PŁYTY Novation Launchpad S Control pakiet tym Ableton Lite/futerały

  • Film 1
  • Film 2
  • Film 3
646 zł RRP 820 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Novation Launchpad S Control pakiet.
  • Launchpad S USB MIDI kontroler.
  • Uruchamianie Control, dysponuje 16 Enkodery obrotowe.
  • Zawiera 2 niestandardowe zaprojektowane przypadkach.
  • Ableton Live Lite 9 i 1 GB pętli i próbek.

PŁYTY Novation Launchpad S Control pakiet tym Ableton Lite/futerały

Program Launchpad Control pakiet został zaprojektowany, aby być idealnym partnerem dla Ableton Live. Ten pakiet zawiera Launchpad S, uruchamianie Control, Ableton Live Lite 9, 1 GB brzmień i dwa niestandardowe zaprojektowane przypadkach. Program Launchpad S Control opakowanie pozwoli Ci zrobić muzyka szybko i intuicyjnie, bez konieczności zachować dotarcia do myszki. Jednocześnie można kontrolować swoje instrumenty, mikser, efekty, uruchomienie pętli i grać bębny/melodie. Będzie również ze świadomością, że podczas swojej podróży do i z koncertów kontrolerach są bezpieczne w ich pokrowce ochronne.

Produkt Ref: 46016

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Ten pakiet zawiera

Program Launchpad S

Czy jesteś DJ, muzyk lub studio producent, Launchpad daje wszystko ty potrzebować wobec używać oprogramowanie prosto z pudełka. Siatki 64-przycisk umożliwia uruchomienie i manipulować klipy, uruchomienia pętli, wystrzelić efekty, kontrolować swój mikser – i znacznie więcej. Ono przyjechał rezygnować Ableton Live muzyki oprogramowania (program Launchpad Edition), używane przez niektóre z najlepszych DJ-ów i producentów. Launchpad S wyzwala także pętle i efekty w nowym Novation Launchpad aplikacji dla iPad.

Program Launchpad S - nowej generacji Launchpad

Program Launchpad jest całkowicie przenośny. Podłączyć do komputera - lub iPad - USB, to w pełni autobus zasilany (nie ma potrzeby do gniazdka), i jest lekki i łatwy do przeprowadzenia wszędzie. Launchpad S jest zgodny z klasy MIDI, tak to działa z MIDI oprogramowanie na komputerze Mac lub Windows PC i działa na iPad za pośrednictwem Camera Connection Kit (nie dołączone): Launchpad S zamienia iPada do systemu na podstawie muzyki - nie dodatkowego zasilania wymagane, wystarczy podłączyć i grać.

Novation Launchpad iPad ® app

Novation stworzył program Launchpad aplikacji dla iPad, który jest całkowicie samodzielne muzyki produkcji i wydajności doświadczenia. Nie jest to oprogramowanie kontroli aplikacji, to gospodarze własnych dźwięków i pozwala wywołać pętle z Launchpad S sprzętu. Istnieje również szereg skutków, które mogą być wywoływane za pomocą startera z przycisków, w tym filtry, zacina sie i bębna rolki w stylu efektów. One mogą być wywołane w połączeniu stworzyć kilka niezwykle potężny występów.

Program Launchpad S i FL Studio

Program Launchpad S integruje się z FL Studio Tryb wydajności, więc może wywołać klipy i uzyskać praktyczne kontrolę nad FL Studio wydajny nowe funkcje strefy. Użyj przycisków, aby naszkicować bije z bębna stojaki i przypisać je do dodatkowych funkcji. Można sterować prawie każdej muzyki oprogramowanie z Novationz nagrodami oprogramowania do kontroli "AutoMapa" - i Launchpad S jest pełni MIDI zgodny z klasy tak to będę jazdy dowolnej aplikacji MIDI.

Uruchamianie Control

Silna i kompaktowy, Control, ma 16 cesji gałki, osiem uruchamianie pads i czterech funkcji klawiszy. Pokrętła umożliwiają hydrauliki poziomów, filtry i efekty, jednocześnie uruchomić trzy kolor pads niema, włączyć efekty i nawet uruchomić pliki lub sceny.

Uruchamianie Control pochodzi z Ableton Live Lite i działa z każdym oprogramowaniem muzyki poważnej. Jest to nawet zgodne z iPad, wystarczy użyć wydajnych aplikacji startera z Novation.

Idealnie pasuje do startera

Uruchamianie Control rozszerza możliwości kontrolera Launchpad, dodając 16 gałek, przycisków i 8 więcej pads. Chnage sposób produkcji i wykonać, użyj je razem Blura praktyczne mikser, instrumentów i efektów.

Więcej kontroli, niż na pierwszy rzut oka

Kontroli nie zatrzymują się tam, jak wprowadzić na rynek Control ma kilka sztuczek w zanadrzu. Fabryka osiem i osiem szablonów użytkownika pozwala na przejęcie kontroli nad wiele instrumentów i efektów od razu, bez, manipulowanie nomatter jakiego oprogramowania używasz!

Uruchamianie Control i aplikacja Launchpad

Novationz Launchpad aplikacja pozwala produkować i wykonywać muzykę od razu, tak szybko, jak można połączyć uruchomienie Control do iPad. Zasilanie, może wywołać próbek, efekty i co to jest więcej, Novation pracują na aktualizacje, które pozwala importować własne próbki i dzielić się swoimi dziełami, więc teraz się uporać się z podstawy i Uwolnij swoje wspaniałe występy w przyszłości!

Działa z każdym oprogramowaniem muzyki poważnej

Pełni klasy uległy, uruchomienie Control mogą być używane z wszystkich głównych muzyki oprogramowanie na komputerze Mac lub PC, Cubase, Pro Tools, w tym Reason, logika i FL Studio. Wersję Ableton Live Lite, V-stacji i gitara basowa miękkie syntezatory i obszerną bibliotekę Loopmasters są wliczone.

Zawiera oprogramowanie i niestandardowych przypadków

Lunachpad S opakowanie zawiera Ableton Live Lite 9 - oprogramowania do produkcji muzyki używane przez niezliczone czołowych artystów do produkcji i wykonać - i 1GB profesjonalnych brzmień z Loopmasters.

Sprzęt jest wykonane dla Ableton Live i zgodny z FL Studio i innych głównych muzyki oprogramowanie na Mac i PC. Program Launchpad S i uruchomić Control są w pełni zgodne z klasy typu plug and play urządzeń - nie wymaga sterowników. Naklejki niestandardowe pakiety zawarte można dostosować program Launchpad S Control pakiet dla swojego ulubionego oprogramowania. Również kompatybilne z Novation aplikacji programu Launchpad.

Specjalnie zaprojektowany przypadków zachować Launchpad S i uruchomić Control oba uporządkowane i zabezpieczyć w torbie koncert i mają na celu szybkie pakowanie i rozpakowywanie.

Twoje zamówienie może być dostarczone z odpowiednią przejściówką
Produkty zasilane prądem mogą być wyposażone w brytyjskie wtyczki typu G. W razie potrzeby darmowa przejściówka zostanie dołączona do zamówienia.