PŁYTY IK Multimedia iRig MIDI MIDI interfejs

201 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Oferuje ekskluzywne MIDI thru portu.
  • iOS zgodne i Core MIDI zgodny.
  • Opłaty za pośrednictwem portu USB mikro.
  • Zgodny z aplikacji jak GarageBand i SampleTank

PŁYTY IK Multimedia iRig MIDI MIDI interfejs

iRig MIDI to biblioteka standardowy interfejs Core MIDI dla iOS, łączący wszelkie MIDI zgodne urządzenie iPod Touch, iPhone i iPad.

Produkt Ref: 21963

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

łączy iRig MIDI MIDI keyboard, maszyny perkusyjne, drum pads, pedał deski i więcej do iOS urządzenia do kontroli nie tylko włącza SampleTank gratis(za pomocą pobrania z app store), ale również świecie MIDI zgodny aplikacji takich jak GarageBand ®. Umożliwia także aplikacje iOS do kontroli zewnętrznych urządzeń MIDI Moduły dźwiękowe, DAW lub systemów oświetlenia bezpośrednio z urządzenia przenośnego.

iRig MIDI jest tylko kompaktowy iOS MIDI interfejs sportowe 3 portów MIDI: IN/OUT/THRU. To podłączyć do żadnego standardu MIDI gniazda za pomocą zawiera 2 x 1.6 m/5.2 "kable. iRig MIDI posiada również 2 diody LED do wyświetlania aktywności MIDI IN i OUT portów.

iRig MIDI oferuje również wyłącznie mikro port USB - z dołączonego kabla - łączy się wszelkie standardowe USB władza źródło zaopatrzenia, tak, że urządzenia iOS może pozostać w pełni zasilany podczas długich sesji.

Istnieje wiele sposobów integracji iRig MIDI do mobilnej platformy dla różnego rodzaju muzyków takich jak: klawiatury, graczy, producenci, gitara, gitara basowa graczy i wokalistów, aby wymienić tylko kilka.

Urządzenia iOS jako instrument syntezator /

Istnieje wiele aplikacji instrumentu dla iPhone/iPad i to? s zabawy, aby je odtworzyć na ich ekran multi-touch. Ale to jest impracticle, jeśli chodzi o korzystanie z nich jako żywo instrument. iRig MIDI ma możliwość korzystania z dowolnego kontrolera klawiatury MIDI (z domu pianino cyfrowe syntezatory zaawansowane lub komputer kontrolery) jako źródła wejściowego urządzenia iOS na łatwą kontrolę aplikacji instrumentu w sposób poufny.

Włączone SampleTank dla iOS również oferuje wysokiej jakości mobilnych alternatywa do tradycyjnego oprogramowania i sprzętu Moduły dźwiękowe i badano z ziemi się do pracy jako instrument występy na żywo, gdzie można uzyskać dostęp jako ogromnej biblioteki 1GB ponad 500 gotowy wobec używać dźwięków.

Urządzenia iOS jak bęben maszyny/sekwencer/nagrywarki

IRig MIDI za pomocą automatów perkusyjnych, "MPC-styl" pads kulkowe pola. Połączenie jednego z tych urządzeń do iRig MIDI input pozwala urządzenia iOS app instrumentu lub użyć wzorce rytmów z zewnętrznego urządzenia z iOS app jako moduł dźwięku bębna i rowek. iRig MIDI działa również jako łatwy wobec używać rejestrator MIDI z gratisiRig MIDI rejestrator aplikacji.

Alternatywnie producentów można grać MIDI wzorce rytmów lub sekwencji MIDI na ich urządzenia iOS i użyć maszyny do bębna zewnętrznego lub wszelkie Moduły dźwiękowe MIDI podłączony do iRig MIDI wyjścia jako moduły dźwiękowe.

Użyj kontrolera podłogi z gitara i wokal aplikacje

Nawiązywanie wejście iRig MIDI kontroler MIDI podłogi pozwala na kontrolę efektów przetwarzania aplikacji dla gitary i basu jak AmpliTube lub wokalne przetwarzania aplikacji, takich jak VocaLive, który zamieścimy wkrótce na komunikaty MIDI. To pozwoli użytkownikowi do zmiany ustawień lub użyć kontrolerów pedału wah lub wszelkiego rodzaju efekty strunyłego kontrolera. Umożliwia to również klawiature graczom, DJ-ów i innych muzyków, wykonywanie kontroli skutków aplikacje iOS bez odrywania rąk z instrumentami.

Zaawansowanych aplikacji za pomocą MIDI thru

Z ekskluzywnych MIDI thru port iRig MIDI użytkownik może tworzyć zaawansowane platformy takie jak jednocześnie za pomocą urządzenia iOS i audiofoniczny jako generatorów dźwięku, kontrolowany przez klawiaturę MIDI jednego. Lub rekord MIDI występy na żywo za pomocą zewnętrznego urządzenia MIDI nagrania takich jak komputer!

Funkcje/dane techniczne:

  • standardowy interfejs Core MIDI łączy urządzenie sprzętowe MIDI aplikacji zgodnych z Core MIDI
  • Podłączyć MIDI keyboard, syntezator, bęben maszyny, drum pads, pedał deski i więcej za pomocą zawiera 2 x 5,2 "(1,6 m) MIDI 5-stykowe DIN kabli
  • 3 portów MIDI: IN/OUT/THRU
  • 2 diody LED do wyświetlania aktywności MIDI/wylogowanie
  • Mikro USB port można naładować w użytkowania urządzenia iOS

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.