DISC FXpansion Geist pobierania próbek oprogramowania

667 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Pobieranie próbek w czasie rzeczywistym, powtórne pobieranie próbek i krojenie

DISC FXpansion Geist pobierania próbek oprogramowania

Przykładowy, plasterek, sekwencja, wymieszać, Rozmieść, mocą, przeprowadź ponowne próbkowanie. Geist jest FXpansion w następnej generacji pobierania próbek perkusyjny, przeznaczony do stworzenia uderzeń evolved, niestandardowych oraz rowki, zwalnianie można od limitów paczkowanych pętli i over-complicated DAWs.

Produkt Ref: 20160

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Geist bezpieczniki twórczych narzędzia rzeźbiarstwie próbki z szybkie deseń krok Sekwencjonowanie i układ. Przejrzyj dźwięków przy prędkości pioruna, pętle plasterek i przypisywanie do podkładki pod jednym kliknięciem; próbki, przeprowadź ponowne próbkowanie i kompilacji bije w slick zunifikowane środowisko. Geist czyni fiddly zadań z wieloma aplikacjami już do przeszłości.

Geist działa jako wtyczka i jako aplikacja autonomiczna, doskonałe dla komputera przenośnego beatmaking. Eksportowanie kreacje jako klipy audio lub załadować sesje Wróć do plugin do próbkowania, reslice, remiks, ponowne rozmieszczanie i Przekształć uderzeń w jeszcze bardziej. Geist jest kompletne, zintegrowane rytmiczna piaskownicy produkcji studio, tourbus lub etapu!

Czasie rzeczywistym pobierania próbek, próbkowanie i krojenie:

Geist pozwala pokrojone pętli i podziałów i wyślij je do podkładki pod jednym kliknięciem! Zapewnia elastyczność, której pragniesz dla naprawdę zaangażowane, krojenie operacji i inteligentne klasyfikowanie system, aby tworzyć zestawy z pętli w sekundach.

Geist można przepróbkować jej produkcji lub próbki zewnętrzne dane wejściowe. Nagrywać wiele ma i dokładne pętli, wysyłając je do fragmentator za pomocą kilku kliknięć. Czy dig w skrzyniach lub odtworzyć, syntezatory, gitara elektryczna i basowa, Geist pozwala wstrzyknąć dźwięki na podkładki szybkie.

Sonic rzeźby i sekwencji:

Narzędzia sculpting dźwięków Geist firmy obejmują, ogłuszania FX z DCAM wzorowane kompresji, filtrowanie i dysku. Sekwenser deseń zawiera krok automatyzacji dla parametrów, czasie rzeczywistym nagrywania i przechwytywania retro, dla ustanawiające zajmuje pierwsze bez prasowania rekordu!

Trybu zintegrowanego piosenka pozwala tworzyć złożone, zmieniających się wzorzec uzgodnień w musicalu i zabawny sposób. Rekordów wzorek i sceny wyzwalaczy na żywo, rysowanie i edytowanie części bezpośrednio na liniowych osi czasu, lub tylko jam away i przechwytywania potem wydajności.

Przeglądanie wysokiej wydajności i DAW integracji:

Geist w przeglądarce jest zbudowany było szybciej niż kiedykolwiek aby znaleźć Twój dźwięki! Konfigurowanie Ulubione, Zapisz wyszukiwanie, porównaj pliki z różnych folderach w finalistów. Można nawet wysłać podglądy poprzez dyskretne produkcję, idealny do budowania uderzeń w scenariuszach żywych.

Z pełną MIDI i wywozu dźwięku, różne formaty plugin i autonomiczną wersję Geist jest kompletny rytmiczna środowiska produkcyjnego, zalewany usprawnienie przepływu pracy i reawaken your love dokonywania uderzeń!

Funkcje/specyfikacji:

 • Pobieranie próbek & ponowne próbkowanie
 • Dirac3 (TM)-Rozstrunynij/skoku przesunięcia czasu
 • Krojenie bogate funkcje zaawansowane i wykrywania i klasyfikacji
 • efekt 30 typy inc. DCAM modelowane obwodu filtry/dynamics/dysk & Overloud Breverb algorytmy
 • Wzorzec sekwencji
 • Scena przełączania
 • Tryb zintegrowany piosenki
 • Czasie rzeczywistym rekord & retro przechwytywania
 • Krok automatyzacji dla parametrów
 • Intuicyjny i wszechstronny przeglądarki
 • Pełne MIDI i wywóz dźwięku
 • Autonomiczny / VST / AU / RTA
 • Wyłączne dźwięki i ustawienia z Goldbaby, Groove przestępców, Armin Van Buuren, zm. Ramirez, Dom Kane, KJ Sawka, części kontroli i więcej