Płyta Sony Sound Forge Pro 10 - szkolnictwa

775 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Sony Sound Forge Pro 10 - szkolnictwa.
 • Pakiet wszystko-w-jeden produkcji.
 • Plików mono, Stereo i wielokanałowe.
 • Wsparcie Audio o wysokiej rozdzielczości

Płyta Sony Sound Forge Pro 10 - szkolnictwa

Sound Forge Pro 10 - szkolnictwa od Sony Creative Software jest pakiet produkcji audio, który zapewnia audio wydawców i producentów pełną kontrolę nad wszystkimi aspektami audio edycji i opanowanie. Pakiet zawiera wszystkie narzędzia niezbędne do nagrywania i opanowanie, efektów dźwiękowych, przywrócenie dźwięku i tworzenia Red Book CD, co oprogramowanie niezbędne uzupełnienie zarówno studio, jak i pracy zdalnej lokalizacji.

Produkt Ref: 39544

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis
Sony Sound Forge Pro 10 zawiera precyzyjne wydarzenie oparte na edycji, zintegrowany disc-at-once CD spalania, instrument muzyczny plik przetwarzania i dziewiczy konwersji audio i rozstrunyanie w czasie. Mastering Bundle Effects 2, powered by iZotope i ponad 20 DirectX audio efekty pozwalają na usunięcie szumów i przywrócenie dźwięku. Plik stereo i wielokanałowe, edycji i obróbki jest dostępny wraz z analizy spektrum zdolne do wielokanałowego.

Użytkownik może dokładnie monitorować poziomy audio za pomocą mierników VU RMS odtwarzanie i nagrywanie i używać rekord czasowy i próg zapisu dla różnych zadań. Wsparcie dla wielu form profesjonalny standardowy plik wideo formaty eksportowania sprawia, że Sound Forge Pro 10 oprogramowanie narzędzie wybór dla profesjonalistów, multimedialnych. Dodatkowo oprogramowanie zapewnia solidną stabilność rocka i jasne przepływu pracy, wysokiej rozdzielczości 24-bit/192 kHz audio wsparcia i pełni konfigurowalny interfejs.

Nowe funkcje w Sony Sound Forge Pro 10:

Pływających doków okna: Dźwięk Forge Pro 10 oprogramowanie zawiera ulepszenia do dostosowywania układu i w układzie tradycyjnym Sound Forge obszaru roboczego. Dok i grupy systemu windows w interfejsie Sound Forge, dostosowywanie środowiska sprawny sposób pracy.

Niestandardowe układy okna: Projekt Sound Forge Pro 10 edycji środowiska aby zmaksymalizować wydajność. Tworzenie i zapisywanie wielu interfejs układ konfiguracji systemów pojedynczy i podwójny monitor. Łatwo przypomnieć układ okna do specyficznych zadań edycji, w tym edycji audio, CD układ, wielokanałowa edycja pliku i więcej.

Domyślne typy Fade: Zestaw domyślne mokrej i suchej mieszanki i znikną w/krzywe, które będą używane podczas edycji plików audio, zapewniając bardziej efektywnego przepływu pracy podczas sesji edycyjnej.

Zaprawa murarska pasienie się: Sound Forge Pro 10 oprogramowanie możesz zgrupować dane zmaksymalizowanego okna i łatwo przeglądać je za pomocą karty, zwiększając szybkość i wydajność podczas edytowania wielu plików audio.

Niestandardowego wyboru linie siatki: Tworzenie pętli z istniejących materiałów jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wizualnie podzielić Opcje dźwięku na równe części w oparciu o metrum na bardziej wydajne i precyzyjne edycji za pomocą linii siatki.

Interaktywne samouczki: Spędzać mniej czasu na nauce i więcej czasu do edycji i masteringu, przy użyciu nowe samouczki zintegrowane w Sound Forge Pro 10 oprogramowanie. Samouczki te zapewniają solucja demonstracje wspólnych cech i funkcji, w tym DAO CD spalania, winylowe nagranie i przywrócenie na łatwe analogowego do cyfrowego i więcej.

Funkcje:

 • Gracenote CD Album identyfikacji: Dźwięk Forge Pro 10 oprogramowanie obsługuje usługę Gracenote MusicID Media uznanie. Podczas wydobywania dźwięku z płyty CD, można wyświetlić informacje o tym torze tytuł, artysty, a także przedstawić informacje o utworze.

 • Lista regionów i odtwarzania Windows: Lista regionów i odtwarzania windows mają rysy twarzy pod kątem Umocowany w miejsce edycji i sortowania. Szybko edytować regionów wpisując nowe wartości w polach Nazwa, rozpoczęcie, zakończenie lub długości.

 • Media Explorer z automatycznego podglądu: szybko i łatwo znaleźć, podgląd i otworzyć pliki multimedialne za pomocą mediów Explorer okna. Przestrunynij pliki i regionów z Explorer do obszaru roboczego lub na inny plik otwarty dla łatwy lepienie, mieszania lub płynne przechodzenie. Zwiedzanie plików audio na dysku CD-ROM i wyodrębnić automatycznie przez przestrunyanie z Explorer do obszaru roboczego Sound Forge.

 • Narzędzia do tworzenia pętli kwasu: Tworzyć własne muzyka pętli do użytku w kwas oprogramowania. Wyświetlać i edytować właściwości pliku WAV kwasu tym tempo i korzeń Uwaga, drobno edytować klipy audio i przesunięcie wyborów, aby uzyskać dźwięk, który chcesz. Podczas tworzenia pętli, informacje, które można ustawić jest osadzony w pliku, więc pętli będzie zmienić tempo i smoła shift wraz z projektem kwasu.

 • Audio dla Video: Oprogramowanie obsługuje wiele formatów wideo, w tym AVI, WMV i MPEG-1 i MPEG-2. Właśnie synchronizacji audio i wideo klatka po klatce. Zawiera szablony MPEG-2 dla pisania plików zgodnych z HDV w rozdzielczości 1080i i 720p i szablony AVI kodek CineForm CFHD 720p i 1080i świadczy pośrednie. Również są szablony dla kodowania WMV 720p i 1080p.

 • Dolby Digital AC-3 eksport: Oprogramowanie umożliwia eksport plików kanałów w formacie surround AC-3 zawiera Dolby Digital AC-3 wtyczki.

Narzędzia & efekty:

 • Hałas redukcja dźwięku przywrócenie wtyczki: Łatwo przywrócić dźwięk z LPs, kasety, CD i więcej. Zawiera kolekcja hałas redukcja 2 plug-inów, redukcji szumów, Audio Restoration, kliknij i usuwanie trzeszczeć i przycięte przywrócenie szczyt. Umożliwia to rozwiązać typowe problemy z audio, takich jak taśmy hiss, kliknięć i wyskakuje, uszkodzone, powypadkowe uszkodzonych nagrania i dać nowe życie do audio.

 • Kanał i elementy konstrukcyjne mierniki: elementy konstrukcyjne za okno i zysk m pozwalają dostosować i monitorować poziom wyjściowy plik audio. Podgląd poziomu można dostosować podczas odtwarzania.

 • Kanał konwerter dla wielokanałowych plików: Narzędzie konwerter kanał obsługuje wielokanałowych formatów dla łatwy dół mieszanie plików kanałów stereo lub mono.

 • Mokrej i suchej mieszanki i opcje efektu Crossfade efekty: Efekty i przebieg okien dialogowych pozwalają pracować na plik multimedialny i dostosować parametry, w tym poziom suche i mokre. Szybko przełączać się między przetwarzania okien dialogowych i danych windows podczas pracy, aby dostosować wybór, pojawiania się i uzyskania poziomów.

 • Fazie zakres i Mono zgodność pomiar: Fazie zakres pomiaru pomaga można monitorować zawartość sygnału audio aby znaleźć odwołania fazy wśród kanałów w pliku audio. Fazie zakres narzędzie umożliwia szybkie i łatwe wizualne pomiar zawartości audio. Miernik typy Lissajous - XY Plot, Lissajous - obracany, Polar - liniowa Fabuła i Polar - okrągłe Działka. Nowy licznik mono kompatybilności pomaga wykryć korelacji lub różnic pomiędzy kanałami pliku, który może spowodować anulowanie fazy gdy dół mieszanie na mono.

 • Stanie spektrum wielokanałowego analizy: Zobacz częstotliwości i wydźwięk różnych kanałów w pliku audio. Narzędzie analizy widma pokazuje wiele wykresów w zależności od tego, jak wiele kanałów są zaznaczone. Analizować i zobaczyć podstawowe częstotliwości i wydźwięk w swoje nagrania. Monitor audio i skutki zmian, wielu migawek i nakładki porównać i dopasowania częstotliwości jednego pliku do drugiego. Przyciski na pasku narzędzi zawierają wyborów na rozmiary FFT dla OFDM i normalne lub USG widok.

 • VST skutki pomocy: Macierzysta obsługa wtyczki VST, tym parametr automatyzacji, rozszerza się na liczbę efektów, które można zastosować do audio, ostatecznie zwiększenie elastyczności masteringu.

 • Skryptów aplikacji: Zautomatyzuj typowe zadania i tworzenie niestandardowych funkcji za pomocą skryptów. Nowych aplikacji skryptów narzędzia obejmują okno edytora skryptów i narzędzi. Dodatkowo oprogramowanie zawiera skrypty powszechnie używanych zadań. Języki skryptowe obsługiwane są C#, JScript i VBScript.

 • Partii konwersji: Można zastosować te same skutki i procesy do wielu plików, zapisywania godzin edycji. Konwersji cyfrowe pliki audio do formatów MP3, WMA, AFI i RM - eliminowanie powtarzających się zadań. Konwertować wiele plików w jeden. Po prostu Dodaj grupę plików do interfejsu partii konwersji, wybierz efekt lub proces i uruchom skrypt. Można również zapisać i przypomnieć Twoje skrypty najczęściej używane partii.

 • Ponad 40 wbudowanych efektów i procesy: Stosuje się ponad 40 efektów profesjonalne studio i procesów, które obejmują 200 presetów. Wzorowego skutki obejmują wielkość, Delay, chór i więcej.

 • Przycięte szczyt wykrywania i oznaczania: Oprogramowanie automatycznie skanuje sekcje pliku i znaków próbki szczyty, które są przycinające. Wskaźniki te pokazują również w liście do natychmiastowej identyfikacji. Audio narzędzia Przywracanie wyeliminować kliknięć, wyskakuje i innych hałasu z mix.

 • Białe, różowe i brązowe generatory szumów: Bezcenne dla audio testów, analizy akustyczne pokoju i pomiary. Generatory te są również przydatne do tworzenia efektów dźwiękowych, takich jak woda, wiatr, helikoptery i więcej.

 • Akustyczna Mirror oprogramowania Plug-In: Dotyczą różnych środowisk audio w tym mosty, kościoły, sale koncertowe, nowoczesne i klasyczne mikrofony i więcej.

Dane techniczne:

Nagrywanie i odtwarzanie:

 • Nagrywanie dźwięku wielokanałowego
 • Wsparcie 24-bit, 32-bit/64-bit Float / 192kHz
 • Automatyczne nagrywanie opartych na czasie
 • Obsługa sterowników ASIO
 • Mierniki VU

Edycja & przepływu pracy:

 • Blaknięcie graficzne krzywe
 • Wielo--zadanie tło utylizacyjnej
 • Przestrunynij i upuść edycji między kanałami
 • Objętość fali i Pan koperty
 • Wielokanałowy plik do edycji i obróbki
 • Konfigurowalne skróty mapowania
 • Edycji w czasie rzeczywistym i przetwarzania

Wymagania systemowe:

 • Procesor 1