LD Systems MAUI 11 Mix zwarta kolumna Active PA System

  • Film 1
  • Film 2
2 345 zł RRP 3 062 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Active kolumna Mówca System rezygnować zbudowany w mikserze.
  • Trzy sposób Amping, rozproszenie dźwięku maksymalnie.
  • PA System Monitor.
  • Typu Plug and Play.
  • Nie ma kabli lub stoi potrzebne

LD Systems MAUI 11 Mix zwarta kolumna Active PA System

MAUI 11 Mix jest aktywna kolumna mówca system rezygnować zbudowany w sekcja miksera, zapewniając maksymalne rozproszenie jakości dźwięku i spójne zarówno publiczności, jak i wykonawców. Jest on przeznaczony dla plug-and-play - prosty wobec umieszczać w górze i zacząć zabawę od razu!

Produkt Ref: 51496

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

2 x 6,5" V-budowa wieży Subwoofer ma jego formantów, które są łatwo dostępne dla szybkiej regulacji. Moc 200 W RMS dla subwoofera i 140 W RMS dla kolumny, zintegrowany wzmacniacz klasy D zapewnia dużą jasność i cios. Funkcje LD LECC DSP ogranicznik, korektor, kompresor i crossover funkcji daje profesjonalny poziom dostrajanie.

MAUI 11 jest idealny do solowych wykonawców, małych grupach i modile DJ-ów ze względu na jego wydajność i wygodę. Jest również idealnym miejscem dla każdego, organyizowanie przyjęć, imprez firmowych lub prezentacji. Multipin precyzyjnych komponentów systemu blokady nie wymagają ani kable głośnikowe stoi, plus masy minimalnej i bielony subwoofera uchwyt pozwala na łatwą obsługę i transport.

Aby wyświetlić pełne dane techniczne dla systemu PA 11 MAUI Pobierz PDF powyżej.

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.