PŁYTY Peterson Strobosoft VST Strobe Tuner

493 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

PŁYTY Peterson Strobosoft VST Strobe Tuner

Spójne wyniki dostrajania można bez wysiłku osiągnąć każdej godziny. StroboSoft 2.0 nie ma żadnego powodu Dlaczego dowolnego elementu w sesji powinny dźwięku out of tune z siebie lub mieszaniny.

Przestałem o Twoje strojenia i powrócić do tworzenia dzisiaj. Możesz liczyć na StroboSoft każdego elementu w nagrania są doskonale w melodii z jego niedopasowane dokładności 1/10 centów.

Produkt Ref: 14111

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Jak działa StroboSoft?

Jako autonomiczne po prostu użyć wbudowanego mikrofonu swój notebook lub podłączyć mikrofon i zacznij dostrajania!

Jako dodatek, zainstaluj sLINK ® microhost (zawarte w wersji Deluxe i Suite) do kanału karta dźwiękowa do StroboSoft 2.0 z Twojego DAW. Wewnątrz sesji dodać StroboSoft 2.0 w instrukcji insert lub buss VST lub DAW stanie AU i dostroić swoje instrumenty z dokładnością niedopasowane dane.

Konfiguracja sieci instrumentów w domu

StroboSoft umożliwia dostosowanie więcej niż tylko Twój strojenia. Oszczędność czasu i pieniędzy przez intonating swoje instrumenty w domu! Intonate z electrics szybko i łatwo za pomocą StroboSoft na intonacji przewodnika wizualnego korzystającą z 2 etapu indicatorsystem wizualne ułatwiające osiągnięcie skrajnych dokładność podczas konfigurowania sieci instrumentów.

Wizualne intonacji w działaniu

Wbudowana funkcja INTONATE pomoże Ci wizualne podczas intonating Twojego dokumentu. Dioda LED na wybranym strunyu powoduje wypełnienie kolorem, gdy jesteś w właściwego izolat po prostu oktawy wyświetlania strobu i gotowe!

Słodzone tuningi i więcej

Wykorzystać Peterson słodzone? Tuningi z StroboSoft typu Deluxe. Słodzone tuningi są zbiorem przesunięcia przypisane do określonego tuningi mającej na celu chords dźwięku, dobrze... sweeter! Nie ma więcej płaskie chords lub posiadające gitarach dźwięku "out of the mix".

GTR ® Petersona i DOLNY ® substancje słodzące są zastrzeżone ustawienia w oparciu o skalę Temperament równości. StroboSoft Deluxe obsługuje również instrumentów z Buzz Feiten dostrajania System ®.

Typu Plug and Play

StroboSoft zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do dokładnego tuning i nawet ustawienie gitara elektryczna i basowa bez konieczności korzystania z wszelkich kosztownych dodatkowych kart dźwiękowych! StroboSoft można udane korzystanie ze sprzętem zapasów podłączając Twojego dokumentu do wprowadzania karty dźwiękowej w komputerze.

StroboSoft na wybór próbkowania będzie obsługiwać wszystkie karty dźwiękowe do 96 kHz. Wykorzystanie selektory stereo/mono do dostrojenia dwóch instrumentów jednocześnie! Mają elektryczna na kanale "L", podczas gdy znakiem akustycznym może być punktem zaczepienia "R", każdego z poszczególnych ustawień!