PŁYTY, jazda na rowerze, MAX 74/MSP i Jitter pakiet, wersja 5

  • Film 1
2 744 zł RRP 2 845 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Budować własne środowiskach użytkowników i wtyczki .
  • Projektować niestandardowe interfejsy i efekty wizualne .
  • Pełne wsparcie DSP midi, OSC i dźwięk .
  • Użycie Wahanie intergrate wideo lub efekty wizualne w swojej poprawki

PŁYTY, jazda na rowerze, MAX 74/MSP i Jitter pakiet, wersja 5

Interaktywne graficznego środowiska programowania dla muzyki, dźwięk i multimedia.

Od ponad dwóch dziesięcioleci do osób mają był używany Max/MSP do ich komputerów robienie rzeczy, które odzwierciedlają ich poszczególnych pomysłów i marzenia. Zgodny z Macintosh i Windows, Max/MSP zapewnia prawdziwy tworzenia różnych platformach i wersja wykonawcza wolna.

Produkt Ref: 14058

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Kliknij poniższe łącze, aby obejrzeć wprowadzenie wideo Wahanie przez Johna deKron

Co to jest nazwą?

Max/MSP/Wahanie jest trzy rzeczy:

  • Max, graficzne środowisko programowania udostępnia interfejs użytkownika, termin, komunikacji i obsługę MIDI
  • MSP, w czasie rzeczywistym synteza dźwięku i DSP
  • Wahanie, wideo i matrycy przetwarzania danych

Max przegląd

Max użytkowników są osoby, które chcesz wykonać czynności, które wykraczają poza ograniczenia normalnej oprogramowania. Max jest językiem programowania wizualnego - łączenia obiektów wraz z kable poprawki do projektu, co ma. Aby krótkie filmy pokazujące sposób działania tego procesu kliknij tutaj.

Podczas gdy ludzie korzystali Max do tworzenia szerokiej gamie zastosowań, przede wszystkim ma zaprojektowane do obsługi podstawowe elementy nośnika: czas, interaktywność i kontroli.

Omówienie MSP

MSP daje fundamentach syntezy i język DSP w formie graficznej. Ale co ważniejsze, MSP umożliwia podsumowujące i DSP będą kontrolowane w expressive i wydajny sposób. Faktem jest, tylko tak wiele sposobów aby dźwięk, ale nie ma nieograniczoną różne sposoby kontroli dźwięku z powodu MSP sposób obiektów dźwiękowych pracy wraz z terminu Maxa, kontroli i użytkownika interfejs narzędzia.

Wahanie przegląd

Wahanie rozszerza środowisko programowania Max/MSP do obsługi realtime manipulację grafika wideo, 3D i inne zestawy danych w architekturze przetwarzania zunifikowane. I Wahanie 1.7 został zaktualizowany do pracy z 5 Max, który zawiera obsługę "badanie" wizualnie debugować kreacje, zautomatyzowane inspektorów do przeglądania atrybutów obiektów, zintegrowane dokumentacji, tekst unicode i więcej.

Wahanie, takich jak Max/MSP, jest nazwą rodzajową, oferuje nieograniczone możliwości eksploracji twórczych. Czy jesteś zainteresowany wideo przetwarzania, interaktywne sztuki, nauczanie nowy nośnik lub wizualizacji danych, Wahanie oferuje zarówno wysoki lub niski poziom narzędzia do pracy z ekscytujących nowych sposobów.

Wahanie abstracts wszystkie dane jako wielowymiarowa macierzy, więc obiektów, które przetwarzają obrazy można również przetwarzanie dźwięku, objętości danych, wierzchołków 3d ani liczbowej informacji otrzymywanych na komputerze. Wahanie przez wspólne przedstawicielstwo upraszcza reinterpretation i transformacji nośnika. I z Wahanie, wiele typów danych mogą być przetwarzane na GPU, wykorzystanie masowych równoległych mocy obliczeniowej dzisiejsze najnowszych kart graficznych.

Wideo

Chociaż architektury Wahanie ma charakter ogólny, wysoce jest zoptymalizowany pod kątem użycia z danymi wideo i wykonuje zapierające dech w piersiach prędkości. Rozbudowany zestaw operatory matematyczne, wprowadzanie/kompozycji, analizy, są konwersji i kolor korekty, przetwarzanie kanału alfa, przestrzenne Wypaczanie, filtry oparte na konwolucji i efekty specjalne dostarczyć elementami konstrukcyjnymi własne niestandardowe obróbki wideo.

Wahanie zawiera kompleksową obsługę architektury QuickTime firmy Apple, takich jak odtwarzanie wszystkich QT obsługiwane formaty plików, tworzenie czasu rzeczywistego lub nonreal pliku, edycja operacji importu/eksportu zdolności, zintegrowane czasu rzeczywistego wpływu QT, wideo digitalizację, QTVR, konwersji formatu plików i inne. QuickTime dźwięku może przechodzić w MSP wykorzystać funkcje zaawansowane audio processing MSP. W środowisku produkcyjnym Wahanie zapewnia wsparcie dla cyfrowego sterowania kamery wideo (DV), jak również dane wejściowe i wyjściowe Firewire i obsługą wielu monitorów w sytuacjach wydajności.

Grafika 2D/3D

Wahanie w zintegrowana karta graficzna 2D/3D wsparcia udostępnia narzędzia do używania sprzętu accellerated karty graficzne OpenGL wraz z wideo, w tym możliwość tekstury geometrii 3D z strumienie wideo w czasie rzeczywistym, konwertowanie strumienie audio i wideo bezpośrednio w geometrii danych i renderowania modeli, NURBS, tekst 2D/3D oraz inne typowe kształty. Istnieje nawet niskiego poziomu dostęp do danych geometrii i większość OpenGL API dla tych, którzy potrzebują była bardziej zbliżona do maszyny.

Łatwość obsługi

Wahanie jest ściśle zintegrowany z auta ' 74 Max/MSP graficzne środowisko programowania który pozwala wizualnie łączenia obiektów przetwarzania danych wraz z patchcordy do tworzenia niestandardowych aplikacji w sposób podobny do analogowy syntezator modułowy.

Ramami wizualne zapewnia moc do tworzenia własnych niepowtarzalnych efektów wideo, mieszarki wideo do czasu rzeczywistego, visualizers dźwięku, obrazu syntezatory dźwięku, generatory algorytmiczny obrazu, programy wsadowe konwerter/przetwórcy lub niezależnie od twojego serca życzy. Można udostępniać programy rozwoju z innymi użytkownikami Max/MSP i tworzenia aplikacji autonomicznych tak, jak jest obecnie możliwe za pomocą Max/MSP. Darmowa wersja środowiska wykonawczego jest dostępna, na którym działa aplikacja utworzona za pomocą Max/MSP/Wahanie.

Wahanie zawiera pliki interaktywnej pomocy dla każdego przedmiotu, szczegółową dokumentację, 37 samouczków i HMS bounty przydatne przykłady.