DISC oprogramowania do produkcji podstawowych Cakewalk Sonar X1

376 zł RRP 438 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Oprogramowania do produkcji podstawowych Cakewalk sonar X 1

DISC oprogramowania do produkcji podstawowych Cakewalk Sonar X1

SONAR X 1 zasadnicze znaczenie ma całkowicie przeprojektowany interfejs ten ułatwia tworzenie muzyki szybsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Utworzyć z najnowszymi muzyczne narzędzia, takie jak Sequencer krok i The Matrix. Dostosowywanie obszaru roboczego z interfejsu Świetlik. Pobierz ręce kontroli z aktywnego kontrolera Technology (ACT). Ze zbiorem potężny efektów i instrumentów do rozpoczęcia i bardziej dostępne ścieżki niż DAWs wyceny dwukrotnie cenę SONAR istotne jest doskonałą sposób zapoznania się i rozpocząć dopracować swoje własne dzieło.

Produkt Ref: 18940

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Dotarła DAW 2.0

Świetlik - Witamy w obszarze roboczym

Mówiąc - stale tasowania i zmiana rozmiaru partii ruchomy system windows jest tak ostatniej dekady. Dokładnie dopasowane do produkcji w dzisiejszym muzyki, SONAR projektu interfejsu użytkownika nieporównywalną X 1 przyspiesza proces przepływu pracy i udostępnia środowisko tworzenia czyste i nowoczesne. Świetlik wprowadza następnej generacji obszaru roboczego i ushers w nowy poziom prostoty zapewniając interfejs inteligentnego, który wykraczając poza współczesnej, pojedynczego okna projektu i układu bałaganu.

Przeglądarki - całej zawartości ujednolicone

Całkowicie przeprojektowany przeglądarki organyizuje całą treść w jednym, miejscu łatwo zarządzanych. Przestrunynij i upuść można wykonywać niemal wszystkie czynności, które można traktować w przeglądarce bezpośrednio do obszaru roboczego.

Inspektor - znajdowanie, co you been looking for

Uzyskać wszystkich klipów, utwór i kanał danych - scentralizowane i w zasięgu ręki. Nowe inspektor znajduje się bogactwa danych w niedużych i umożliwia mieszanie ergonomii toru. Z Świetlik go? s również pełni zwijany, rozszerzalna, dokujące i floatable.

Inteligentne narzędzia - pracować sprawniej nie mocniej

SONAROWEGO z narzędzia mają została całkowicie przebudowana dla X 1. Większość funkcji, są teraz wykonywane z pojedynczym wdrożenie, który przełączniki automatycznie na podstawie kontekstu. To znacznie przyspiesza edycji i rozmieszczanie przez wyeliminowanie konieczności stale przełączanie narzędzia.

Pasek sterowania - całkowita control freak

Dostęp kluczowe funkcje szybko i wyraźnie z nowych modułowe pasek sterowania. Moduły logicznie zgrupować powiązane z nią funkcje i mogą być dostosowane do twoją chęć. Jest całkowicie zwijany, rozszerzalna, dokujące i floatable.

MultiDock - miejsce na wszystko

MultiDock jest integralną częścią interfejsu Świetlik, który pozwala na stacji dokującej i łatwy dostęp do dowolnych SONAR? s widoki w jednym miejscu. Widok konsoli, Sequencer krok, fortepian Roll - nawet instrumentów i skutki mogą być wszystkie zawarte na jednym obszarze skonsolidowanych. Ostatecznym elastyczność, MultiDock, sam może być szybko zwinięte lub rozwinięta i można nawet umieszczane na monitorze całkowicie oddzielone.

Screensets - tak jak go zapamiętany

Screensets na projekcie Pamiętaj, co położenie okna, rozmiar i stan i są dostępne bezpośrednio z pasek sterowania lub za pomocą klawiatury qwerty. Screensets domyślne są gotowe do przejdź do tylko o jakimkolwiek scenariuszu produkcji satysfakcję lub utworzyć własne Screensets do śledzenia, miksowanie, zablokowania lub eksperymentowania. Pamięta wszystko - dokładnie sposób został pozostawiony.

Funkcje/specyfikacji:

Kolejne dane techniczne:

Minimalne wymagania systemowe:

System operacyjny:

  • Microsoft Windows XP SP3 (32-bitowe)
  • Microsoft Windows Vista z dodatkiem SP2 (32-bitowe)
  • Microsoft Windows 7 (32-bitowe)

Szybkość procesora:

  • Procesor Intel Core 2 Duo E8200 2.67 GHz/AMD Phenom czterordzeniowych 9750 2,4 GHz

Pamięci

  • 2 GB PAMIĘCI RAM

Rozdzielczość ekranu:

  • 1,280 x 800 minimalne

Miejsce na dysku twardym:

  • 200 MB na instalacji (15 GB w futerał pełnej instalacji)

Nośnik dysku

  • DVD-ROM, napęd DVD /-RW lub DVD /-R wymagane do instalacji