DYSK Samson XML410 - 6-kanałowy mikser zasilany

1 187 zł RRP 1 897 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

DYSK Samson XML410 - 6-kanałowy mikser zasilany

Kiedy trzeba zasilania... XML410 - Samson przez XML410 6-kanałowy Powered mikser obejmuje stałe zawodowych wzmocnienia dźwięku z lekkiego, projektowania wzmacniacz klasy d pozwala oddzielić od reszty pakiet. Wykorzystując najnowsze innowacje mikser skutki, technologii korekcji oraz wzmacniacza, XML410 oferuje optymalne opcję powering pasek miejsce klubu lub wydajności. Dają XML410 Fundacji naszych najbardziej wszechstronny i wiarygodne linii napędem mieszarki kiedykolwiek.

Produkt Ref: 18261

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

XML410 rozpoczyna się z 6 kanałów i 400 watów energii. Posiada wbudowane studyjny-24-bitowy DSP stereofoniczne efekty jakości z 100 predefiniowane cyfrowej w celu uzupełnienia parametrów wokalno. Zapewnia czyste, jasne reprodukcja dźwięku i studia jakość przetwarzania dzięki premii niskim poziomie emisji hałasu mic przedwzmacniaczs, fantomu zasilania, 3-band EQ i DSP na każdym kanale. Ponadto system zatrudnia 7-zespół Korektora graficznego na jego głównym wyjściu. Wreszcie XML410 pochodzi wyposażone w 1/4 cala głośnika wyjść.

XML410 jest zbudowane z obudową polipropylenu, pionowym centrum obróbkowym dużej wpływu, z dwoma uchwytami wygodne przeniesienie Bezproblemowa transportu. Ponadto dzięki projektu pomysłowych kickback, można z nich można przechylać jednostki do tyłu, aby zobaczyć i działają jego formantów z Zwiększona łatwość.

Wszystkie te cechy zapewniają niezawodną wydajność z XML410 night after night.

Moc i łatwość

XML410 miała na celu zapewnienie prostych, pełnozakresowe żywych wzmocnienia dźwięku w różnych aplikacjach. To gwarantuje szalenie potężne, dźwiękowo czystej i wysoce mobilnych dźwięku z bez zamieszania. Karaoke divas, piosenkarz/songwriters, DJs i pełnego pasm można wszystkie doceniają wbudowanych efektów, przedwzmacniaczs, fantomu zasilania i EQ, zwłaszcza mniejszych miejsc gdzie czasu i miejsca dla zewnętrznych wtyczek są minimalne. Ponadto projekt kickback XML410 czyni za proste umieszczanie go na scenie, więc można Wykręcanie wydajność, jak również przeglądać i efektywnego funkcjonowania jej kontroli.

Polecenie wiadomości

Przejmij dowodzenie dekoracji mówić lub ambona z XML410. Kiedy za pomocą jego głośnika 1/4 cala wyjścia do zintegrowania mikser PA system, XML410 przewiduje idealnym rozwiązaniem specjaliści biznesowi prowadzących każdy rodzaj prezentacji lub domu wniosków kultu. Niezależnie od stosowania (prezentacje, wydarzeń firmowych, kazania, modlitwa spotkań itp.) XML410 pozwoli to wyraźnie przekazać wiadomości.

Wiedza to potęga

Oprócz wszystkich uczniów, nauczycieli i profesorów, wykorzystując XML410 w niektórych takich samych okolicznościach jak specjaliści biznesowi (prezentacje, edukacyjne wydarzenia) system posiada pewne funkcje specyficzne dla edukacji muzycznej. Jednostka jest idealnym rozwiązaniem dla wzmocnienia komplety edukacyjnych. Również XML410 również możliwość odtwarzania, analiza i ocena nagrań muzycznych znacznie bardziej interaktywne i edukacyjnych.

Mobilne mikser

Poza produkujących nieskazitelnym wzmocnienia dźwięku, XML410 z elementami przenośność stał się idealnie nadaje się do licznych zastosowań rekreacyjne. Funkcje odkryty stanowić problemu za XML410. Blok strony, imprez sportowych i dziedzinie crowd control już opcji mikser nadal wyjątkowo przenośne i bardziej praktyczne.

Tak, gdy potrzebujesz zasilania, mikser Powered XML410 6-kanałowy jest najbardziej wszechstronny i wiarygodne napędzane mikser dostępne.

Funkcje/specyfikacji:

  • 6-kanałowy, wata 400 powered mikser
  • Lekka konstrukcja wzmacniacz klasy-D
  • Studia jakości 24-bitowy DSP stereofoniczne efekty z 100 wybór ustawień predefiniowanych
  • Mic niskim poziomie emisji hałasu pre-amps, fantomu zasilania, 3-band EQ, DSP na każdym kanale
  • 7-zespół grafiki EQ
  • 1/4 cala głośnika wyjść
  • Solidnie skonstruowanych z dwoma wygodne posiadać uchwyty dla łatwego transportu

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.