Ludwig Signet 105 GigaBeat 3Pc Shell pakiet, alpejska niebieska

4 658 zł RRP 5 728 zł (razem z podatkiem VAT @ 23%)

Ten produkt jest obecnie niedostępny

 • 3-częściowy Shell pakiet.
 • Klon 100 procent, 6-warstwowe muszli.
 • Elementów zawieszenia Tom 3-punktowe triady.
 • Insta-Lite końcówki śrubowe mniej.
 • Wykończenie fornirem Exo-Xotic

Ludwig Signet 105 GigaBeat 3Pc Shell pakiet, alpejska niebieska

Ludwig Signet 105 jest ręcznie przez Ludwig w Monroe, NC i jest zbudowany daje graczowi up-and-coming wysokiej klasy dźwięk North American klon w przystępnych cenach. Perkusista jest w stanie zbudować i uosabiać ich zestaw w minut wykonując proste, nagradzanie proces montażu, Ludwika Insta-Lite końcówki śrubowe mniej i Triada wierzchowce zawieszenia tom 3-punktowe.

Produkt Ref: 46305

Zobacz pełny opis

Pełny opis

Zobacz pełny opis

Ludwig Signet 105 jest zbudowany standard 20" bęben basowy, tom 12", montowane i floor Tomy 14". Featuring EcoXotic wykończenie fornirem z ręcznie stosowane lakier satyna, ten zestaw jest nie przegapiłem.

O Ludwig perkusja

Założona w 1909 roku przez Williama F. & Theobald Ludwig, Ludwig perkusyjnych postępuje od tego czasu stał się jednym z wiodących światowych producentów bębna. William był profesjonalny perkusistą i nagrywał z cyrków i pokazuje wraz z okazjonalne koncerty. Bracia postanowili otworzyć sklep perkusyjny w Chicago i nazwał go Ludwig & Ludwig. Firma rozpoczęła się z pojęciem dla projektowania i produkcji pedał, ale szybko postępy, dodawanie nowych produktów do katalogu, w tym snare perkusja i kotły.

Po Theobald Ludwig zmarł w 1918 roku, William kontynuowane przez siebie i 1923, Ludwig stał się jednym z największych producentów bębna na świecie, zatrudnia 240 pracowników. W pod koniec lat 20-tych Ludwig & Ludwig został sprzedany do C.G. Conn instrument firmy i pomimo pobyt do prowadzenia firmy, które teraz należał do Conn, William Ludwig ostatecznie w lewo, aby rozpocząć nowe firmy, którą nazwał po jego inicjały: WFL Drum Company, w 1937 roku. Podczas II wojny światowej, firma produkuje bębny na małą skalę, ale wkrótce wyrósł w rozmiar, aby stać się jednym z głównych konkurentów w zakresie Ludwig & Ludwig. W następnych latach Ludwig & Ludwig zatrzymał produkcję bębnów całkowicie, co oznacza, William i jego syn Bill Jr udało nam się kupić Ludwig znaków towarowych z powrotem Conn.

W 1960 roku Ludwig zaczął otrzymywać ogromne ilości reklamowych i ich produkty zaczęły stają się bardziej powszechnie uznawane w całej branży perkusji. Ludwig przestrzenne coraz więcej produktów do ich zakresy, z kluczowych takich artystów jak John Bonham z Led Zeppelin na Ludwig perkusja i zyskuje jeszcze więcej rozgłos i uznanie.

Od 1960 i 1970 Ludwig utrzymuje jego statusu jako jeden z najbardziej popularnych producentów bębna na świecie. Zakład produkcyjny pozostaje w Monroe, NC, oferuje ogromne zakresy perkusja i akcesoria, w tym zestawów perkusyjnych pełny, sidła, instrumenty perkusyjne, elementy konstrukcyjne, akcesoria, a nawet towar. Firma również obchodzony jego 100-lecia, uwalniając jeszcze więcej flagowy perkusji sprzęt. Ludwigw sidła są często uważane za jedne z najlepszych w branży, posiadający tytuł świata jest najbardziej koncertował i nagrywał sidła kiedykolwiek. Oferując dźwięki, które są często naśladowany, ale nigdy nie kopiowane, sidła są dostępne w ogromnej gamy materiałów, rozmiary, wykończenia i z różnych składników. Co snare oferuje unikalne cechy, lecz wszystkie Podziel jedną właściwość. Bezkonkurencyjne dźwięk.

Z ponad stu lat w zawodzie instrumenty perkusyjne Ludwig dostarczyły wysokiej jakości bębny obszerną listę znanych perkusistów świata nad. Pójść w ślady mistrzów i utorować drogę do chwały instrumenty perkusyjne poprzez szeroki wybór odcieni, style i rozmiary, zaprojektowany, aby uzyskać najlepsze z Twojej gry.

Funkcje

 • 100 procent klon, 6-warstwowe muszli
 • Wahliwe zawieszenie 3-punktowe tom triady
 • Insta-Lite końcówki śrubowe mniej
 • EXO-Xotic fornir z naturalnego drewna, wykończenie

Konfiguracja

 • 20 x 16" kick
 • 12 x 8-1/2" montowane toms
 • floor Tomy 14 x 14"

Uwaga: elementy konstrukcyjne i talerze są sprzedawane oddzielnie