Linia 6 StageScape M20d 20 wejścia cyfrowy mikser - Ex Demo

 • Film 1
 • Film 2
 • Film 3
5 229 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • Linia 6 StageScape M20d 20 wejścia miksera cyfrowego.
 • Linii 6 zintegrowanych profesjonalny System mieszania.
 • 7-calowy intuicyjny interfejs ekranu dotykowego.
 • Profesjonalny zestaw Dynamics, EQ i FX.
 • L6 łącze sieciowe

Linia 6 StageScape M20d 20 wejścia cyfrowy mikser - Ex Demo

Line 6 StageScape M20d na pewno jest najmądrzejszy, najprostszy mikser na świecie! To żywo Mikser dźwięku przeznaczony dla muzyków, którzy mają swoje własne brzmienie, ale którzy nie koniecznie doświadczonych inżynierów dźwięku. Spędzają więcej czasu grając i mniej czas szczypanie rezygnować ten mikser StageScape.Produkt Ref: 48121

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

StageScape M20d z 6 linii ma być na świecie pierwszy inteligentny system mieszania na żywo dźwięk. Umożliwia to muzycy łatwo mieszać ich dźwięk podczas gry na żywo i wchodzić w interakcje z miksera w zupełnie nowy sposób. Klucz do tej koncepcji jest przełomowy, ekran dotykowy, który symuluje środowisko pełne Stadium, gdzie można dodawać i edytować wszystkie elementy prosto i szybko.

Potężna moc DSP zapewnia kompleksowe, profesjonalne przetwarzania na każdy kanał, w tym wielu kanałów nagrywania audio. Można przechwytywać 20 sekund nagrania dźwięku używany jako odwołanie lub pomocy dla dźwięku, ale jeśli chcesz nagrać już po prostu dodać SD karta albo komputer. Cały system mogą być sterowane zdalnie z etapie korzystania iPad, więc można z łatwością edytować dźwięk podczas próby dźwięku lub nawet podczas gry show.

Innowacyjny ekran dotykowy etapie

Dotykowy kolorowy 7 "jest zupełnie nowy rodzaj intuicyjny interfejs do miksera. Wyświetla pełne przedstawienie sceny, aby dodać elementy do wymiana rodzajowy wiersze trudne do zapamiętania, gałki i tłumików. Zorganyizować wykonawców i instrumenty, jak można je zobaczyć na scenie i po prostu dotknij każdego z nich do edycji ich parametrów.

Inteligencja jest wbudowane w każdy aspekt M20d mieszanie środowiska. Tak szybko, jak można podłączyć coś do miksera ekranu pokazuje różne ikony dla Ciebie do wyboru. Zorganyizować sceny, jak ustawia się przed Tobą i przydatne kolorowych ułatwia uszczypnąć i dostosować poziom.

Zaprojektowany przez muzyków dla muzyków, mikser używa terminologii, że muzycy docenić i zrozumieć. Słowa takie jak "jasny" lub "punch" są używane do oznakowania x / osi y, zamiast skomplikowanych analiz, a może po prostu przestrunynij znacznik, aż znajdziesz idealne połączenie tych elementów. StageScape pozwala muzyków, aby zrobić to, co najlepsze i używać ich uszy do osiągnięcia idealnego dźwięku na żywo. Jeśli jesteś doświadczony inżynier dźwięku, który chce więcej kontroli nad parametrami głębokie tryb edycji może dać ten dodatkowy poziom.

Dynamika, EQ i FX na każdy kanał

Niestandardowe dostosowane do każdego kanału na StageScape M20d to profesjonalny pakiet dedykowane procesory dynamiki, EQ i FX. Obejmują one w pełni parametryczne EQs, dynamiczne EQs, filtry, standardowe i wielozakresowy kompresji, ograniczniki, bramy, opóźnienia i więcej - ponad 100 profesjonalnych procesorów dźwięku gotowe do stworzenia idealnego. Nieskazitelną jakość dźwięku jest osiągnięty dzięki 32 bit zmiennoprzecinkowych przetwarzania całej.

Line 6 pod warunkiem biblioteki ustawień DSP kanał profesjonalnie wykonane aby zacząć i znacznie przyspieszyć proces uzyskiwania świetny dźwięk. Na przykład podłączyć mikrofon perkusyjny kick, wybierz kick drum preset i StageScape automatycznie konfiguruje dostosowane pakiet kanałów procesorów. Następnie można przestrunynąć palcem Pad uszczypn¹æ wobec zrobić wszelki zmiany chcesz i doskonały dźwięk.

Cztery silniki główny efekt stereo dostarczyć dziewiczy pogłosy, opóźnienia, wokal podwajacz i więcej. Dodaj znak śpiew lub użyć dodatkowe stereofoniczny reverb efekt aparatu, aby utworzyć niestandardowe dostosowane instrument lub wokal wokalny pogłosy oraz wspaniała atmosfera. Wokal podwajacz może dostarczyć wspaniałe głębokość i bogactwo do wokalu, natomiast czwarty silnik oferuje szeroki wybór profesjonalnych opóźnienia, chór, flanger efekty i tekstury.

Automatyczne wykrywanie wejść i wyjść - Monitor Setup

Tak szybko, jak podłączysz każdy kabel StageScape M20d uaktywnia wejście i automatycznie konfiguruje ustawienie taśmy zwyczaj skierować zawiera istotne korzyści, EQ, efekty i routingu. Pracy wyjść tak samo Podłączenie głośników PA lub monitor i to natychmiast pojawia się na ekranie dotykowym i sygnały są automatycznie przekierowywane.

Control Mix przez iPad

Regulacja z przodu domu wymieszać z gdziekolwiek w sali lub na etapie korzystania iPad i kompatybilne adapter USB WiFi. Można nawet mieć każdy z członków zespołu mają własne iPad i kontrolować własne połączenie monitora, a następnie dźwięk facet się na widowni z innym.

Wielościeżkowe nagrywanie

StageScape M20d pozwala ty wobec zapis z lub bez komputera. Przechwytywanie 16 kanałów plus main mix w wysokiej rozdzielczości, 24-bit WAZ format karty SD, dysk USB lub bezpośrednio do komputera Mac lub PC. Tu jest nie potrzebować wobec umieszczać w górze DAW - utwory można mieszać później w swojego ulubionego oprogramowania. M20d oferuje szybki, usprawnione nagrywania. Fakt, że można nagrać do 20 sekund do miksera wewnętrznej pamięci umożliwia pracę na mix łatwo przez splatanie nagranie.

Tłumienie opinii i wzmocnienie przedwzmacniacza

StageScape M20d oferuje tłumienia wielozakresowy opinii na kanał, który szybko identyfikuje problemu częstotliwości i automatycznie kompensuje. StageScape M20d jest w stanie kontrolować maksymalnie 12 niezależnych opinii częstotliwości.

Auto przycinanie i wykończenia śledzenia umożliwiają prędkości za pomocą dźwięku i dać pewność wykonania. Auto Trim skanuje przychodzące sygnały podczas próby dźwięku i zestaw poziomy przedwzmacniacz idealny dla Ciebie. Wykończenia śledzenia w dalszym strunyu zmniejszenia zysku podczas zbioru jeśli występuje przycinania - bez zmiany poziomu wymieszać. Nigdy nie będziesz musiał martwić się o niechcianych zniekształceń w wydajność ponownie.

L6 Link

Użyj linku L6, aby połączyć StageScape M20d StageSource systemów głośnikowych i można utworzyć instalację etapie cyfrowo sieci. StageScape automatycznie rozpozna, które głośniki są wykorzystywane jako monitory i trasy monitorowanie kanałów. Głośników Pa głównego będzie samodzielnie skonfigurować, pan sygnałów stereofonicznych, dostosować tryby Smart głośnik i wykonać szeroki optymalizacji systemu. Mikser również automatycznie uznaje subwoofery i ustawia zwrotnice i wykrywa które głośniki są wykorzystywane jako monitory i trasy monitorowanie kanałów. Po naciśnięciu przycisku można przechowywać ustawienia całego systemu PA.

Funkcje/dane techniczne:

Wejścia/wyjścia:

 • 12 wejść wysokiej wydajności, sterowane cyfrowo, auto odczuwanie mic/line
 • 4 dodatkowe wejścia line auto-sensing
 • 2 wejścia cyfrowe płynący bezpośrednio z komputera, dysk USB lub karta SD
 • Wejścia Stereo line całkowania odtwarzaczy MP3 lub innych źródeł dźwięku
 • 4 automatyczne wykrywanie monitora wyjść na gniazda XLR symetryczne
 • 2 auto-sensing głównych wyjść na gniazda XLR symetryczne
 • L6 LINK wielokanałowy cyfrowy sieci całkowania L6 łącze włączone systemy głośnikowe

Control:

 • pełny kolor 7-calowy ekran dotykowy wizualne środowisko mieszania
 • Możliwość zdalnego sterowania za pośrednictwem iPad lub urządzenia iPad 2, poprzez USB WiFi adapter (sprzedawany oddzielnie)

Nagrywanie:

 • Wielokanałowy nagrania do komputera, dysk USB lub karta SD
 • Szybkie przechwytywania zapisu do pamięci wewnętrznej do dźwięku

Przetwarzanie:

 • Wewnętrzna 32-bitowych zmiennoprzecinkowych przetwarzania dźwięku
 • Potężna moc DSP zapewnia parametryczne EQs, dynamiczne EQs, sprężarki, sprężarki wielozakresowy, bramy, opóźnienia, ograniczniki i więcej
 • Wielozakresowy opinii tłumienia na każde wejście mikrofonowe
 • 4 silniki stereofoniczne efekty wzorca, w tym pogłosy, opóźnienia, podwojenie wokalnych i
 • Praktycznie nieograniczony ustawienia I/O, sceny i kanałów przetwarzania ustawień

Uwaga:

Ten element jest ex salonu wyświetlacz modelu. Tam są lekkie zadrapania i oznak użytkowania wokół obudowy. W przeciwnym razie urządzenie działa jak nowy. Oryginalny boks zawarte.

Jest to świetna okazja, aby kupić funkcjonujący produkt w obniżonej cenie, dostarczane z roczną gwarancją.

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.