W trybie OFFLINE Novation gitara basowa stacji II pakiet / torba Hphones KRK KNS-6400

 • Film 1
 • Film 2
 • Film 3
2 031 zł RRP 2 405 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Analogowy syntezator Mono.
 • Oparte na klasycznych stacji bas.
 • Zawiera Novation gitara basowa stacji worek.
 • KRK KNS 6400 wysokiej jakości słuchawki.
 • Idealnie nadaje się na żywo pracy Studio

W trybie OFFLINE Novation gitara basowa stacji II pakiet / torba Hphones KRK KNS-6400

Classic Novation Bass Station analogowy syntezator przerobione dla XXI wieku! Dwa filtry, dwóch oscylatorów plus trzeci sub-oscylator, łatka Zapisz i sekcję pełni analogowych efektów. Dodać sekwencer, arpeggiator, pełnej wielkości klucze i sekcji potężny modulacji i masz zadatki synth, że jest zbudowany na basie, ale stanie się o wiele więcej. Ten pakiet zawiera również urzędnik Novation futerał miękki Bass Station II i KRK 6400 słuchawki.

Produkt Ref: 48997

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Novation gitara basowa stacji II pakiet zawiera

 • Novation gitara basowa stacji II analogowy syntezator
 • Oficjalne Novation gitara basowa stacji II torba
 • KRK 6400 wysokiej jakości słuchawki

  Classic Novation Bass Station analogowy syntezator przerobione

  Novationz Bass Station II jest analogowy syntezator mono z talentem do basu, ale dźwięk silnika, który jest na tyle wszechstronny, aby kopać prowadzi ostre i ostre arpeggio. To przynosi najlepsze elementy oryginalnego BassStation na nowy projekt ponownie pracował modulacji, efekty, filtry i więcej; jak BassStation, ale znacznie większe.


  Sygnał jest czysty analogowe - włączając w to Skutki. Sprzęt zostało określone w moduły dedykowane garnki, przełączniki, suwaki i przyciski dla wszystkich głównych parametrów. Można przechowywać i przypominają plamy na Bass Station II - ono przyjechał rezygnować 64 presety fabryczne zabójca, miejsca dla 64 własnych dźwięków na sprzęcie i nawet więcej można przechowywać na komputerze.

  Bass Station II ma 25 pełnej wielkości klucze, które są wrażliwe z cesji aftertouch prędkość. Ponieważ jest ona opracowana jako syntezator działanie klawiatury, każdy klawisz jest indywidualnie powstały więc to światło w dotyku i bardzo wrażliwa na silniku syntezator. Bass Station II jest pełni Klasa zgodne urządzenia MIDI z MIDI i/o na 5 stykowe din porty do podłączenia do innych zewnętrznych MIDI i komputera przez USB.

  Oscylatory

  Gitara basowa stację II opiera się na trzech oscylatorów analogowe i generator szumów. Istnieją dwa w pełni niezależne oscylatory plus oscylator sub, kluczowym elementem w tworzeniu bogatych, analogowe dźwięki basu. Oscylatory jeden i dwa są przełączanie między sinus, Piła, kwadrat i szerokości impulsu zmiennej i oscylator trzy - sub osc - można ustawić na jedną lub dwie oktawy poniżej jednego oscylator. To może być, placu, sinus lub szerokość impulsu wąskie, dostarczanie charakterystycznie tłuszczu dźwięk basu.


  Kwas i klasyczne filtry

  Można wybrać między dwa filtry dyskretnych - kwas lub Classic - każdy z zbudowany w nadbieg do pchania filtr dźwięki z suche, ciepłe, paskudny! Klasyczna gitara basowa stacji filtr może być przełączana pomiędzy dolnoprzepustowy, górnoprzepustowy i zespół przechodzi w 12 lub 24dB stoków. Kwasu filtr jest oparty na projekcie filtr drabiny dioda, która zapewnia charakterystyczny dźwięk 303-esque, który służy do wyciszania!

  Dwa efekty

  Gitara basowa stację II ma dwa efekty (nie wliczając overdrive filtr). Analogiczny zniekształcenia dyski elementy obwodu dodac nowe częstotliwości dźwięku. Gitara basowa stację II zakłócenia funkcji można dodać delikatne ciepło, brudne ziarnistość i wszystko w pomiędzy. Drugim efektem jest Osc Mod filtr, który tworzy charakterystyczny dźwięk typu FM za pomocą dwóch oscylator modulacji częstotliwości filtra. To jest bardzo dobre, chrupiące, Ściółkowanie dźwięk skutki znacznie utuczyć bas i prowadzić patche.

  Modulacji

  Istnieją dwa generatory obwiedni i dwóch niskich częstotliwości oscylatorów (LFO). Pierwszą kopertę jest wzmacniacz ADSR koperty , a drugi mod koperty , które mogą być używane do modulacji częstotliwości filtra, oscylator paki i osc szerokości impulsu. LFO jedna jest przeznaczona na boisku modulacji LFO dwa jest stosowana do modulacji osc puls szerokości i filtr częstotliwości. Mimo, że wygląda na to, że istnieją cztery przebiegi LFO, funkcja zabił LFO, może służyć do swobodnie rzeźbić LFO w płynność fala kształty.

  Arpeggiator oraz sekwencer

  Arpeggiator Bass Station II i sekwencer są zabójca wydajności i produkcji narzędzi. Arp mogą być skierowane do uruchomienia przez 32 różne schematy rytmiczne w różnych kierunkach z zakresu przełączane oktawy. Można również uruchomić Step Sequencer. Do czterech sekwencje mogą być grał i grał w - z legato i podpórki - przy jednym z 32 rytmiczne. Szybko ruszają pomysły i wykonanie sekwencji programowania, to jest świetny sposób na podgląd poprawki podczas ich edycji.

  Funkcje / dane techniczne

  • Analogowy syntezator: zupełnie nowa wersja klasycznej BassStation
  • Dwa analogowe filtry: nowy filtr kwas łączy klasyczny oryginalny filtr BassStation
  • Gitara basowa stację II statki z 64 fabryki patche i dalej 64 sloty użytkownika. Poprawka automatyczna kopia zapasowa umożliwia archiwum i wymiany dźwięków
  • Oparte na wzór sekwencer i Arpeggiator
  • Układ analogowy syntezator zawiera dedykowany kontroli dla wszystkich głównych parametrów
  • Dwa oscylatory plus dodatkowe oscylator Sub
  • Analogowych efektów sekcji: Bass Station II obejmuje pełni analogowych efektów zniekształceń i filtr modulacji i overdrive oddzielny filtr aby dodać agresywne, chrupiące jakość dźwięku
  • Elastyczne modulacji 2 koperty i 2 LFO
  • MIDI i/o i USB Łączliwość
  • Gracze "synth akcja" klawiatura z aftertouch

 • Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
  Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.