DISC Paiste PST 8 uniwersalnych Cymbal Set + dodatkową 18'' Med. Crash talerzy

1 637 zł RRP 2 198 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

  • Niesamowite wartości - Zapisz 80 zł!.
  • Reflektor średnio 14'' Witam kapelusz.
  • 16'' reflektor średnich katastrofy.
  • 20'' reflektor średnie jazdy.
  • 18'' reflektor średnich Crash

DISC Paiste PST 8 uniwersalnych Cymbal Set + dodatkową 18'' Med. Crash talerzy

Syntezy dźwięku know-how szwajcarski talerz z niemieckiego doświadczenie hi-tech. PST talerze stanowią przełom połączenie jakości i wartości i przekonać o wygląd i dźwięk.Produkt Ref: 40932

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Nadaje się do wszystkich miejsc intymnych lub duże. Używać ich do grania na żywo i nagrywania dorywczo. Uniwersalny kombajn gotów grać całą gamę stylów muzycznych. PST 8s są jasne, czyste, pełne dźwięku, który jest skupiony, cięcia i energiczny jasności, ciepło i tonów definicji.

Talerz PST 8 są wykonane z brązu 2002, legendarny, wyrafinowane poprzez tradycyjne ręcznie młotkiem i do perfekcji z unikalne wykończenie reflektor ręcznie. Te cechy wykonania szwajcarski zrobić te cymbały czystego Paiste instrumentów, ale oni są jak atrakcyjnie cenowo jak innych serii udanych Paiste Sound Technology.

Zasadą firmy Paiste jest stale tworzyć nowe brzmienie z talerze, gongi i brązu instrumenty perkusyjne do twórczych potrzeb perkusistów i perkusistów.

Podstawą tego poszukiwania muzyczne dźwięk jest udane połączenie wyobraźni kreatywnych muzyków i pomysłowa ducha ekspres do instrumentów muzycznych. Iskra, która strunyle wzmacnia to wyszukiwanie jest muzyka, we wszystkich jego piękno, złożoność i pozornie niekończących się możliwości nowych sposobów ekspresji. Związek między nas jako twórców dźwięku, perkusistów i perkusistów jako muzyków, jest bardzo intymne przejawy tej głębokiej zasady.

Talerze Paiste są stan-Of--Art

Paiste talerz program zawsze odzwierciedla bieżący stan muzyki. Muzyka jest niezwykle zróżnicowany i zmienia się nieustannie. Dzisiejsza muzyka mixów i meczów style; to swobodnie pożycza od okresów historycznych; to jest wzbogacana przez etnicznych i tradycyjne gatunki; trwa do integracji stylów muzycznych na całym świecie.

Gracze już nie ograniczają w stylu niektórych i ani Paiste w imponujący Dyżurujący artysty, łącznie z legendarnych bębniarzy jak Stewart Copeland policji, Tico Torres Bon Jovi, Nicko McBrain z Iron Maiden, a także Charlie Benante o Anthax i legendarny Frank Beard z ZZ Top. Talerze Paiste są ostoją w świecie muzyki współczesnej, a także jest o wybór Joey Fordison sławy Slipknot i Jeremy Spencer z potężnego Five Finger Death Punch.

Funkcje

Zawiera:

Specyfikacje

  • Stop: Brązu B8
  • Aplikacji: Wszystkie ustawienia - Live gra - Tom cały zakres stylów muzycznych
  • Dźwięku: Jasne, czyste pełny, skoncentrowany, cięcia i energiczny cechy pełnej funkcjonalności i muzyczne