PŁYTY Steinberg Cubase 7.5 i pakiet kontroler Pad CMC-PD

2 235 zł RRP 2 684 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Kontroler MIDI USB-zasilany Pad.
 • 16 Podświetlany gumowe podkładki selsynu nadawczego.
 • Światła zmiana kranu wytrzymałości.
 • 4Velocity tryb nagrywania łatwy krok.
 • Zawiera uaktualnienia do Cubase 7,5 eLicenser klucz

PŁYTY Steinberg Cubase 7.5 i pakiet kontroler Pad CMC-PD

Z 16 podświetlany guma pads, selsynu nadawczego i dwa tryby pracy, CMC-PD jest ostatecznym kontrolera do tworzenia dynamicznych rowki i do zdalnego sterowania swoje ulubione funkcje DAW. Tutaj w pakiecie z uaktualnienia do pełnej wersji Cubase 7.5, masz wszystkie narzędzia edycji i sequencing, czego potrzebujesz, aby rozpocząć nagrywanie.Produkt Ref: 39645

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Dowiedz się więcej w nasze ekskluzywne pokazy wideo

Pakiet zawiera

 • Cubase CMC-PD kontroler Pad (łącznie z Cubase AI)
 • Steinberg Cubase 7.5 Upgrade (z Cubase AI)
 • ELicenser ochrony przed kopiowaniem USB Steinberg Key

Kontroler Pad Steinberg CMC-PD

Ustanowić rowkow bębna głęboko dynamiczne, grę perkusja naturalne wzory i kontrolować swoje ulubione funkcje DAW - wszystko z jednym intuicyjny interfejs. Z 16 wysoce elastyczne, podświetlany gumowe pads, selsynu nadawczego i dedykowanych trybow pracy, CMC-PD jest pewien wielocelowy pad kontroler przeznaczony do poprawy tworzenia treści, nagrywanie i żywo wydajność pracy.

Dostosowują CMC-PD powstaje przez 16 wysoce elastyczne gumowe pads, określone obecnie w matrycę MPC-styl 4 x 4. pads umożliwiają tworzenie rowkow bębna niezwykle naturalny i skomplikowane schematy rytmiczne jednym dotknięciem palcow. Najlepszy ze wszystkich światła LED oparte na tle zmieniać kolory według poziomu prędkości - z zielonego na Orange czerwony. Ponadto praktyczne selsynow umożliwia przeglądanie dźwięki i ustawień w mgnieniu.

Układ 4 x 4 czyni CMC-PD partner idealny sprzęt dla MPC-styl, probniki wirtualnego bębna Steinberg Groove Agent jednego lub urządzenia zewnętrzne Moduły dźwiękowe. Ale CMC-PD działa rownież zastanawia się jak wszystko-w-jeden DAW kontroli biurko. I z PD edytora dołączonego oprogramowania można łatwo zmienić MIDI Uwaga przypisanie dla każdej pad.

4Velocity tryb łatwy krok rejestracji, 16 dowolnego wyboru wielkości i zasilanie USB rundzie uniwersalna funkcja zestaw to kieszeń sklejony jeszcze jednostka sterująca niezwykle wszechstronny. W sumie kontroler Pad CMC oferuje doskonałą obsługę alongsideextensive opcje dostosowywania, aby przekształcić go w rozwiązanie wszystko-w-jeden kontroli DAW.

Cubase 7.5

Cubase 7.5 został wyprodukowany do muzykow, producentow i inżynierow narzędzia potrzebne aby dostać pracę na najwyższym poziomie. Nowe funkcje zostały dodane do usprawnienia procesu tworzenia muzyki. Nie tylko to proces łatwiejsze, ale rownież szybciej. Steinberg stworzyły nowe funkcje, ktore pozwalają zarządzać utworow i pomysły w sposob bardziej intuicyjny. Sposob, w jaki instrumenty VST i FX integracji został poprawiony, aby zaoferować lepszą dostępność i zawiera 8 fantastyczne instrumentow i 69 wysokiej jakości efekty. Teraz Cubase 7.5 oferuje więcej muzycznych funkcje niż kiedykolwiek wcześniej, Dokonywanie tej wersji oprogramowania bardziej kreatywne, łatwiejsze w użyciu i większość najważniejsze brzmi lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Funkcji, takich jak tryb widoczności utwor pozwalają wybrać utwory, co chcesz zobaczyć. Dużych projektow można uzyskać mylące, jeśli masz dużą liczbę utworow. Utwor widoczność można usprawnić Rozmieść okna i pozwalają skupić się na pozostałych utworow. To może być, że chcą ukryć wszystkie swoje utwory MIDI, lub ostateczne wersje, ktore zostały nagrane audio. Aby to zrobić, wchodzę w zakładkę widoczność utwor i usuń zaznaczenie pola wyboru biały przycisk każdy utwor, ktory chcesz ukryć.

Stojak instrumentu (t) 2.0 w Cubase 7.5 zaktualizował sposob, ktore wtyczki są otwarte. Po dodaniu VST do szafy VST, odpowiedni utwor jest rownież dodawane do okna projektu i na odwrot. Instrument utwory już wiele wyjść dla każdego instrumentu, ktory można łatwo wybrać.

TstojakVersions

TstojakVersions został zaprojektowany do pracy na rożnych wersji tego utworu, zachowując te same ustawienia. Teraz jesteś w stanie tworzyć, zmienić nazwę i zarządzać rownoległe wersje od wewnątrz listy rozwijanej kanału. Oznacza to, można na przykład nagrać wiele linie basu na tym samym kanale i korzystać z spadać w doł, aby wybrać najlepszy. Lub może pracujesz na rożnych utworow wokalnych i trzeba składać rożne wersje. TstojakVersion miejsca alternatywne wersje nagrań pod ręką, gdzie ich potrzebujesz. Proces ten pozwala na przyspieszenie pracy i pracuje z dźwiękiem, utwory MIDI, instrumenty, akord, tempo i podpis.

Agent rowek SE 4

Cubase 7.5 zawiera teraz nowy rowek Agent SE 4, kontynuacja bijącej Groove Agent jednego. Wielkie rzeczy na temat Groove Agent jest łatwość użycia. On został zaprojektowany, aby przypominać MPC i mapy na doskonałą integrację. To pozwala rozpocząć Dokonywanie bije szybko w sposob naturalny, a nie o poczuć się jak zostały utrudnione przez skomplikowane menu i procesow. Automat perkusyjny jest tylko tak dobry jak jego odgłosy i dźwięki te zostały zaprojektowane i rejestrowane przez niektorych z najbardziej utalentowanych inżynierow. Oznacza to, można przejść od ustanawiania tłuszczu bije Hip Hop, a następnie przejść do groovy funk Beats z łatwością.

HALion Sonic SE 2

Sonic HALion SE 2 jest nowe i zaktualizowane sampler dla Cubase 7.5. Został zaprojektowany, aby umożliwić dostęp do duży wybor instrumentow i jest idealnym miejscem dla kompozytorow, ktorzy potrzebują dużej palecie dźwięku. Interfejs został set-up dać użytkownikowi szybki dostęp do instrumentow jej zintegrowanej przeglądarki. HALion Sonic SE 2 oferuje obecnie 8 efekt nowych typow, ktore obejmują: taśma Nasycenie, Wah Wah, Auto filtr, krok Flanger, Ring Modulator, Octaver, zespoł Vintage, koperta Shaper i klasyczne ale poprawy efektu Rotary

LoopMash FX

LoopMash przybył do mangle i mash utwory się jak nigdy dotąd. Ten nowy małe urządzenie sonic tortur został stworzony, aby dodać że dodatkowe trochę randomizacji do muzyki. Te FXs może pomoc dodać zainteresowania bije, melodie i nawet mistrz kanałow. Do minut style FX są idealne dla Dubstep i electronica, dodawanie podziałow, taśmy zatrzymuje się i zacina. LoopMash został zaprojektowany do użytku w studiu, ale naprawdę budzi się do życia w środowisku żyć. Wszystkie parametry mogą być mapowane do każdego kontrolera MIDI i wykonywane w czasie rzeczywistym.

Objawienia Reverb

Stworzony, aby odtworzyć dźwięk klasycznych jednostek FX, objawienie Reverb doda blasku każdej ścieżki. Steinberg pracowali z profesjonalnych inżynierow i film miksery do produkcji algorytmow, ktore brzmią tak wspaniałe, jak oryginały, naśladując ich. Pogłosy są używane do nadania dźwięk scena przestrzeni. Mogą być stosowane na wszystko, począwszy od śpiew, struny na perkusji, aby dodać ciepłą atmosferę gładkie

Magneto 2

Magneto nie zostały okolice od czasow Cubase SX, ale teraz Steinberg postanowił wskrzesić i aktualizacji tej jednostki. Co mamy teraz jest nowe i błyszczący 2 Magneto. Oprocz po faceliftingu, Magneto 2 został zaktualizowany do produkcji bardziej realistyczne i naturalne nasycenie taśmy. Niektorzy krytycy twierdzą, że cyfrowy jest zimno i martwe, ale już nie, bo ta mała wtyczka będzie dodać ciepło tylko analogowej taśmy może produkować. Magneto 2 ma przepustowego ustawienie, ktore pozwala na wybranie zakresu częstotliwości efekt, ktory chcesz zastosować. Istnieje rownież tryb podwojny, ktory symuluje, za pomocą dwoch taśm maszyny w sekwencji.

Funkcje/dane techniczne:

Steinberg CMC-PD Pad kontrolera:

 • MIDI USB-zasilany pad kontrolera
 • Każdy pad świeci zielony, Orange lub czerwony w zależności od wykorzystać siłę
 • Funkcja banku zawiera 15 rożnych MIDI Uwaga mapy alokacji (banki 1-8: zmiennej użytkownika banki, banki 9-15: stała fabryka bankow i banku 16: dedykowane funkcje Cubase)
 • Tryb 4Velocity przyspiesza kroku rejestracji
 • Oprogramowanie Edytor CMC-PD

Minimalne wymagania systemowe:

 • Mac OS X
  • Mac OS X w wersji 10.7/10.8*
  • Intel podwojny rdzeń CPU
  • CoreAudio zgodny sprzęt audio
 • Windows
  • Windows 7/Windows 8 *
  • AMD lub Intel podwojny rdzeń CPU
  • Windows zgodny audio sprzęt **
 • 2 GB PAMIĘCI RAM
 • 8 GB wolnego miejsca, HD
 • Rozdzielczość 1280 x 800 zalecane wyświetlacza
 • Dwuwarstwowy DVD-ROM.
 • USB port USB-eLicenser
 • Połączenie z Internetem dla aktywacji licencji

* Macierzystym 32-kąsek i 64-bitowych Nuendo wersji zawarte.

** ASIO zgodny sprzęt audio zalecane dla niskiej latencji wydajności

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.