PŁYTY Steinberg Cubase 7.5 i CMC-FD Fader kontroler Bundle

2 236 zł RRP 2 637 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Kontroler USB-zasilany tłumikiem.
 • 4 Nowo opracowany dotyk tłumikow.
 • Rozdzielczość 1024 krok.
 • Działa rownież jako miernik poziomu.
 • Zawiera uaktualnienia do Cubase 7,5 eLicenser klucz

PŁYTY Steinberg Cubase 7.5 i CMC-FD Fader kontroler Bundle

CMC-FD jest nowatorskie kontroler USB oferuje cztery wysokiej rozdzielczości touch tłumiki zintegrowanych LED pomiaru, solo/wyciszanie i obsługę wykorzystuje się jednocześnie do czterech jednostek. Tutaj w pakiecie z uaktualnienia do pełnej wersji Cubase 7.5, masz wszystkie narzędzia edycji i sequencing, czego potrzebujesz, aby rozpocząć nagrywanie.Produkt Ref: 39640

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Proszę pamiętać, że pole, otrzymasz może powiedzieć Cubase 7 i po włączeniu można zostanie automatycznie uaktualniony do Cubase 7.5. Zawsze zaleca się pobieranie najnowszej wersji Cubase 7.5 ze strony Steinberg, a aktualizacje są zwolnione regularnie ulepszenia wydajności i kompatybilności.

Steinberg Cubase Download

Dowiedz się więcej w nasze ekskluzywne pokazy wideo

Pakiet zawiera

 • Cubase CMC-FD Fader kontrolera (łącznie z Cubase AI)
 • Steinberg Cubase 7.5 Upgrade (z Cubase AI)
 • ELicenser ochrony przed kopiowaniem USB Steinberg Key

Steinberg CMC-FD Fader kontrolera

Dotykać swoich utworów, przejąć kontrolę i poczuj różnicę - z CMC Fader kontroler Steinberg płonie szlaki dla nowej rasy urządzeń kontroli DAW. Wyposażony w cztery suwaki dotykowy wysokiej precyzji z LED oparte na pomiar, solo/wyciszanie i dwa tryby pracy, ten przewóz USB-kontroler ogromnie przyspiesza pracy mieszania.

CMC-FD prowadzi cztery nowo opracowany, suwaki dotykowe, które zapewniają precyzyjne sterowanie ponad cztery kanały Cubase w tym samym czasie. Co wyróżnia CMC-FD jest ultra-wysokiej rozdzielczości do 1024 czynności - duży plus że pozwala dostosować poziom głośności z największą dokładnością. Ale CMC Fader kontroler działa również jako wygodny miernik poziomu. Raz w trybie m, czerwone diody LED wskazują dokładnie poziomu głośności wybranych utworów.

Nawigacja za pomocą miksera Cubase jest tak łatwe, jak robi się: po prostu naciśnij przycisk przycisków wybierz kanał lub banku oraz bezpośrednio przejść do żądanego kanałów lub całych grup kanałów miksera Cubase. Dla jeszcze większej wygody w procesie mieszania można indywidualnie i niema kanałów po prostu naciskając przycisk Shift i stukanie na odpowiednich dotknąć taśmy - to jest to.

Najlepszy ze wszystkich, do czterech jednostek CMC-FD mogą być połączone do budowania pełnoprawne, szesnaście kanał dotykowy kontroli biurko. Doskonały użyteczność systemu zarządzania fizyczny układ zapamiętuje układ jednostki CMC na biurku.Innymi słowy CMC-FD pozwala Ci dostosować grupy w krótkim czasie, solo i niema kilku utworów na raz lub dostosować wielkość kanału o rozdzielczości 1 024 krok - wszystko z jednego pionierskie dotykać urządzenia, który jest doskonale zintegrowany z systemem produkcji muzyki Cubase.

Cubase 7.5

Cubase 7.5 został wyprodukowany do muzyków, producentów i inżynierów narzędzia potrzebne aby dostać pracę na najwyższym poziomie. Nowe funkcje zostały dodane do usprawnienia procesu tworzenia muzyki. Nie tylko to proces łatwiejsze, ale również szybciej. Steinberg stworzyły nowe funkcje, które pozwalają zarządzać utworów i pomysły w sposób bardziej intuicyjny. Sposób, w jaki instrumenty VST i FX integracji został poprawiony, aby zaoferować lepszą dostępność i zawiera 8 fantastyczne instrumentów i 69 wysokiej jakości efekty. Teraz Cubase 7.5 oferuje więcej muzycznych funkcje niż kiedykolwiek wcześniej, Dokonywanie tej wersji oprogramowania bardziej kreatywne, łatwiejsze w użyciu i większość najważniejsze brzmi lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Funkcji, takich jak tryb widoczności utwór pozwalają wybrać utwory, co chcesz zobaczyć. Dużych projektów można uzyskać mylące, jeśli masz dużą liczbę utworów. Utwór widoczność można usprawnić Rozmieść okna i pozwalają skupić się na pozostałych utworów. To może być, że chcą ukryć wszystkie swoje utwory MIDI, lub ostateczne wersje, które zostały nagrane audio. Aby to zrobić, wchodzę w zakładkę widoczność utwór i usuń zaznaczenie pola wyboru biały przycisk każdy utwór, który chcesz ukryć.

Stojak instrumentu (t) 2.0 w Cubase 7.5 zaktualizował sposób, które wtyczki są otwarte. Po dodaniu VST do szafy VST, odpowiedni utwór jest również dodawane do okna projektu i na odwrót. Instrument utwory już wiele wyjść dla każdego instrumentu, który można łatwo wybrać.

TstojakVersions

TstojakVersions został zaprojektowany do pracy na różnych wersji tego utworu, zachowując te same ustawienia. Teraz jesteś w stanie tworzyć, zmienić nazwę i zarządzać równoległe wersje od wewnątrz listy rozwijanej kanału. Oznacza to, można na przykład nagrać wiele linie basu na tym samym kanale i korzystać z spadać w dół, aby wybrać najlepszy. Lub może pracujesz na różnych utworów wokalnych i trzeba składać różne wersje. TstojakVersion miejsca alternatywne wersje nagrań pod ręką, gdzie ich potrzebujesz. Proces ten pozwala na przyspieszenie pracy i pracuje z dźwiękiem, utwory MIDI, instrumenty, akord, tempo i podpis.

Agent rowek SE 4

Cubase 7.5 zawiera teraz nowy rowek Agent SE 4, kontynuacja bijącej Groove Agent jednego. Wielkie rzeczy na temat Groove Agent jest łatwość użycia. On został zaprojektowany, aby przypominać MPC i mapy na doskonałą integrację. To pozwala rozpocząć Dokonywanie bije szybko w sposób naturalny, a nie o poczuć się jak zostały utrudnione przez skomplikowane menu i procesów. Automat perkusyjny jest tylko tak dobry jak jego odgłosy i dźwięki te zostały zaprojektowane i rejestrowane przez niektórych z najbardziej utalentowanych inżynierów. Oznacza to, można przejść od ustanawiania tłuszczu bije Hip Hop, a następnie przejść do groovy funk Beats z łatwością.

HALion Sonic SE 2

Sonic HALion SE 2 jest nowe i zaktualizowane sampler dla Cubase 7.5. Został zaprojektowany, aby umożliwić dostęp do duży wybór instrumentów i jest idealnym miejscem dla kompozytorów, którzy potrzebują dużej palecie dźwięku. Interfejs został set-up dać użytkownikowi szybki dostęp do instrumentów jej zintegrowanej przeglądarki. HALion Sonic SE 2 oferuje obecnie 8 efekt nowych typów, które obejmują: taśma Nasycenie, Wah Wah, Auto filtr, krok Flanger, Ring Modulator, Octaver, zespół Vintage, koperta Shaper i klasyczne ale poprawy efektu Rotary

LoopMash FX

LoopMash przybył do mangle i mash utwory się jak nigdy dotąd. Ten nowy małe urządzenie sonic tortur został stworzony, aby dodać że dodatkowe trochę randomizacji do muzyki. Te FXs może pomóc dodać zainteresowania bije, melodie i nawet mistrz kanałów. Do minut style FX są idealne dla Dubstep i electronica, dodawanie podziałów, taśmy zatrzymuje się i zacina. LoopMash został zaprojektowany do użytku w studiu, ale naprawdę budzi się do życia w środowisku żyć. Wszystkie parametry mogą być mapowane do każdego kontrolera MIDI i wykonywane w czasie rzeczywistym.

Objawienia Reverb

Stworzony, aby odtworzyć dźwięk klasycznych jednostek FX, objawienie Reverb doda blasku każdej ścieżki. Steinberg pracowali z profesjonalnych inżynierów i film miksery do produkcji algorytmów, które brzmią tak wspaniałe, jak oryginały, naśladując ich. Pogłosy są używane do nadania dźwięk scena przestrzeni. Mogą być stosowane na wszystko, począwszy od śpiew, struny na perkusji, aby dodać ciepłą atmosferę gładkie

Magneto 2

Magneto nie zostały okolice od czasów Cubase SX, ale teraz Steinberg postanowił wskrzesić i aktualizacji tej jednostki. Co mamy teraz jest nowe i błyszczący 2 Magneto. Oprócz po faceliftingu, Magneto 2 został zaktualizowany do produkcji bardziej realistyczne i naturalne nasycenie taśmy. Niektórzy krytycy twierdzą, że cyfrowy jest zimno i martwe, ale już nie, bo ta mała wtyczka będzie dodać ciepło tylko analogowej taśmy może produkować. Magneto 2 ma przepustowego ustawienie, które pozwala na wybranie zakresu częstotliwości efekt, który chcesz zastosować. Istnieje również tryb podwójny, który symuluje, za pomocą dwóch taśm maszyny w sekwencji.

Funkcje/dane techniczne:

Steinberg CMC-FD Fader kontrolera:

 • Kontroler USB-zasilany tłumik o rozdzielczości 1 024 krok
 • Nowo opracowany dotknąć funkcje kontrolera innowacyjnych pojemności za projekt
 • Stukanie na tłumik z depresji klawisz Shift przełącza między kanału solo i wyciszenie
 • Licznik tryb pozwala czerwony pasek LED dotykowy kontrolera wskazują poziom głośności
 • Do 4 CMC-FD kontrolerów można podłączyć jednocześnie

Minimalne wymagania systemowe:

 • Mac OS X
  • Mac OS X w wersji 10.7/10.8*
  • Intel podwójny rdzeń CPU
  • CoreAudio zgodny sprzęt audio
 • Windows
  • Windows 7/Windows 8 *
  • AMD lub Intel podwójny rdzeń CPU
  • Windows zgodny audio sprzęt **
 • 2 GB PAMIĘCI RAM
 • 8 GB wolnego miejsca, HD
 • Rozdzielczość 1280 x 800 zalecane wyświetlacza
 • Dwuwarstwowy DVD-ROM.
 • USB port USB-eLicenser
 • Połączenie
Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.