PŁYTY analogowe Arturia doświadczenie klucz laboratorium 49

1 278 zł RRP 1 304 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

PŁYTY analogowe Arturia doświadczenie klucz laboratorium 49

Analogowe laboratorium pod wystrunyem - kontroler klawiatury 49-klucz odbywa się za wydajność i maksymalna wyrażenia, prędkość i aftertouch oprócz zestaw pokręteł, suwakowy i wkładki, jak również pełnej łączności na tylnym panelu (wyrażenie, takie jak i utrzymywania).

Kontroler premii daje najpełniejszego dostępu do naszego oprogramowania analogowe laboratorium; jego formantów przypisanego wstępnie, stając się idealnym rozwiązaniem dla typu plug and play dźwięku tworzenia. Po oprogramowania jest podłączona do klawiatury, można odłożyć mysz i doświadczeń samego przepływu pracy jako na syntezator tradycyjnych sprzętu.

Produkt Ref: 19622

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Z analogowego Experience laboratorium odkryć nowe głębokość dostęp do poprawek syntezator, tak naprawdę idz i dostosować ogromna biblioteka międzynarodowo zaprojektowane ustawienia predefiniowane. Nowy tryb scena pozwala kilka dźwięków może być odtwarzany w tym samym czasie dodatkowo melodii zaawansowanych arpeggiation, perkusja i FX pętli.

Ponadto klawiatury (jak w innych wersjach analogowe) można łatwo używać w dowolnym kontekście oprogramowania.

Zawodowej grupy zaszeregowania kontroler USB MIDI

Analogowe laboratorium doświadczenie jest nasz klucz zawodowej grupy zaszeregowania 49 kontroler USB MIDI. Całkowicie jest przypisana wstępnie do pracy z oprogramowaniem analogowe laboratorium, umożliwiając podjąć natychmiastowe i szczegółowej kontroli nad dźwięku.Ale klawiatury laboratorium mogą pełnić rolę kontrolera Universal Midi, zgodne z oprogramowania i sprzętu.

Centrum sterowania Midi

Centrum sterowania wyłączne MIDI sprawia, że przypisanie MIDI z dowolnym z urządzeń oprogramowania lub sprzętu firm odlotowych.

Analogowe laboratorium oprogramowania

Analogowe laboratorium jest niezwykle zaawansowane oprogramowanie syntezator.

Po pierwsze, analogowe laboratorium oferuje 3500 legendarny klasyczne syntezator dźwięki z Arturia w zabytkowe reprodukcje analogowe: Minimoog, Prophet V, CS-80, Jowisza-8, ARP, Prophet VS i Moog Modular.

Ale analogowe laboratorium idzie dalej poprzez oferowanie unikatowy interfejs do nich wszystkich, jak również możliwość edycji każdego z nich w głębokość, w oryginalnej syntezator *.

Analogowe laboratorium stwarza także sceny, zorganyizowane według gatunków muzycznych. Sceny są wstępnie konfiguracji dwóch dźwięków klawiatury, plus zaawansowane arpeggiation kierunku jedną z tych dźwięków i assignement pętli do podkładki bęben.

TRYB DŹWIĘKU

 • Łatwe filtrowania:

Tryb dźwięku i jego łatwe opcje filtrowania pozwalają na wyszukiwanie ustawień predefiniowanych zgodnie z sonic inspiracji. Należy upewnić się, że zawsze uzyskać prawo dźwięku w odpowiednim czasie

 • Pełny ekran ustawień edycji:

Analogowe laboratorium umożliwia otwieranie innych wtyczka Arturia Classic syntezator dogłębnej Edition w oddzielnym oknie *. Po wykonaniu tych czynności z skomplikowany dźwięku do własnych upodobań, można zapisać swoje własne ustawienie predefiniowane wewnątrz laboratorium analogowe.

* Wymaga odpowiednich wtyczek syntezator Arturia do zainstalowania na dysku twardym.

PROGRAMY TEMATYCZNE

"Tematyczny" będzie wprowadzenie do nowego obszaru wydajności możliwości:

 • Łączenie 2 syntezator dźwięki na klawiaturze MIDI w Splicie, warstwy lub multi konfiguracji.
 • Przypisać melodyjny zwroty opartych na zaawansowanych arpeggiation dzięki do biblioteki 275 melodii zorganyizowane według gatunków.
 • Wyzwalacz Drum pętli z wkładki dzięki do biblioteki 330 premii Rex plików przez ThaLoops

Funkcje/specyfikacji:

 • Zawiera analogowe laboratorium 3500 syntezatory dźwięki i 200 sceny.

 • Wszystkie ustawienia są starannie wyselekcjonowane od syntezatory Classic Arturia (Minimoog V, Moog Modular V, CS-80V, ARP 2600 V, Prophet V, Prophet VS i Jowisza 8V). Dźwięki te TAE zasilany oferuje nieporównywalną jakość dźwięku.

 • Szybkie filtrowanie predefiniowane ustawienia do wymagań użytkownika: przez Instrument, typ i właściwości.

 • Szczegółowe ustawienia predefiniowane edycji dostępnych dla właścicieli syntezatory Classic Arturia (Minimoog V, V CS-80, itp.). Edytuj użytkownika dźwięki na oryginalny instrumentów w ramach laboratorium analogowe.

 • 200 Sceny zorganyizowane według gatunków muzycznych, oferujące kompletne zestawy żywych, w tym: pętle przypisanie do podkładki, dzielenie i kolejności nakładania się dwa syntezatory i zaawansowane arpeggiation melodii.

 • Proste przesyła Edycja, z pełną tablicy parametrów skomplikowany dźwięki: sekcje filtr i LFO, 4 klucz parametrów różniących się dla każdego ustawienia wstępnego, Chorus & opóźnienie wymieszać, 2 Generator koperty, 4 wkładki.

Kolejne dane techniczne:

Wymagania dotyczące sprzętu:

 • : 49 Klawiszy z prędkością i aftertouch
 • Kontrolery: 2 kodery z select, 11 standardowych kodery, suwaki 9, 22 przełączniki, 4 dotykowe wkładki, koło modulacji 1, 1 skoku zginania koła.
 • Łączność: MIDI in & out USB, Sustain pedału, wyrażenie pedału, Aux pedału, kontroler Breath
 • Wysokiej jakości aluminium i drewniane pudełko
 • Również funkcje jako uniwersalny kontroler MIDI

Wymagania systemowe:

 • Systemu Windows: XP/Vista/Seven - 1 GB pamięci RAM; CPU 2 GHz (wiele rdzeni zalecane)
 • Mac OS X: Mac OS X 10.5 lub większych - 1 GB pamięci RAM; CPU 2 GHz (wiele rdzeni zalecane)

Uwaga: Połączenie internetowe, wymagane do autoryzowania produktu.

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.