PŁYTY prawdy Behringer B2030P monitory studyjne (para)

720 zł RRP 753 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Monitory studyjne Behringer B2030P prawdy (para)

PŁYTY prawdy Behringer B2030P monitory studyjne (para)

O wysokiej rozdzielczości, Ultra-Linear odniesienia Studio monitora (para)

Produkt Ref: 2076

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

B2030P prawdę jest monitor wysokiej wydajności pasywne dwudrożnych studia. Podobnie jak wszyscy członkowie naszej rodzinie prawdy B2030P zawiera te same funkcje zadziwiające poprzez. Jego dźwięk jest jasne i neutralne, a Państwo sztuki woofer i tweeter może obsługiwać maksymalnie 100 watów energii. Sieci bardzo niewielkie zniekształcenie krzyżowania i unikatowe przewodnik fala Behringer dać odpowiedź absolutnie liniowe fazy doskonały dźwięk rozproszenia i stereofoniczne obrazów.

Ultra-linear pasmo przenoszenia z 75 Hz do 21 kHz sprawia, że B2030P idealnie nadaje się nie tylko do konwencjonalnych stereo mieszanie, ale również dla integracji w wielokanałowy monitorowania systemów, które obejmują dedykowany subwoofer (od konwencjonalnych systemów 2 1 na systemach przestrzennym 7.1).

Z uwagi na jego niewielkie wymiary i ekranowania magnetycznego TRUTH B2130P mogą być umieszczane w pobliżu monitorów, komputer wyświetla lub cyfrowego dźwięku stacje robocze.

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.