DYSK M-Audio oktanowa 8 kanału Mic Pre w A/D

2 507 zł RRP 3 130 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

DYSK M-Audio oktanowa 8 kanału Mic Pre w A/D

8 kanałowy mic Zaległe pre/wiersz/przyrządu i z wyjściem Tascam ADAT

Produkt Ref: 4861

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Każda kanałów osiem oktan funkcje technologii mikrofonowy w M-Audio DMP3 mic mikrofonowy. Każdy kanał zawiera połączenia z tyłu panelu wejścia mikrofonu (Zbalansoewanym), bezpośrednie linie wejściowe (zrównoważony 1/4 "TRS) i mikrofonowy wyjście (zrównoważony 1/4" TRS). Panel przedni również domy 1/4 "TS danych wejściowych instrumentu dla kanałów 1 i 2. Formanty dodatkowych na panelu przednim dla każdego z ośmiu kanały mikrofonowy to wejściowe poziomu rączką, konsola 20dB i 3-segmentów LED do pomocy w osiąganiu najbardziej korzystny poziom sygnału.

Jedną z najważniejszych cech nowych oktan jest wysyłany Tascam ADAT Lightpipe, umożliwiające bezproblemowe połączenie cyfrowego wszystkich kanałów osiem wielokanałowe cyfrowych urządzeń takich jak ADATs i mieszarki do cyfrowych. Dwa złącza zegar programu word (BNC) zapewniają synchronizację z innych urządzeń cyfrowych, w tym kilka Octanes dla jak największej liczby kanałów mikrofonowy wysokiej jakości zgodnie z wymaganiami. Wewnętrzne synchronizacji jest wybór między 44,1 kHz i 48 kHz i niewolników jednostki do zewnętrznych synchronizacji stawki od 33 kHz do 59 kHz. Oczywiście dostawach poszczególnych mikrofonowy na każdym kanale również przyłączenia do dowolnego typu mikser analogowe lub rejestrator z 1/4 "wejść liniowych. Wejść liniowych umożliwiają oktan jako 8-kanałowy przetwornik A/D, jak również.

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.