klucz PK-7A lirą lub z lirą PK-25A 25-klucz (pedał płyt zawiera zintegrowane pedałem). Gdy jesteś gotowy, aby podkręcić głośność, podłączyć do jednego z Roland? s wielki brzmi¹cy SA-1000 lub wzmacniaczem keyboard serii KC, sprzedawane oddzielnie.

USB Play

Rozwiń swoją kreatywność z funkcji USB ATELIER Combo. Graj z pliki muzyczne dostępne na rynku, lub nawet MIDI i WAV pliki pobierane z Internetu. ATELIER Combo pozwala także zapisać swoje wyniki jako dane audio na łatwe przenoszenie na płyty CD!

Funkcje/dane techniczne:

  • Stylowy design, łatwe do transportu
  • Funkcje wydajności w czasie rzeczywistym w podróży przyjazny instrument, który jest wykonany na etapie
  • Pokój Dwuosobowy Podręcznik klawiatury konfiguracji: 49-klucz dolnej górnej, 64-klucz
  • Pełne harmoniczne barów na górnej, dolnej, Solo i bas
  • Wyższa rozdzielczość głosy zasilany przez Rolanda uznaniem technologii nadprzyrodzone
  • D-belka zapewnia wyjątkową kontrolę dźwięku
  • Wymiary: 125 cm (W) x 51 cm (D) x 19 cm (H) mm (nie wliczając nutowego)
  • Wyposażenie dodatkowe: Klawiatura KS-G8/KS-12 oznacza, PK-7A 20-klucz lirą, PK-25A lirą 25-klucz

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.