PŁYCIE miksera Yamaha MG206C

  • Film 1
2 087 zł RRP 2 953 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

PŁYCIE miksera Yamaha MG206C

Małe miesiarki ulepszone narzędzia-, czy masz mieszania aplikacje, które obejmuje tylko kilka kanałów, lub na 32 przedostawanie się ze znacznej sygnału routingu uniwersalność, Yamaha MG-seria oferuje konsoli, który pozwoli zdolności, kontroli, a wydajność zasługujesz. Wszystkie modele są zadziwiająco małe i lekkie wysokiej jakości obsługi i przenoszenia, ale absolutnie bez kompromisów zostały dokonane ze względu na funkcje, wydajność lub trwałości. Miks MG oferują nadzwyczajne mieszania technologii: niektóre dziedziczone z profesjonalnych Yamaha mieszanie konsole jesteś może powodować wyświetlanie w wyróżniającej sal na świecie, a niektóre opracowane w celu dostarczenia optymalną wydajność w formacie MG-konsoli. W obu przypadkach te wydajności, pakowany mieszarki opierają się na sieci obejmujących świata zasobów ludzkich i technologicznych, które Krystalizacja dostarczyć funkcje, które naprawdę znaczenia i dźwięku to bezsprzecznie przełożonego.

Produkt Ref: 15906

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Lekkie, przenośne wzory - projektowania lekkie miksera nie jest zbyt trudne, ale projektowania lekkie, mikser kompaktowy, który zapewnia wydajność poważne jest ujętych. Zespół projektowy Yamaha udał się do długości nadzwyczajne w serii MG, w tym szczegółowe materiału i analiza strukturalna, wyświetlanej maksymalnej łatwości zarządzania i maksymalną wydajność w tych samych opakowaniach. Wynik jest, że łatwo można pop najmniejszą modeli do Aktówki lub torba na ramię i zabrać ze sobą w dowolnym miejscu. Nawet większych modeli można tucked w warunkach rynkowych i przewożonych wokół dosyć łatwo. Ale wydajność otrzymasz w studio, klub, hall, lub gdziekolwiek, który chcesz używać tych drobnych mieszarki jest daleka od lekkie. Co jeden mieszarki serii MG zapewnia znaczną oszczędność miejsca wraz z wydajności ogromne korzyści.

Uniwersalny łączność i złącza Pro-class - montowanych na górze wejściowe i złącza wyjścia definiowanie i re-patching systemu szybki i łatwy. Wszystkie modele funkcji wysokiej jakości Neutrik zrównoważone XLR łączników na kanały mono mikrofonu/linii i wyposażone w XLR kanałach stereo. Te łączniki profesjonalnej były poddawane intensywnym testom zespołu projektu Yamaha i zostały wybrane do mieszarki MG ich najwyższej niezawodność i jakości sonic. Wyposażone w XLR kanałach stereo może przyjąć monofoniczny mikrofon wejściowe za pośrednictwem XLR lub telefonu jack łączniki. Pozostałe kanałach stereo przewidują gniazda telefonicznego oraz numer pin jack łączniki zgodność z szerokiego zakresu źródeł. Jedno wejście kanały również złącza we-wy Wstawianie funkcji, które umożliwiają poprawka przetwarzania sygnałów zewnętrznych narzędzi do tych kanałów zgodnie z wymaganiami. Oddzielne pinjack 6b nakładów znajdują się przyjąć wyjście z odtwarzacza CD lub podobne stereofoniczny źródła.

Wbudowane sprężarki Channel - tej zaawansowanej funkcji może być ogromne korzyści w osiąganiu Wielki wokalna dźwięku, jak również aby dostosować dźwięk, gitara basowa, gitara i innych źródeł. Kompresja wbudowana kanał nie zostaną odnalezione na zbyt wiele innych mieszarki w tej klasie, ale w nowych mieszarki MG masz Yamaha innowacyjnych jednej pokrętło kompresji funkcji na szereg wprowadzania kanały mono. Konwencjonalne sprężarki dźwięku z ich próg, stosunek, Kolano, makijaż zdobycia i inne formanty, może być złożone i czasochłonne, aby ustawić odpowiednio dla danego źródła. Yamaha jednej pokrętło sprężarki eliminuje potrzebę magistra z pojedynczego formantu, który pozwala wybrać w kwocie równej kompresji, które mają.

Przedwzmacniacze mikrofon wysokiej wydajności z Przełączalne Phantom Power - mikrofonu przedwzmacniacze mają kluczowe znaczenie w wszelkie mieszanie i gardła wydajności w wielu. Dlatego też zalety często wydają tysięcy dolarów na tylko pojedynczy kanał mikrofonu pre-amplification. Preamps mikrofonu, wbudowane mieszarki MG dziedziczą technologii Yamaha górnej linii zawodowych konsole i egzekwowanej zaplanowano tak, aby dostarczyć znakomitej wydajności sonic z każdy mikrofon, dynamiczne lub pojemnościowya. Uzyskanie przycięcia obejmuje szerokiego - 60dB ~-16dB zakres mikrofony (-34dB ~ + 10dB na linie wejściowe), dzięki czemu będziesz mógł osiągnąć poziom optymalne dopasowanie z niemal dowolnego źródła. Wszystkie mikrofonu przedwzmacniaczs również funkcji Przełączalne fantomu zasilania, tak można wykorzystać naturalnych, rozszerzone reakcji mikrofony pojemnościowya wysokiej jakości.

3-zespół kanału EQ i filtry górnoprzepustowy - budowanie korektora naprawdę użyteczne na kanał muzyczny rakietach jest nie łatwe, ale Yamaha ma dziesiątków lat doświadczenia w budowaniu pro konsole do rysowania na. Czerpanie korzyści w mieszarki serii MG: wszystkie kanały mono funkcji equalizers 3-zespół z niskim, MID i wysokiej formantów. W zależności od modelu niektóre wszystkich kanałach stereo mają 2-zespół EQ dla korektora sprawnego stereofoniczny źródeł. Chociaż niezwiązanych bezpośrednio z obwody korektora, wszystkie dane wejściowe funkcji również filtrów dolnoprzepustowy 80 Hz, używane do wyeliminowania poddźwiękowych hałasu, która wykracza poza zakres equalizers.

Wysyła Aux/efekt - wszystkich modeli z wyjątkiem MG82CX mieć od jednej do trzech AUX wysyła wygodne do systemów przetwarzania i monitora. Wyślij wzorca kontrole są również określone, są zwrotu poziomu kontroli magistrale AUX i STEREO. "CX" modeli obowiązywać wysłać kontrole wszystkich kanałów, które dostosowania poziomu sygnału wysyłane z odpowiedniego kanału do panelu Mikser wewnętrznego systemu multi-effect. Ten sam sygnał również mogą być wysyłane do zewnętrznych efekt przetwórców za pośrednictwem panelu Mikser efekt wysłać Jacka.

Sześć autobusów (Stereo i grupy) - najmniejszą modeli w skład - MG82CX i MG102C - mają pojedynczej magistrali stereo (tj. dwa autobusów mono). Wszystkie inne modele funkcji dodatkowo jeden lub dwa stereofoniczne grupy autobusów, jak i wyjścia, które mogą być używane do grupowania wygodny kanał. Przypisywanie przełączniki dla autobusów stereo i grupy znajdują się obok każdego fader kanału.

Gładkie 60-milimetra suwakowy & Illuminated kanału na przełączniki - suwakowy obrotowe funkcji podczas MG82CX i MG102C, kanał i głównego poziomu kontroli na wszystkich innych modeli jest realizowane za pośrednictwem niezawodnych, o odwróconej fazie 60-milimetra liniowe suwakowy zapewniające gładkich, wolne od hałasu operacji. Jeśli masz więcej niż kilka kanałów bezpośrednich wizualne wskazanie względne ustawienia poziomu może być ważną przewagę. Modele z suwakowy liniowe funkcji również przełączniki ON podświetlane channel, używane do indywidualnie dodać lub usunąć kanały z mieszaniny bez konieczności zmieniania położenia suwakowy kanału.

Bright liczniki monitorowania poziomu Visual - dokładne wizualne monitorowania poziomu może pomóc osiągnąć maksymalny stosunek sygnału do szumu bez zakłóceń. Mikser MG jasny, łatwe do odczytania wielosegmentową metrów LED ułatwiają poziomy systemu kontroli dla optymalnej ogólnej wydajności.

Specyfikacje:

Szerokość - 478 mm

Wysokość - 105 mm

Głębokość - 496 mm

Ciężaru - 6.0 kg

Zużycie energii - 40W

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.