Propellerhead dysk Reason Essentials 2 laptopa producent Bundle

636 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Reason , instrumentow i efektow.
  • Nagrywania i sekwencjonowania narzędzia.
  • Wirtualna gitara i Bass Line 6 POD.
  • SubZero EASYCONTROL Mini MIDI kontroler.
  • SubZero EASYPAD Mini MIDI kontroler Pad

Propellerhead dysk Reason Essentials 2 laptopa producent Bundle

To doskonały sposob na tworzenie muzyki. Reason Essentials 2 pakiety w wszystkie nagrywanie, edycja, efekty, instrumenty, i mieszanie narzędzia trzeba brzmi wspaniale. Ten pakiet zawiera rownież SubZero kontrolera głośności i kontroler Pad, ktory sprawia, że sypialnia i mobilne produkcji o wiele szybciej.Produkt Ref: 45587

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Propellerhead Reason Essentials 2

Reason Essentials 2 przynosi audio krojenie i Kwantowania do Reason sekwenser i pozwala na tworzenie REX pliki z nagraniami bezpośrednio. Importowanie plikow audio z biblioteki muzycznej i sieci z obsługą formatu plikow ulepszone.

Ulepszenia pracy Reason Essentials 2 zrobić piśmie, nagrywanie, produkcji i mieszania w szafie i sekwensera nawet szybciej, łatwiejsze i przyjemniejsze.

Reason 2 Essentials, podobnie jak jego większy brat Reason, muzykowanie w centrum uwagi stawia. Od koncepcji do zakończenia posiada wszystkie niezbędne narzędzia do toczenia dobrych pomysłow do świetnych piosenek.

Reason Essentials pochodzi z wyboru Reason's instrumentow i efektow w wirtualny stojak, wersja jej po mistrzowsku modelowany mikser, nagrywania i sekwencjonowania narzędzia musisz. Dla gitarzystow wbudowany wirtualna gitara elektryczna i basowa strąkow z 6 linii przyniesie szeroką gamę najwyższej jakości wzmacniaczy gitarowych, szafy i efekty.

Z jego hojne banku dźwięku i znane przepływem tworczej Reason Essentials 2 to oprogramowanie, ktore pozwala skupić się na muzyce i zakończyć tę piosenkę. I kiedy trzeba więcej, w pełni Reason więcej instrumentow, efekty, mieszanie narzędzia i dźwięki.

Tworzenie

Nagrywanie muzyki jest o zajęcia tej chwili. Przechwytywanie doskonałą wydajność - lub nawet gwoździ, że pomysł przed odchodzi - wymaga narzędzi, ktore są gotowe, gdy jesteś. Reason Essentials jest zawsze gotowy.

Zorganyizować

Ktore pomogą Ci zorganyizować swoje utwory w sposob gładki, bez wysiłku, Reason Essentials pochodzi z sekwencera, szybka i elastyczna. Natychmiastowe i intuicyjny, Reason Essentials? sekwenser stawia Cię w kontroli uzgodnień, pozwalając przejść i edytować części jak idziesz.

Mix

Reason Essentials po mistrzowsku modelowany miksera daje elastycznych routingu, wbudowane 2 pasmowy korektor na każdym kanale, zaawansowane efekty automatyzacji obsługi, pełny, i że głowny autobus radia gotowy kompresor daje duże studio.

SubZero EASYCONTROL

Lekki i kompaktowy Control stacji

Lekki i kompaktowy, EASYCONTROL złącze USB zapewnia prosty w obsłudze interfejs z 9 cesji suwaki, pokrętła i przyciski idealny do tworzenia innowacyjnych ustawienia i dźwięki. Przy użyciu dołączonego oprogramowania Editor i Control Zmień tryb, zmień przypisanie każdego kontrolera, dopoki masz ustawienia chcesz. Możliwości tego dostosowania się do życia po uruchomieniu z kontrolera oprogramowania, takich jak Ableton; gdzie rożne niezwykłe efekty mogą być tworzone, może inspirować pionierskie nowe utwory.

SubZero EASYPAD

Lekki i kompaktowy Beatstation

Lekki i kompaktowy, Zasilanie USB EASYPAD dostarcza prosty w użyciu interfejs, ktory składa się z 12 przypisane niestandardowe prędkości pads idealny do tworzenia innowacyjnych bije i rytmy. Za pomocą dołączone oprogramowanie edytora i Control Zmień tryb, zmień przypisanie każdego kontrolera, dopoki masz ustawienia chcesz. Możliwości tego dostosowania się do życia po uruchomieniu z muzyki oprogramowania, takich jak Ableton; gdzie szereg niezwykłych efektow perkusyjnych można utworzyć może inspirować pionierskie nowe utwory.

Zgodny z PC/Mac

Zgodność z systemami operacyjnymi Windows XP, Vista, Windows 7 i Mac OS X zapewnia, że istnieje bardzo niewiele set-up domu i studio, ktore EASYPAD nie radzi sobie.

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.