Steinberg Cubase artysta 7.5 wolny uaktualnić wobec 8 Rejestracja

 • Film 1
1 170 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Steinberg Cubase artysta 7.5 muzyki produkcji oprogramowania.
 • Idealny dla producentów, inżynierów i kompozytorów.
 • Darmowe uaktualnienie do 8 na rejestracji.
 • Nowych i ulepszonych kanałowego EQ

Steinberg Cubase artysta 7.5 wolny uaktualnić wobec 8 Rejestracja

Cubase artysta 7.5 oferuje szeroki wybor sprawdzonych edycji i sekwencjonowania narzędzi w oparciu o te same podstawowe technologie stosowane przez muzykow na całym świecie. Artysta Cubase jest niezrownany w przedziale cenowym, przyjazny interfejs użytkownika, wydajność i inspirujące instrumentow. Artysta Cubase 7.5 jest idealnym wyborem dla solowych artystow, zespołow lub projekt studio właścicieli.Produkt Ref: 42071

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Należy pamiętać, że ci zostanie automatycznie uaktualniony do Cubase artysta 8 Rejestracja

Nowy Artysta Cubase 8

Windows poprawa obsługi

Cubase Pro 8 wprowadza nowy windows obsługa paradygmatu, w tym nowy organyizator obszaru roboczego, który sprawia, że bardziej wydajny przepływ pracy. Windows może być swobodnie umieszczone na każdym wyświetlaczu zmaksymalizowane, przywrócone, zminimalizowane, płytkami i przełączane za pomocą statywardowych poleceń systemu operacyjnego Windows. System Windows będzie teraz także Grupa Cubase okna na pasku zadań, podgląd zawartości okna i Pokaż mini ikony. Tryb "Zawsze na wierzchu" organyizuje teraz mniejsze plug-in windows, nawet podczas pracy z zmaksymalizowane okna takie MixConsole.

Nowa funkcja w miejsce Render

Nowa funkcja w miejsce renderowania pozwala odbijać MIDI i audio części łatwo. Można zdefiniować dokładnie na co to i na przykład renderowania w torze FX w nowo utworzonych wydarzeń. Wywołać polecenie i nowe ścieżki dźwiękowej jest tworzony z wszystkie ustawienia efektów kopiowane z oryginalny utwór źródłowy plus renderowane audio wydarzenie, tym futerał nienaruszone granice.

Strażnik ASIO 2

ASIO Guard 2 używa niski latencjajust-noticeable difference tylko na torach gdzie latencjajust-noticeable difference sprawach podczas korzystania z większych opóźnień, który zapisuje wyniki do odtwarzania utworów. Obecnie obsługuje utworów instrumentu, łącznie z wieloma barwami dźwięku i próbki instrumentów, które wyposażone są w streamingu dysku, jak również niezależne kanały na żywo wejście. Wewnętrznego buforowania ASIO-Guard został przedłużony do poprawy wydajności przetwarzania dźwięku. Po prostu rekord i monitorowania w czasie rzeczywistym, nawet na CPU wymagających projektów.

Wzmacniacz basowy VST

VST gitara basowa wzmacniacz zapewnia obszerny zbiór wzmacniaczy, kabiny i stomp pola, które dostarczają tych dźwięków morfologiczne chrupki lub odcienie kremowe dopracowany, funky i wszystko pomiędzy. VST gitara basowa wzmacniacz wyposażony jest w sześć modeli wzmacniacza i czterech kolumn głośnikowych klasycznej nagrany z ośmiu różnych mikrofonów i mikrofon pozycji, aby odtworzyć charakter ich oryginały. Utworzyć pełną konfigurację, składający się z wzmacniaczy, ponad 20 klasyczne wykopać pole efekty, szafy głośnik, mikrofon modeli i pozycji.

Pluginu Manager

Nowy dyrektor wtyczka pozwala zorganyizować, sortowanie i grupowanie efektów i narzędzi na najwyższym poziomie lub w podmenu niestatywardowy, Dokonywanie znalezienie plug inów, łatwiejsze i pozwala skupić się na to, co jest naprawdę ważne. Tworzenie wielu kolekcjach jako sub-ustawia wszystkie zainstalowane efekt i instrumentów i łatwo przełączać się między nimi!

Ulepszony kanałowego EQ

Moduł EQ kanału taśmy zapewnia dodatkowe myszą wartości odczytów dla zysku, częstotliwości i równowartość w boisku Uwaga. Wprowadź wysokość notatki lub procent wartości Hz częstotliwości dla każdego zespołu. Sekcja Pre teraz oferuje wybór stoków 6, 12 (domyślnie), 24, 36 i 48 dla wysokiego cięcia i low-cut.

Wielopasmowa Expander

Wielopasmowa Expander pozwala na modyfikowanie zakresu dynamiki utworów. Wybrać różne ustawienia dla każdego z czterech pasm częstotliwości dostępne niezależnie do tworzenia szerszy zakres dynamiki lub po prostu zmniejszyć niechciane. Wielopasmowa Expander oferuje także trybie latencjajust-noticeable difference Darmowe live, która umożliwia korzystanie z wtyczki w rzeczywistym środowisku.

DeEsser zmodernizowane, kompresor wielopasmowy & Tuner

DeEsser jest teraz dostępne jako kanał taśmy moduł i dodaje pełny-łańcuch, pozwala ograniczyć wysokich i niskich częstotliwości, i bardzo poręczny Podgląd funkcji, który gra tylko sygnał, że zostanie usunięty. Kompresor wielopasmowy teraz obsługuje, dedykowany po stronie łańcuch z możliwością regulacji i monitorowanie częstotliwości wyzwalacz indywidualnie dla każdego z jego czterech pasmach. Aktualizacja wtyczki Tuner posiada teraz stroboskop tuning trybie, można dostosować częstotliwości podstawowej i większy wyświetlacz dla lepszej czytelności.

Przeprojektowany Tstojak Lista & Inspektor

Przeprojektowany Lista utworów i inspektor oferują teraz lepszej czytelności. Nazwy utworów są łatwiejsze do znalezienia i obniżonej zestaw kontroli toru w li¶cie zaśmiecać. A z nowych kart konfiguracji poniżej listy utworów, które można błyskawicznie przełączać się między różne ścieżki Określa konfiguracje. Wyświetla tylko co trzeba zobaczyć w sytuacji określonej pracy.

Nowe narzędzia Allen Morgany Pop-Rock

Allen Morgany ma pochodzić z nowych pop i rock styl budowy zestawów które pomogą Ci uzyskać jak najwięcej nowych instrumentów i pomogą Ci pokonać blok bardzo obawiali się kompozytora. Allen Morgany Pop-Rock Przybornik pochodzi z 30 zestawów budowlane, każdy z 25 do 30 audio i MIDI pętle kierowane do wstępnie zdefiniowanych instrumentów, w tym ustawienia paska i Mikser kanałów. Doskonałe rozwiązanie dla czego szukasz inspirujące nowego materiału!

Inne nowe funkcje obejmują:

 • Quadrafuzz v2
 • Rowek Agent SE 4 akustyczna Agent
 • Wykrywanie Tempo MIDI
 • stojak dokowalnych Instrument i MediaBay

Funkcje/dane techniczne

 • System produkcji pełne muzyki, oferuje zestaw wspaniały audio/MIDI, nagrywania, edycji i miksowania narzędzia
 • Przyznawać zwycięski 32-bitowych zmiennoprzecinkowych dźwięku silnika z do 192 kHz, elastyczne routingu i pełna rekompensata za opóźnienia automatycznego
 • 64 jednoczesnych ścieżek audio i MIDI obsługuje 128
 • MixConsole zapewnia możliwości mieszania gwiazd z pełną elastyczność i zintegrowane EQ/Dynamics
 • 8 wybitne wirtualne instrumenty z dźwiękami ponad 2600
 • Zawiera zestaw 53 procesory efektu MIDI VST audio i 18
 • Puzonu utwór i akord pads akord łatwe tworzenie i zarządzanie
 • Zawiera dziesiątki ustawień i tysiące MIDI pętle budowlane
 • Usprawnione wynik zestaw funkcji do edycji
 • Tysiące MIDI pętle budowlane jako budulec do tworzenia piosenek w zaledwie kilku krokach